Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Film 11 Listopada

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulczyk58

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 11:23 pm    Temat postu: Film 11 Listopada Odpowiedz z cytatem

Witam, Film 11 Listopada ma przedstawiać 1 Hitlerowską egzekucję cywilną w Polsce. Egzekucja odbyła się w 1939r w Zielonce. Zapraszam serdecznie na bloga naszej produkcji, tam dowiecie się wszystkiego na temat naszej produkcji: .http://11listopada.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kulczyk58

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Zdjęcia z pierwszego dnia można oglądać na stronie http://naszazielonka.pl/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=31&page=inline&catid=48&id=1180&limit=1&limitstart=33 Serdecznie zapraszam.
Powrót do góry
kulczyk58

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Zapraszam wszystkich serdecznie do obejrzenia zwiastuna filmu "11 listopada". Zwiastun można ściągnąć pod adresem http://szalat.net/11listopada/ Pozdrawiam Maksymilian Kulczycki
Powrót do góry
Kamil_z_Zielonki_pod_W-wą

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 8:12 pm    Temat postu: Film Odpowiedz z cytatem

Hej,Kamil fajny film stworzyliście.Naprawdę extra film.Oglądalem go 16 w gimnazjum w Zielonce.Według mnie ten film jest tak fajny że powinien trafić do TV lub kina.Hej,Kulczyk pani Bogusława K która występowała w filmie[moja nauczycielka przyrody] to twoja mama?A i czy Agnieszka K z filmu to twoja siostra i chodzi do 5 A w 3 na bankowce?Jeśli tak to mnie znają,jestem kolegą Agnieszki z 5A.Pozdro dla ciebie Kam i dla ZHR cichociemnych w Zielonce. Pozdro Kamil A.
Kamil_z_Zielonki_pod_W-wą

PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj sory pomyliłem cię z Kamilem.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: