Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

(Ankieta) Jak postąpisz po likwidacji forum Kino Polska?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

(Ankieta) Jak postąpisz po likwidacji forum Kino Polska?
1. Nie zrobię nic.
32%
 32%  [ 9 ]
2. Będę dyskutował na innych forach związanych z filmem.
7%
 7%  [ 2 ]
3. Spróbuję odszukać użytkowników forum Kino Polska, np. poprzez serwis Filmozercy. com / zarejestruję się na dyskusyjnym portalu Moviemakera? Powyższe oczywiście nie wyklucza realizacji punktu drugiego.
60%
 60%  [ 17 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Brunner

PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udostępniłem link na swojej stronie filmy polskie lat 1945-1989 która ma ponad 2,5tys like'ów. zobaczymy na ile autentycznych Razz
chojrak

PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brunner napisał:
Udostępniłem link na swojej stronie filmy polskie lat 1945-1989 która ma ponad 2,5tys like'ów. zobaczymy na ile autentycznych Razz
Brawo!
Ale myślisz, że ktoś z zewnątrz wzruszy się naszym losem? Hmmm...

Zaraz, zaraz na jakiej Twojej stronie?!? Czemu nic nie wiem o niej?
karel

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:

Zaraz, zaraz na jakiej Twojej stronie?!? Czemu nic nie wiem o niej?

Bo nie masz konta na FB. Wink

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Student

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przypuszczałem że forum na KP padnie. Crying or Very sad Naprawdę miło mi się z Wami rozmawiało, wiele się dowiedziałem o Polskim Kinie ......a tu taki klops. Czasami dyskusje były ostre ( Chojrak Kolego co złego to nie ja) , chciałbym żebyśmy na innym forum byli również w tym samym gronie. Kurczę, sentymentalny się robię na starość
Laguna

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Koledzy, nie martwmy się na wyrost. Niechęć przenosin na inne forum wynika tylko i wyłącznie z naszej próżności i chęci zagarnięcia tego małego wycinka internetu dla siebie. Jak wiemy, taki stan rzeczy jest całkowicie niewykonalny. Byliśmy tu gośćmi, a że dom ten był w zasadzie bez gospodarza, to w najlepsze związaliśmy się z tym miejscem, traktując je jako własne. Może faktycznie czas na coś własnego? Z przyjemnością wspominam konkurs prowadzony przez Capitola. Wątek stał się prawdziwą kopalnią wiedzy. Nie wniosłem zbyt wiele w życie tego forum, ale mam nadzieję, że ten koniec jest dopiero początkiem czegoś ciekawszego Cool
Daras

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam tylko, że chęć do teleportacji wyraziło więcej osób niż wynika to z ankiety. Chodzi o to, że korzystamy z prawa do zmiany decyzji nawet po kliknięciu opcji: Nie zrobię nic.

Polecam:
http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Chyba najlepiej całą tą sytuację podsumuje piosenka Przemysława
Gintrowskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=aawsJLTzzVI

Zastała nas ta sytuacja właśnie jak Kobuszewskiego przy wyjściu. Wzorem reżysera Barewicza, wymontujmy z tego forum co się da, a resztę to... zostawmy sępom na pożarcie.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: