Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Klop - dokument przedstawiający stan dworcowych toalet...

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stan Kievitz

PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 9:12 pm    Temat postu: Klop - dokument przedstawiający stan dworcowych toalet... Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Nazywam się Stan Kievitz i pochodzę z Kanady! ... tzn. nie jestem uchodĽcą kandadyjskim, moi rodzice są polakami, tylko po prostu w Polsce było kiedyś Ľle (no bo octem się tylko najeść nie można, nie?) i moi rodzicie wyemigrowali do Kanady i tam z nudów powstałem JA:) PóĽniej w Polsce się zrobiło dobrze i wróciliśmy... Ale ja nie o tym...Tzn. pewnie kiedyś o tym opowiem, ale narazie niech to pozostanie tajemnicą Razz Piszę do was moi drodzy przyjaciele z Kin o Fteki żeby przedstawić mój najnowszy film dokumentalny na temat stanu polskich toalet na dworcach PKP (Polska Komunikacja Polska)... Nawet nie wiecie jakie są straszne... Na szczęście ja wraz z moim prostodusznym, ale oddanym przyjacielem Kubą to zauważyliśmy i postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękoma! Co z tego wynikło zobaczycie w moim filmie pt. "Klop", który jest udokumentowaniem walki o stan dworcowego wuceta! Film początkowo miał być pokazany na festiwalu w Cannes, niestety realizatorzy konkursu z tego pomysłu póĽniej zrezygnowali Sad I tak film trafił do internetu... można go obejrzeć pod adresem http:///www.klop.film.pl - to jest mój link! Bardzo atrakcyjny wymownie Smile Zapraszam serdecznie! W załączeniu przysyłam zdjęcie moje i ambasadora Niemiec...
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj, Jestem redaktorem programu KinOFFteka. Napisz do mnie w tej sprawie maila na pgalinski@kinopolska.pl. Wspólnie na pewno znajdziemy sposób by przekonać jury w Cannes do twojego filmu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stan Kievitz

PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowo przysyłam wam przyjaciele z Kin o Fteki plakat do mojego dokumentu, udało mi się go zerwać, za nim ci przeklęci Francuzi zerwali Sad Dlatego trochę pomięty... So, so...
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: