Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Mam pytanie sprawie filmu

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxx83
Gość

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 12:59 am    Temat postu: Mam pytanie sprawie filmu Odpowiedz z cytatem

Interesuje sie filmem offowym od bardzo dawna kiedyś z kumplami kreciliśmy film tzn komedie parodie gangsterskego filmu. I chodzi mi jak można przysłać do Kino Polska taki film żebyscie Droga telewizjo puścili na antenie Pozdrawiam serdecznie fan Kino Polska z Murowanej Gośliny http://img193.exs.cx/my.php?loc=img193&image=walesa8ln.jpg&bgc=889977&fgc=997777&bor=99DDBB PS powysze zdjecie mnie przedstawia
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Czw Maj 12, 2005 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę wysłać film na adres: Kino Polska TV Redakcja KinOFFteki ul. Huculska 6 00-730 Warszawa Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kicell
Gość

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 8:26 pm    Temat postu: Re: Mam pytanie sprawie filmu Odpowiedz z cytatem

maxx83 napisał:
PS powysze zdjecie mnie przedstawia
a z prawej czy w środku, bo w offie to nigdy nic nie wiadomo Laughing
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw czy wyemitowaliscie ten film? :>
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Paź 03, 2005 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nigdy do nas nie dotarł... Może jeszcze jest szansa? Chętnie bym ten film obejrzał! A kiedy ty Stanek wyślesz do nas swoje filmy? Trochę o nich słyszałem... Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pon Paź 03, 2005 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak? A gdzie pan slyszal o moich produkcjach? Razz
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Paź 03, 2005 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Między innymi od Maćka Dominiaka z Filmforum... ale mogę się mylić. Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pon Paź 03, 2005 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa... Panu Maćkowi moglem zapasc w pamiec. Przez swoja nachalnosc co do kampani reklamowej na filmforum mojego serialowego shitu, do ktorego sam sie teraz nie przyznaje! Ale no coz czlowiek dorosleje z wiekiem. Teraz zamierzam, nakrecic srednimetraz i obiecuje , ze wysle do KinOFFteki, walne jakis manifescik i ogolnie bedzie spoko. A pan mi musi obiecac, ze pusci to Smile A wlasnie... te wywaidy z rezyserami itd przed filmami u was. To oni sami kreca, czy wasza ekipa do nich przyjezdza?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lis 06, 2005 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jejku! wez wpierw oddech, odrób lekcje i przeczytaj, co napisałeś parę razy
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pon Lis 07, 2005 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alee... niby ze co?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: