Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Od redakcji!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yrafa
Gość

PostWysłany: Sob Lis 13, 2004 1:46 pm    Temat postu: kinOFFteka Odpowiedz z cytatem

Brawa dla KinOFFteki! Pora emisji nieludzka, ale filmy świetne. Szczególnie podobały mi się filmy Karola Krukowskiego i przyjaciół - proszę o więcej Smile
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podobał Ci się ten klimat, to powinineś w sobotę 5 grudnia obejrzeć KinOFFtekę z filmami łyżki czyli Chilli. Artyści sami zapowiadają swoje dzieła, a wśród gości zaproszonych do studia znaleĽlli się m.in. muzycy z nu-countrowego Mitch&Mitch oraz Olaf Deriglassof. Jeżeli nie ma Cię w domu, to program zawsze można nagrać... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy tu redakcja Offdziału Kina Polska. Zapraszamy do naszego forum. Odpowiedzi na wszelkie pytania będą udzielane na bieżąco. Forum jest miejscem żywej wymiany myśli dotyczącej kina offowego i wszystkiego, co z nim związane (spotkań, festiwali, imprez etc.). To jest miejsce na najdziwniejsze pytania, jakie przyjdą Wam do głowy. Na wszystkie znajdziemy odpowiedĽ. Kino offowe z kolekcji KinOFFteki to nie tylko filmy fabularne, to również wszystko, co jest wizualnym tworem nieskrępowanej wyobraĽni polskich artystów niezależnych, czyli filmy animowane, teledyski, reportaże, niezależne dokumenty, komiksy internetowe, ruchome fotografie czy też obrazy pochodzące nawet z camery obcury! Tu nie ma żadnych ograniczeń, oprócz tych wyznaczonych przez talent i wyobraĽnię. Pozdrawiamy wszystkich forumowiczów Joanna Rożen Wojciech Diduszko PS. Wyznajemy netykietę!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Gru 15, 2004 2:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ładnie, że wyznajecie jakąś formę etykiety, a ja po obeirzeniu kilkunastu produkcji niezależnych wyznaję, ze jestem pod ogromnym wrażeniem mojego rozczarowania. Nie miałem do tej pory kontaktu z kinem amatorskim i najgorsze, że teraz wcale tego nie żałuję. Matko jedyna, moze mam pecha ale to była amatorszczyzna w najgorszym wydaniu. Jesli to, że ktoś chwycił kamerę do ręki i wydał trochę pieniedzy na nośnik i obróbkę ma wyznaczać jego status twórcy offowego, to ja mówie tak, nie tędy droga,. I zupełnie nie rozumiem czemu nikt z redakcji sie nie przypieprza. Pokazać? Jak najbardziej, ale czasem wypada chociaz pokręcić głową z niezadowoleniem. No, szanowna redakcjo, ja mogę dostarczyć dowodów...jeszcze tylko trochę się przyjrzę.
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Sro Gru 15, 2004 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdą krytykę chętnie przyjmiemy - o ile jest oparta na konkretnych przykładach. Które konkretnie filmy wprawiły pana w taki niesmak? Bardzo prosimy o odpowiedĽ. Jeżeli chodzi o status twórcy offowego - na pewno nie uzyskuje się go poprzez "wzięcie kamery do ręki i przeznaczenie środków na produkcję". Przy takim założeniu wszyscy filmowcy zajmujący się rejestracją wesel (lub pogrzebów) mogliby się poszczycić tym mianem. Twórcę niezależnego, naszym zdaniem, charakteryzuje przede wszystkim niecodzienne podejście do tematu. Nie jest on ograniczony wymaganiami producenta, nie tworzy pod presją nakręcenia dzieła przynoszącego zysk. Często przynosi to zdumiewające efekty. Rozumiem, że pana zarzut dotyczy przede wszystkim "nieprofesjonalności" filmów. Najbliższą KinOFFtekę (18.12 godz. 22.30) poświęcamy w całości filmom zrealizowanym jak najbardziej profesjonalnie. Pokażemy w niej etiudy zrealizowane w Szkole Mistrzowskiej Andrzeja Wajdy. Mamy nadzieję, że po ich obejrzeniu zyska pan trochę sympatii dla kina powstającego poza głównym nurtem. Pozdrawiamy
Powrót do góry
sympatyzuj±ca wazel
Gość

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 9:26 pm    Temat postu: jestem za i co mi zrobicie? Odpowiedz z cytatem

a ja jestem pod wrażeniem urbanowskiego, bo sie mnie podobał i już. jest kilka pozycji co się ich nie chce oglądać, ale też dużo fajnych droga redakcjo odnajdujecie Very Happy i to pocieszające, że są tu gdzieś ludzie wśród nas, co mają coś do powiedzenia i robią to w interesujący sposób.
Powrót do góry
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Pon Lut 21, 2005 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podobały Ci się filmy łukasza Urbanowskiego, to powinnaś docenić także twórczość krakowskiej grupy Anialkateam - ich animacje pokażemy w "Młodych kadrach" 06.03 o godz. 20.15. Klimat jest podobny, może trochę więcej w nich humoru i dystansu do świata... Pozdrawiam
Powrót do góry
newdem

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mysle ze prawda jak zawsze lezy po srodku. Duzo filmow ktore do tej pory widzialem w Kinofftece mi sie nie podoba, niektore nawet zaryzykowalbym okreslic zwyklym chlamem. Wiele jest mocno niedopracowanych warsztatowo, ale majacych pewna swiezosc, kolorot czy bazujacych na niebanalnych warsztatowo. Stosunkowo mniej jest dobrych technicznie i formalnie, ale sztampowych w pomysle (taka konfiguracja powinna sie w offie, jakby z definicji zdarzac rzadko). Najmniej jest dobrych w jednym i drugim kryterium naraz. W offie jednak punktem ciezkosci jest wlasnie nowosc podejscia, odwaga tematu, oryginalnosc. I tego wiekszosci filmow w Kinofftece nie brakuje. Pamietajmy takze ze roznie tez jest z samymi offowcami. Bo przeciez czesc z naszych mlodych tworcow tylko dlatego jest niezalezna bo z roznych powodow (np. braku mierzalnych zdolnosci) nie moga byc "zalezni", choc bardzo by chcieli..
Powrót do góry
skoda

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 8:47 pm    Temat postu: do redakcji Odpowiedz z cytatem

Ogólnie Kino Polska mi się podoba, ale ostatnio dawać Tolka Banana przez całą noc , wybaczcie ale dla mnie to jest porażka. Kto to ogląda, rozumie są ferie puszczać młodzieży popołudniu nawet po dwa odcinki ale nocą. Teraz słyszę że chyba w środę znowu noc z Tolkiem dzieci i trochę starsze dzieci już śpią, a mnie i na pewno nie tylko mnie z tym Bananem to porażka. Pozdrawiam.
skoda

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 9:07 pm    Temat postu: Znowu Banan Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj od około 0,30 w czwartek znowu siedem odcinków Tolka Banana ludzie to nie są filmy na całą noc , do tego pod tytułem filmu jest napisane film młodzieżowy.Uważam że filmy takiego gatunku, filmy młodzieżowe nie powinny być emitowane przez całą noc. Mamy tyle fajnych filmów z dawnych lat i seriali, ciekawych obejrzenia. Pozdrawiam. Evil or Very Mad
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: