Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Filmy off-owe, co tydzień, w Klubie Krótkiego Kina, Poznań

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mikołaj Jazdon

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 5:54 pm    Temat postu: Filmy off-owe, co tydzień, w Klubie Krótkiego Kina, Poznań Odpowiedz z cytatem

Prezentuję filmy off-owe, co tydzień, w Klubie Krótkiego Kina w Poznaniu. Pokaz off-owych dokumentów, podobnie jak i poprzeddnia prezentacja filmów z Kinoffteki, okazał się bardzo atrakcyjny i przyciągnął dużą grupę widzów. W sali, gdzie organizuję prenzentacje mieści się 45 osób. Na pokazy off-owe przyszło 60 osób! Choć nie wszyscy mogli siedzieć nikomu nie przeszkadzała niewygoda. Po raz kolejny przyszło mi się zastaawiać nad fenomenem kina off-owego, które przyciąga tak wielu zainteresowanych. Organizuję także, od czasu do czasu, prenetacje filmów krótkometrażowych nakręconych przez profesjonalistów. ale nigdy nie przyciągają one tak wielu zainteresowanych jak filmy nizeleżnych twórców. Zapewne tego typu prezentacje tworzą podwaliny pod jakiś inny obieg, w którym uczestniczy coraz więcej twórców i widzów. Myślę, że dokonuje się tu pewien istotny proces, który będzie miał wpływ na obraz polskiego kina w najbliższych latach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draku

PostWysłany: Czw Mar 31, 2005 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę proszę, Poznaniak i to z jakimi ciekawym tematem. Małe pytanko do Pana, Panie Mikołaju, prezentacje jakiego typu Pan organizuje? Czy np. również artystyczne teledyski, bo prawdę powiedziawszy brakuje tego typu przegladów? Jeśli tak to proponowałbym np. Marcina Klingera - przykłady tutaj: http://www.szorty.pl/movie.php?id=1193 http://film-1192.film.szorty.pl/
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem zdarza mi się pokazywać i teledyski. Na przykład przy okazji prezentowania filmów z festiwalu OFF CINEMA, gdzie także nadsyłane są takie formy. Rok temu, a nie wykluczone, ze i w tym roku takze, zorganizowałem pokaz studentów z ASP w Poznaniu. Były tam i formy tekledyskowe i eksperymenty nowoczesnymi technikami zrelizowane. Co do Klingera to dziękuję za sugestię. Postaram się zerknąć na stronę i kto wie, może uda się i taki pokaz zorganzizować, ale to pewnei już w paĽdzierniku. W maju kończę pokazy, przerwa letnia.
Powrót do góry
Draku

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby moja sugestia przypadła do gustu to mógłbym pomóc w zorganizowaniu takiego pokazu. Nawet nie do końca ja osobiście, ale organizacja w której działam, a do której należy zespół którego teledyski podrzuciłem w linkach powyżej - zresztą, w najnowszym Newsweku jest bardzo pozytywna (i całostronicowa) recenzja ich najnowszej płyty "Powstanie Warszawskie" adres strony naszej organizacji to: www.0v0.art.pl w Poznaniu organizowaliśmy juz kilka rzeczy, np. w tym momencie trwa wystawa fotografii w klubie "czytelnia" jednej z naszych dziewczyn, a w planie są kolejne wernisaże, a przy okazji mamy wejście na antenę radia Afera, i moglibyśmy zająć się oplakatowaniem imprezy - jeśli oczywiście na pokazie pojawilyby się teledyski zespołów z 0v0 a jest w czym wybierać - zapraszam na stronę - kapel mamy trochę a obrazy takich zespołów jak Nauma, Guess Why czy Lao Che oscylują w okolicach obrazu artystycznego. Wink
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Sie 30, 2005 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnym opóĽnieniem, ale obejrzałem teledyski Michała. Są świetne! Czy podesłałby mi pan namiar do niego? Bardzo chętnie pokażemy je widzom "KinOFFteki". Proszę o kontakt: wdiduszko@kinopolska.pl Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: