Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Puścimy wam Krew z nosa, czyli offowe hity na jesień
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda maruda

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dziekuje za pomoc :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stanek

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiecie, jestem wielkim fanem tworczosci braci M. , a sczegolnie Piotra oraz Bodo Koxa. Na "Krew z nosa" nie czekalem z wielka niecierpliwoscia i moze dlatego nie bylo rozczarowania, ktore mialo miejsce w przypadku "Emilii". "Krew z nosa" opiera sie przedewszystkim na dialogu... Sa sceny - perelki, ale niktore tak nudza, ze w wersji DVD sobie przewijam. Nie widzialem nowszych filmow D. Matwiejczyka, wiec "Krew z nosa" z wszystkich pelneometraozwych, ktore powstaly do tego czasu (do krwi z nosa) wydaje sie najlepsza produkcja. "Seks, klamstwa i takie tam..." nudzilo potwornie, "Ostatnie drzewo po lewej stronie" , pomysl fajny, ale kiepsko zrealizowany (wiem, ze tak mialo byc, bo to parodia blair witch project, ale ten film mi sie tez nie podobal). Najwiekszym plusem w "Krwi z nosa" jest aktorstwo, oni czasami tak graja, ze wyglada to na improzwiazje, a ja kocham improwizacje . Co do pomyslu, nic sczegolnego, troche podpatrzony z "ze cie ma sens" i sprarodiowany. Ale przeciez nie czesto sie zdarza ze amatorski film, moglby startowac w konkurencji z prawdziwymi polskimi filmami, a ten moglby i napewno by nie odstepowal im na krok. Goraca polecam ten film! A ja nadal poluje na... "homo Father". P.S. Panie Wojtku - Lasicie i borsuki lub Kleczac, jeczac - najwieksze histy matiwjeczyka p. ktorych nie mialem okazji widziec, puscicie je kiedys? a chinaicty ponoc ma nowa sciezke dzwiekowa.
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni dom po lewej Wesa Cravena - brzmi znajomo? "łasice i borsuki" - moj lider:)
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruda, z Zabrza donoszą, że pierwszy pokaz odbędzie się dopiero w grudniu. Info pojawi się na początku grudnia w aktualnościach. "Krew z nosa" była pretensjonalna? Rany, to chyba nie ten sam film oglądaliśmy... Stanek - dzięki za recenzję, wreszcie widzowie będą mieli z czym polemizować po emisji. Zaczekajmy do soboty. O nowej ścieżce dĽwiękowej do Chinacity nic nie wiem (jeszcze). Natomiast zgadzam się, że film jest genialny. Podczas projekcji na Oskariadzie w Warszawie ludzie śmiejąc się, spadali z krzeseł. Moja koleżanka musiała opuścić salę... Pozdrawiam WOjtek
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Wto Lis 08, 2005 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie drzewo po lewej stronie moj kochany Mathiasie :] Nie rzaden dom! Chinacity jest teraz pokazywane w ramach Cinema OFF , ale niestety do Bydgoszczy to nie dochodzi Sad Nie moglby pan jakos namowic MóZG by skumaly sie z Dominiakiem. Bo bardzo bym chcial ten film ozbaczyc. Ale zeby byl az tak smieszny? To to musialo byc lepsze od "EMILII" Smile
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Sro Lis 09, 2005 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jest dużo lepszy od "Emilii", podobnie jak "Klęcząc, jęcząc". Ostatniemu filmowi Piotra zaszkodził troszczekę długi czas realizacji - około dwóch lat. Podobnie było w przypadku "1409 - Afery na zamku Bartenstein" Pawła Czarzastego. Oba filmy składają się z szeregu zabawnych epizodów, między którymi niekiedy brakuje płynności. Pozdrawiam Wojtek PS Zasugeruję Mózgowcom taki pokaz, ale chyba szybciej będzie, jeżeli się bezpośrednio odezwiesz do reżysera.
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Czw Lis 10, 2005 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontynuujac temat Matiwjeczykow... ostatnio pewien czlowiek z FF powiedzial, ze wyslaliscie na Oskariade 2005 "Swinie" piotra matwiejczyka, przez was przemontowana i ponoc ja kompletnie schrzaniliscie. Jezeli ja matowliscie to musiliscie ja zapewne kiedys pokazac... czy tak bylo? Jezeli tak. to kiedy?
Powrót do góry
ktosik
Gość

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 2:08 am    Temat postu: stanek Odpowiedz z cytatem

Stanek jestes idiota
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Cool, ale nic nowego nie odkryles! Juz wczoraj ktos na filmforum, wyzwal mnie od kretynow (ciekaowstka: w ym samym poscie czlowiek nazwal Matwiejczykow smieciami). Chcialem ukryc swoje prawdziwe ja, niestety nikt nie dal mi wyboru i musze przyznac sie OFICJALNIE: To ja, Marcin Stankiewicz jest kretynem! Twisted Evil Zadowolony?
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanek, "świnia" - bardzo wzruszający film - była parokrotnie pokazywana na wiosnę w KinOFFtece. Rzeczywiście, pomagaliśmy Piotrowi przy zgraniu dĽwięku przed wysyłką filmu na Oskariadę. Z pewnością go nie montowaliśmy… Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaa!!! Zastrzele sie!!! Kolejny przegpaiony film Piotra!!!! Bo wy dajecie takie glupie nazywy programow np. Kinoffteka mroczna czy cos takiego... zniecheca mnie to totalnie. Nie moglibyscie pisac co w programie bedzie...? ? ? ;( Panie Wojtku zamawiam u pana darmowy-pryweatny biuletyn, kotry informuje o nowosciach kinoffteki z filmami naszych kochanych braci M. Dziekuje :] I poprosze na maila screeny ze Swini! A to smieszny film byl? ? ?
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie był film w stylu "Koszmaru minionej zimy". Była NAPRAWDę liryczny i romantyczny Smile O screeny musisz zwrócić się do samego reżysera - nie mogę wysyłać materiałów bez jego zgody. Wyślij mi swój e-mail na priva, wciągnę Cię na listę mailingową. Pozdrawiam i nadal twierdze, że polski off to nie tylko bracia M. (choć bardzo cenię ich twórczość). Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Wto Lis 22, 2005 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie wojtku, nie wiem czy to cos z moim kompem czy cos u was - czemu jak wchodze na jakis tejat, to tylko widze pierwsze posty, a odpowiedzi mimo, ze sa to ich nie widze Sad
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Rzeczywiście, taki błąd występował, ale został już usunięty. Wszystko w porządku - można pisać. Pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: