Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Istnienie forum Kino Polska zagrożone?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
statysci

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:
[...]Statyści, Dariusz po raz kolejny ujawnia źródło.

Przeczytaj wszystko bardzo uważnie.

Zawierzyłem wyłącznie własnej logice, czy jak kto woli intuicji...
(...)

Zatem „tajemniczym” źródłem oczywiście był mój mózg, Statyści. Smile Ot cała tajemnica. Very Happy [...]

Przeczytałem bardzo uważnie i ...gratuluję takiej intuicji,choć uwierz,wolałbym Ci gratulować z zupełnie innego powodu Confused
No cóż,pozostaje tylko czekać na nowe ( o ile coś z projektu wyjdzie).

Zapraszam w Karkonosze:

http://www.szklarskaporeba.pl/o-szklarskiej-porebie/atrakcje-i-zabytki/194-karkonosze.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daras

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

statysci napisał:

(...)
...gratuluję takiej intuicji,choć uwierz,wolałbym Ci gratulować z zupełnie innego powodu Confused
(...)

Niemniej gratulacje przyjmuję. Dzięki. Gdyby nie wspomniana intuicja (zresztą nie tylko moja) być może zabrakłoby czasu na przygotowanie „teleportacji”. Idea
Tak na marginesie, „szósty zmysł” można szlifować np. analizując specyficzne filmy, a z polskich wymienię choćby: „Enen” 2009, „Fotograf” 2014 czy „Demon” 2015. Oczywiście tych tytułów jest cała masa. Powodzenia! Wink

Polecam:
http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/
Powrót do góry
Kos

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karel napisał:

Przy czym nawet gdyby ktoś rzeczywiście chciał się bawić w coś takiego, to dopiero w przyszłym roku, bo w tym nabór został już zakończony.

PISF przyjmuje wnioski tylko w określonych terminach, przypuszczam że będzie to listopad lub grudzień. Rzeczywiście czasu jest dużo, ale to lepiej niż gdyby go było za mało. Był tu już kolega, który próbował coś załatwić szybko i zniknął.
Wniosek można porządnie przygotować, spokojnie konsultować z PISF-em, i niech czeka. Niech krąży, im więcej rozsądnych uwag, tym lepiej.

MarianPaz napisał:
Zdobycie dotacji dla nowicjuszy i osób kompletnie spoza branży nie jest tak prostą sprawą

To dotyczy innych priorytetów, produkcji filmów.

PS

rafal dajbor napisał:
Wykonuję kilka zawodów, a wśród nich jest dziennikarstwo. Smile Ale nie sądzę, żeby fakt, iż właściciel stacji likwiduje forum dyskusyjne, do czego ma pełne prawo, mógł stać się tematem dziennikarskiej interwencji.

Może kolegę zaskoczę, ale dzień w dzień dziennikarze interweniują w sprawach w pełni zgodnych z prawem.
Powrót do góry
rafal dajbor

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że interweniują. Ale nikt nie będzie robił interwencji, że stacja telewizyjna zamyka swoje forum dyskusyjne i przenosi rozmowy na facebooka. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daras

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał, czy aby czegoś nie przegapiasz? Pamiętaj o mojej intuicji... Wink

https://www.youtube.com/watch?v=bufAoBAfoLI

P.S.
Rada dla niecierpliwych: ustaw 40 sekundę.

Polecam:
Powrót do góry
rafal dajbor

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę autografów już w życiu rozdałem, a wizyty w zakładach pracy nie są tym, co szczególnie kocham, więc pozostanę przy swoim. Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daras

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kos napisał:

PISF przyjmuje wnioski tylko w określonych terminach, przypuszczam że będzie to listopad lub grudzień. Rzeczywiście czasu jest dużo, ale to lepiej niż gdyby go było za mało. Był tu już kolega, który próbował coś załatwić szybko i zniknął.

Kogo masz na myśli?

Polecam:
Powrót do góry
Capitol-Dali

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
...Jako, że wszystko teraz stać się może w oczekiwaniu na nowe Forum, mam nieśmiałą propozycję.
Wydaje mi się, że na wszelki wypadek trzeba stworzyć skrzynkę kontaktową, gdyby raptownie upadła łączność na forum.
Propozycja jest taka:
1) każdy kto chce może wysłać swojego maila do osoby zaufania społecznego,
2) taką osobą wg mnie jest Karel
3) Karel wstępnie się zgodził (o ile nie będzie czyjegoś veta)
4) Karel nikomu nie udostępnia waszych maili i zakopuje je w słoiku w ogrodzie
5) jedynie w wypadku nieszczęśliwego wypadku, nagłej likwidacji forum itp.'poprzez niego możemy się komunikować
6) są lepsze pomysły w tej sprawie?

Uważam, ze to bardzo dobry pomysł.
Pozdrawiam Wink
Capitol-Dali

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
...Jako, że wszystko teraz stać się może w oczekiwaniu na nowe Forum, mam nieśmiałą propozycję.
Wydaje mi się, że na wszelki wypadek trzeba stworzyć skrzynkę kontaktową, gdyby raptownie upadła łączność na forum.
Propozycja jest taka:
1) każdy kto chce może wysłać swojego maila do osoby zaufania społecznego,
2) taką osobą wg mnie jest Karel
3) Karel wstępnie się zgodził (o ile nie będzie czyjegoś veta)
4) Karel nikomu nie udostępnia waszych maili i zakopuje je w słoiku w ogrodzie
5) jedynie w wypadku nieszczęśliwego wypadku, nagłej likwidacji forum itp.'poprzez niego możemy się komunikować
6) są lepsze pomysły w tej sprawie?

Uważam, ze to bardzo dobry pomysł.
Pozdrawiam Wink
statysci

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mam pytanie:

czy ktoś próbował tutaj? Arrow https://www.fora.pl/index.php?file=newForum

Zakładającą forum powinna być osoba dysponująca czasem oczywiście i chęcią,jeśli dałoby to cokolwiek.
Gdybym spełniał pierwszy z warunków spróbowałbym.
Projekt Kolegi Dawida raczej nie wypali ,przy takich procentach ,jakie widnieją...
To darmowe forum taka luźna propozycja ,która być może w ogóle nie nadaje się do realizacji,ale może spełnić chwilowo zadanie koła ratunkowego.

Zapraszam w Karkonosze:

http://www.szklarskaporeba.pl/o-szklarskiej-porebie/atrakcje-i-zabytki/194-karkonosze.html
Powrót do góry
Paj-Chi-Wo

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

statysci napisał:
To darmowe forum taka luźna propozycja ,która być może w ogóle nie nadaje się do realizacji,ale może spełnić chwilowo zadanie koła ratunkowego.

Nadaje się i określiło by to ilość osób, które chcą nowego forum.
Temat już wałkowany ale nie zgadzają się.
Powrót do góry
uni

PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam szanownych sympatyków kina. Od kilku lat czytam dyskusje na tym zacnym forum i mam pewną propozycję. Otóż, dysponuję nieco zapuszczonym forum: http://unicorn.intercafe.org/forum/index.php
i z chęcią je użyczę jeśli jesteście zainteresowani jako miejsce dyskusji. Oczywiście, do uzgodnienia jest nazwa, logo, struktura działów, moderatorzy itd. [jeszcze muszę pogadać z moim adminem żeby zaktualizował skrypt i naprawił ewentualne błędy - być może istnieje też opcja żeby "zaorać" forum i postawić od nowa, z innym adresem, nazwą].
Powrót do góry
MarianPaz

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe forum ma podobno wystartować w czerwcu i miejmy nadzieję, że się tak stanie. Wracając do PISFu, to w obecnej sytuacji raczej nam nie pomogą finansowo, ale gdyby na swoim facebookowym profilu poprosili o wsparcie zbiórki, to przy 45 tysiacach użytkowników obserwujacych ich profil może stan wpłat by się poprawił. Troszkę szkoda, że samo Kino Polska nie wspiera tego projektu, tym bardziej, że mają 22 tysiace ludzi którzy polubili ich profil.
Daras

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za tydzień długi weekend i być może będę „uwolniony” od internetu. Z tego powodu podjąłem decyzję aby o czymś napisać...
Jest prawdopodobne, że 25 maja zaloguję się na forum po raz ostatni, i tylko do tego dnia zamierzam kontrolować skrzynkę z privami . Wspominam o tym, gdyż korespondowałem z kilkoma użytkownikami KP. Chciałbym uniknąć sytuacji, w której ktoś wyśle mi priva, a ja go nie odbiorę.

Kurczę, jakoś odeszła mi ochota na pisanie o polskich filmach, przynajmniej na tym forum. Czuje się trochę jak persona non grata. KP już dawno zdecydowało o eksmisji, a ja nie zwykłem być wrzucany z domu (tu nawiązuję do trafnego porównania chojraka: forum = dom). Charakter mam taki, że raczej zawczasu usuwam się z działań, w których nie dostrzegam większego sensu.
Jeśli jeszcze coś skrobnę, to najprawdopodobniej tylko w tym wątku. Założyłem tenże i czuję za niego jakąś odpowiedzialność.

Smutne to wszystko Panie i Panowie. Gdybyśmy się w sieci już nie odnaleźli to wspomnijcie czasami Darasa. Ja o Was będę pamiętał. Będę też przeczesywał archiwum z linku, który zapodał na poprzedniej stronie Akowiec.

haku32 napisał:

(...)
Gdziekolwiek usłyszę, czy to w radiu, telewizji czy na ulicy, gdy tylko dotrze do moich uszu GROS, zawsze już widzę i podejrzewam, że do końca mych dni się to nie zmieni, brodatego Bińczyckiego Smile

Very Happy

Polecam:
Powrót do góry
wit69

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras,ja Cię będę pamiętał nie tylko jako fana kina domowego Full HD,ale będę miał również w pamięci Twoje pogadanki psychologiczne Wink
I naśladując Ciebie napiszę:Wiwat Daras! Wink
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 17 z 23

Skocz do: