Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Akwen Eldorado...
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noni

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 7:34 pm    Temat postu: Akwen Eldorado... Odpowiedz z cytatem

Pamięta może ktoś ten "mini serial" sensacyjny z końca lat 80-tych? Grał tam m.in. Jerzy kryszak, Ryszard Kotys, Zbigniew Buczkowski. Chętnie bym go obejrzała ponownie. Jakoś szczególnie mi utkwił w pamięci Smile I nie przypominam sobie, by kiedykolwiek go powtarzano. Ciekawa jestem jego odbioru po latach. Nastu latach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karampuk

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtarzano go na pewno na TV Polonia, nawet chyba nie raz.
Powrót do góry
noni

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuuu Mad Czyli jestem zwykła gapa Embarassed Może kiedyś na niego trafię.
Powrót do góry
Arek

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam. świetny serial. Coś nawiązującego do stylu Borewiczów... No i pokazuje Mazury z mojego dzieciństwa - bezcenne.
Powrót do góry
adi

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej kojarzy się z "Karate po polsku" .Przyzwoicie zrobiony serial. Bardzo zazdrościłem Jerzemu Kryszakowi, bo być ichtiologiem to takie niecodzienne, a do tego tak odważnym... Przyglądając się reżyserowi filmu odkryłem, że reżyserował też ostatni odcinek "Tulipana", może ktoś wie dlaczego ??
Jaro

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że kiedyś oglądałem taki serial o Mazurach. To było chyba o jakimś gangu kłusowników, prawda? W każdym razie przypominam sobie młodziutkiego Artura Dziurmana z tego filmu, poza tym grał chyba Edmund Fetting i wspomniany Jerzy Kryszak.
daro74

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 10:01 am    Temat postu: Akwen eldorado! Odpowiedz z cytatem

A może ktoś posiada ten serial na jakimkolwiek nośniku? Very Happy Proszę o kontakt Pzdr
noni

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Jaro. To było o gangu kłusowników. Ooo...gdyby go ktoś posiadał, to też jestem chętna Smile http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/122591
Powrót do góry
kinoman_KP

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 7:16 pm    Temat postu: akwen eldorado Odpowiedz z cytatem

Wspaniały film ciekawy wspaniałe plenery i żywa akcja naprawdę chciałbym obejrzeć jeszcze raz.
Powrót do góry
rysiek

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten serial, ale w fatalnej jakości. Chcąc uporządkować kiedyś vhs-y poprzegrywałem film na zużyte kasety. Teraz dorobiłem się stacjonarnej nagrywarki i to wszystko zrzuciłem na dvd. Lubię ten film i puki co czekam na emisję (np. w KP) Kiedy mordują Nalazka ( Piotra Grabowskiego) BABSZTYL śpiewa "czy mamy jeszcze czas" świetna piosenka i trafne pytanie bo widziałem na stronie, że serial nie miał emisji w Kino Polska...Serial jest naprawdę kiepsko nagrany , ale chętnym do obejrzenia mogę pomóc. Dajcie znać w jaki sposób
Powrót do góry
noni

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysiek, zbawco!!! Ja bardzo proszę. Jeśli masz taką możliwość przegrania na dvd. Podam dane i pokryję wszelkie koszty. Czekam na odp. Pozdrawiam.
Powrót do góry
noni

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daro!!! Mam wspaniałą wiadomość od Ryśka Very Happy W mailu podaję szczegóły.
Powrót do góry
*Porshe*

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 9:18 pm    Temat postu: Potrzebuję tego !! Odpowiedz z cytatem

Siema potrzebuje film pt. Akwen Eldorado gdyż chciał bym go obejrzeć! Widziałem że ktoś już tu się umawiał miekszam 100 kilometrów od olsztyna więc rysiu jak byś mógł mi poczto przysłac wysłał bym ci pieniądze poczto rownież
Powrót do góry
92-65-94 przyjezdna

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może Akfen? terz poczto
Powrót do góry
miki

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten film przegrany z kasety vhs kopia bardzo dobra pobieram oplate za odstapienie kopi koszt okolo 45 zl

Ostatnio zmieniony przez miki dnia Sro Lis 05, 2008 5:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: