Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

JAK MOZEMY WYWRZEC PRESJę???????????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Figga

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja mogę być łączniczką, bo na widok krwi mdleje ;P A tak zawsze mogę się gdzieś przecisnąć Laughing Very Happy
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kwinto

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W oddziale zawsze potrzebna jest sanitariuszka, bądĽ łączniczka przenosząca zaszyfrowane wiadomości i bibułę
i bimber od chłopów... Laughing

Ostatnio zmieniony przez Kwinto dnia Sro Wrz 26, 2007 3:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noni

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli umiem liczyć i czytać za zrozumieniem to wychodzi ok.228-300 odcinków. Wszystkich cykli razem wziętych. Galux Show - 10 Właśnie leci kabarecik - 11 Kurtyna w górę - 19 2 w między czasie i reszta od 1990 do końca. A oto krótka historia "Kabaretu" i samej autorki http://www.teatry.art.pl/portrety/lipinska_o/ipolecial.htm
Powrót do góry
Figga

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwinto napisał:
Cytat:
W oddziale zawsze potrzebna jest sanitariuszka, bądĽ łączniczka przenosząca zaszyfrowane wiadomości i bibułę
i bimber od chłopów... Laughing
Nie ma sprawy .... ;D
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
noni

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I oczywiście ja też się idę bić o Kabarety!!! A w pierwszej kolejności o te najstarsze! Ja je oglądałam z "rozdziawioną gębą", nic jeszcze nie rozumiejąc Very Happy Zapamiętałam jednak wielką szopę na głowie pani Basieńki i jej obłędny uśmiech.
Powrót do góry
irek

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwinto napisał:
Ja mogę załatwić sprawę wrót do archiwum... Wink żadne petycje nic nie dadzą, tylko rozwiązanie siłowo-palnikowe może coś tu pomóc.... Smile z tym oddziałem partyzanckim to też fajny pomysł, potem pewnie trzeba się bedzie ukrywać a że okolica gdzie mieszkam jest bardzo zalesiona to mamy gdzie się chować i przeczekać...przy okazji mała szkołą przetrwania się przyda... Wink Very Happy
A jak miast taśm i innych dvd "wysypią" się jakoweś teczki Cool
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teczki też się przydadzą, będziemy wiedzieć jak je wykorzystać Cool żaden bimber przed akcją Laughing. Po udanej akcji i zaszyciu się w bunkrze w lasach Kwinty można opić sukces Very Happy. No, ja z pewnych względów nie walczyłbym może o twórczość Lipińskiej, raczej np. o spektakle "Co jest za tym murem", "Raport z Monachium", "O coś więcej niż przetrwanie" i kilka filmów półkowników. Ale wspólnymi siłami każdy by wyzwolił co mu się podoba Very Happy I pytanie: co robimy z jeńcami? Rolling Eyes
Figga

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już brać to wszystko !!! Potem się podzielimy. z jeńcami? hmmm .... nad tym też trzeba pomyśleć. ... najlepiej zrobić tak żeby nie było świadków.
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo gadacie, a za mało robicie! Konkrety! Ja już szklanki do bimbru mam, Kwinto polewaj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Franczak1963

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szklanki - musztardówki Very Happy Jeńców możemy wymienić na filmy z archiwum moskiewskiego Laughing
BoBer

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:18 pm    Temat postu: W oparach absurdu Odpowiedz z cytatem

No, no, zrobiło się absurdalnie, groteskowo i śmiesznie też... Razz W przerwie między występami kolejnych artystów chciałbym zabrać głos w kwestii merytorycznej, bowiem do strony formalnej zastrzeżeń nie wnoszę: otóż posiadam na kasetach VHS prawie wszystkie Kabarety Olgi Lipińskiej od 1991 roku do końca, nie wiem tylko, czy zdołam to wszystko poprzenosić na DVD. Biorąc jednak pod uwagę powagę chwili i pospolite ruszenie na forum, coś trzeba z tym zrobić. Czy Turecki ma może kawę?
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:32 pm    Temat postu: Re: W oparach absurdu Odpowiedz z cytatem

BoBer napisał:
Czy Turecki ma może kawę?
Myślę, że już nawet zdążył pogryĽć...

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawę?! O tej porze?! Całą noc bym nie spał, tylko bym... oglądał Kino Polska Pl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Figga

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldemar napisał:
Kawę?! O tej porze?! Całą noc bym nie spał, tylko bym... oglądał Kino Polska Pl...
hehe przynajmniej jest co oglądać ;P
Powrót do góry
Jaro

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się dołączam do walki. Mam jednostkę wojskową koło bloku, więc może jakiś czołg się wyprowadzi.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: