Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Dystrybucja filmów z czasów PRL

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m4a1

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 8:46 pm    Temat postu: Dystrybucja filmów z czasów PRL Odpowiedz z cytatem

Witam Czy istnieje możliwość, aby Kino Polska rozpoczęło sprzedaż detaliczną (przez sieć) polskich filmów na DVD? Czy nie ma takich praw autorskich? Na niektóre filmy trzeba poł roku czekać, albo i dłużej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacuś

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem osobą upowaznioną ale.... mogę powiedzieć , ponieważ ktoś już kiedyś o to pytał Wink Kino Polska nie zamierza wydawac polskich filmów ani na DVD ani na VHS... Sad Pozdrawiam
Powrót do góry
m4a1

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buuuuuuuuuuuuu.........uuuuuuuuuuuuuu......
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje nagrywać co dają na różnych kanałach. Kiedyś się człowiek doczeka, jak ja niedawno Yokmoka, czy dziś Skarb Martensa Very Happy I czekam na następne Very Happy
Kwinto

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się pytałem... Wink z drugiej strony to był by świetny interes dla K.P. napewno dużo chętnych się znalazło na te filmy. mój problem z "dostępnością" rozwiązał Wacuś-jeszcze raz wielkie dzięki.
Figga

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie to dobry pomysł i kino polska by skorzystało i widzowie, bo jak jakiś fil sie spodoba to można by go kopic Razz no ale nie można mieć wszystkiego ...
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
m4a1

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może, dla tych co Kina Polska nie maja, po prostu dac na jakis serwer 10zl/SMS i do sciagniecia?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: