Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

OFFskary 2006 - nominacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NARESZCIE JASNO ZOSTAłO POWIEDZIANE. MEDIA WYPIEłY SIę NA SZTUKę AMATORSKA. IDZCIE I POPATRZCIE SOBIE NA MłODE KADRY I NIE ZAWRACAJCIE NAM D.
Powrót do góry
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, niektórych z tych filmów nie będzie można pokazać w telewizji z przyczyn niezleżnych od ich artystycznej wartości - na przykład są ekranizacją prozy, do której reżyserzy nie mają praw. Panie Gościu: czy nie lubi Pan profesjonalnych, ciekawie opowiedzianych filmów? A KinOFFteka cały czas pozostaje do dyspozycji offowców. Redakcja czeka na Wasze filmy!! Pozdrwaiam!
mathias mezler

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stanek wez ty lepiej zrob swoj jakis film i pokaz na co cie stac zamiast pisac ciagle posty na forach ( w wielu przypadkach anonimowo - niestety ip nie ukryjesz) zamiast szukac dziury we wszystkim, jechac ludziom po i za plecami przy okazji wypowiadajac sie za innych. Jestes mocny w klawiaturze a nie w gebie, bo na oska nie nie ujawniles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stanek

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mathias, ty dobrze wiesz jak wygladam Wink I na oskariadzie siedzialem blisko ciebie, niestety sam mnie oszukales mowiac ze na OSKARIADE nie jedziesz. To co? Mialem jeszcze na chalnie do ciebie podchodzic. Pisuje tylko na jednym forum, kino polska, z filmforum, niestety, z wielu przyczyn, musialem odejsc (chociaz fakt, faktem, pisuje tam czasem anonimowo - choc ostatnio pod koniec marca pisalem i na tym zakonczylem zywot filmforumowy). Nie jade ludzia za plecami, poprostu stwierdzam fakty. :] Ale Mathias... co ja ci bede mowil, sam takze objerzdzasz mi plecy, a tobie kto inny. I to jest takie bledne kolo. Kazdy, kazdemu objerzdza. Wiec sie nie czepiaj. Z utesknieniem i niecierpliwoscia czekam na twoje najnowsze dzielo. A do pani Asi: cyfra + wymaga dodatkowych oplat za Kino Polska Sad I nie rozumiem co ma pani na mysli, mowiac, ze KinOFFteka jest do dyspozycji offowcow. Przeciez godzinnego filmu nie zmiesci sie w 30minutowym bloku przeznacoznym na program Wink Mam nadzieje, ze na jesien znowu na pierwszy plan postawicie OFF. I chyba faktycznie nie bede juz pisywal na forach. Bo wszyscy tylko mnie wywalaja. Pozdrawiam Stanek
Powrót do góry
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Stanku, nie rezygnuj z pisania!Smile Dobrze to robisz! Umieć dobrze pisać i lubić to jednocześnie - to dobry początek! tak trzymaj! Swoją drogą bardzo porszę o zachowanie kultury na forum KinOFFteki - nie róbmy sobie tu "polskiego piekiełka", oki? Bardzo prosze;) Acha - Stanku Marcinie - jak będzie dobry offowy film godzinny - to myślę, że i z tym KinOFFteka da sobie jakoś radę! Mathiasie! Witaj na forum - ciesze się, ze Cię Stanek wywołał z ukrycia;) Napisz prosze jakie Twoje dalsze filmowe plany! Bardzo cenię "Uciec stąd" i ciekawa jestem co dalej! Pozdrawiam Asia
stanek

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ze sie unioslem, poprostu uwazalem pana Mathiasa za rownego goscia. Ja sam nigdy o nim zlego slowa nie powiedzialem (no, moze raz, bo sie wkurzylem keidys Wink ). Wiec nie wiem czemu taki nagly atak z jego strony. Ja sam jego film "Uciec stad" cenie. I nie wiem czemu on sie czepia tego, ze pisuje na forach, sam byl przeciez znany z glosnego manifestu kina offowego Twisted Evil Pani joasiu wierze, ze kinoffteka by puscila dobry godzinny film offowy. Niestety ci wszyscy OFFowcy mysla, ze ich filmy kupi jakas lepsza TV, chociaz nie wiem co oni maja do was? To wy przeciez zapczatkowaliscie regularna promocje kina offowego. Chociaz ten milion widzow (srednia, ktora ogladala w zelszym roku konkurs kina niezaleznego w tvp2) robi swoje, offowcy chca byc popularni i nie dziwie sie im. Slyszalem od pewnego offowca (bez nazwisk, jak sam mathias prosiles), ze TVP2 nie zainteresowalo sie produkcja "uciec stad" i nie wykupilo go do czerwocwego konkursu kina niezaleznego. Przepraszam znowu za swoj ostry jezyk w tym poscie. Mam nadzieje, ze to sie niedlugo zmieni. Acha, i nie oszukujmy sie, pisze posty tak samo jak krece - czyli beznadziejnie Wink Pozdrowienia
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwie sie tvp2 z jednej strony, ze sie nie zainteresowalo - to ich konkurs i ich profil festiwalu. Nic mi do tego... Inna kwestia jest fakt, ze sami do mnie dzwonili w sprawie "US" zebym im kopie przyslal - ja sie nigdzie nie prosilem. Nawet troche zwlekalem z kopia... zdarza sie. Co do przyjazdu na oska to zdecydowalem sie na ostatnia chwile, bo z dobrze znanych tobie stanek powodow (żałoba) bylem w niezbyt dobrej kondycji psychofizycznej, zeby uczestniczyc w takich otwartych imprezach. Pozatym w zyciu nie widzialem ciebie ani zadnego twojego zdjecia wiec duchem swietym nie jestem, zeby ogladac sie za kazdym. Jak widac pare osob musialo bacznie mnie sledzic skoro tak skrupulatnie opisuja na ff moj kazdy krok i kontakty z mediami, do ktorych podchodzilem z duzym dystansem np: dajac do zrozumienia realizatorowi programu Andrzeja Sołtysika, że brakuje mu profesjonalizmu. Jesli chodzi o moja trwala nieobecnosc na forach to chcialem sie wyciszyc i poswiecic mojej nowej produkcji zamiast zajmowac sie odpisywaniem ludziom, ktorzy nie maja odwagi nic powiedziec prosto w twarz tylko ukrywaja sie za swoimi klawiaturami. Natomiast... Droga pani redaktor!Smile Jesli chodzi o moje plany filmowe to wlasnie jestem na ukonczeniu zdjec do kolejnego dluzszego filmu, ktore de facto mialy zakonczyc sie pod koniec koniec zimy, a film mial miec premiere na poczatku lata jednak tragiczna smierc producenta filmu zatrzymala zdjecia na dluzszy czas wiec ze wzgledu na jego pamiec wraz z ekipa chcemy dopracowac film bardziej niz bylo we wczesniejszym zamiarze i pokazac go dopiero na jesieni (moze wczesniej w gdyni ale nie zalezy mi wiec sie nie pali). Co do fabuly to nie naleze do osob, ktore ujawniaja ja przed zakonczeniem produkcji, zeby nie zapeszac rezultatu, poniewaz w offie nigdy nic nie wiadomo. Powiem tylko, ze odszedlem na chwile bardzo daleko od "moich klimatów". Z ciekawostek moge napomnieć, że zdjeciami zajmuje sie Dominik Pałgan kiedys znany z animacji -> teraz przerzucil sie na operatorke i daje sobie znakomicie rade jak na swoj wiek i doswiadczenie. Pojawi się pare aktorow ( w tym odtworca gl. roli), ktorych zwerbowalem podczas castingu i pracowalismy wspolnie kilka miesiecy nad postaciami. W ważnych epizodach pojawi sie dwóch aktorów znanych z "Ody do radości" . Wiecej chyba nie wyjawie raczej poki co... szacunek mathias
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skads musiales wiedziec ile mam lat? Wiec myslalem, ze widizlaes kiedys moja fote gdzies czy cos... No ale nic Razz Sorka! A ja Cie niesledzilem, poprostu jak mowilem na filmforum w galerii, siedzialem nad toba podczas rozdania nagrod i po gali (podczas projekcj igrand prix) przyszla marta do ciebie i wziela cie gdzies. Pozniej jak wyszedlem po projekcji widzialem jak udzielasz wywiadu dla jakiejs tv. I tak to sobie zgrabnie polaczylem. A mi "offowiec" mowil, ze nawet TVP nie prosilo cie o kopie bys podeslal. A wlasnie, na OSKARIADZIE tworcy filmow, przychodzili najczesciej tylko na pokaz swojej produkcji np. pan wroclawianin. A ty podczas projekcji swojego filmu wyszedles z sali. (wiem to, bo wtedy akurat siedzialem rzad pod toba) Czemu? A co z tym filmem o filmowcu?
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo widzialem ten film juz milion razy i rzygac sie mi chce ogladajac go w kolko - recytuje go z pamieci
Powrót do góry
Hubert DDN
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ... przed chwila otrzymałem maila w ktorym dostałem info o tej dyskusji ... Co do filmu STiUDENT ... Stanek jedno pytanko kiedy my rozmawialismy ??? nie moge sobie przypomniec ... bo oprocz grupy DDN chyba z nikim nie rozmawiałęm na ten temat Smile, no kiedys tam jakis typ na GG wypytywał mnie o jakies produkcje, scenariusze itd itd .. ( moze to ty ) .. ale nie sadze ze rozmawialismy o STiUDENcie ;] Dobra zeby zakonczyc ten jakze komercyjny temat Smile sprawa jest prosta TVP w pierwszy zdaniu podało konkretna sume Very Happy Dobra koniec z ta szyderą .... sprawa wygladała tak: jak kazdy z was wie STiUDENT nie miał legalnej sciezki dzwiekowej ... a my czyli grupa DDN nie bylismy w stanie zrobic, kupic, skomponowac czegokolwiek co nadawałoby sie do filmu. Po otrzymaniu maila od TKP było kilka prob podłożenia jakis nutek skomponowanych przez nas ... ale ogolnie wychodziła taka kiszka ze nie dało sie wytrzymac. Wiec wyszedłem z załozenia ze nie bede robil chały tylko po to zeby nas pokazali w TV .. bo to nie ma sensu... i chyba nie chodzi o to ... Co do TVP to zadzwonili w trakcie jakiejs tam imprezy ... po chwili dowiedzialem sie ze ktorys z obecnych tam ludzi brzdeka na gitarze ... 2 dni pozniej mialem numer ... Hmm to chyba tyle ... wiec podsumowywujac TVP mialo wiecej szzcescia bo jezeli nie dostałbym tego numeu to jestem pewien ze tez nie byłoby emisji .... Pozdrawiam hubert DDN
Powrót do góry
Hubert DDN
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory za literówki , nie chciało mi sie poprawiac ...
Powrót do góry
newdem

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kablowych nie wiem, w Cyfrze plus kosztowało : 1zł za miesiąc. Więc oczywiście symbolicznie, jedyna trudność to zadzwonić i zamówić, co, paradoksalnie może być trudnością czasami Smile Stanek: no widzisz, za kwestia czasu, za kilka miesięcy pewne problemy się same rozwiązują...znajduje się kompozytora, robi napisy po francusku np. czego wcześniej w ogóle się nie planowało itd itd TO nawet wczesniej napisalem niz przeczytalem Huberta, bo nie zauważyłem drugiej strony wątku. Kończę ten wątek bo nie cenię Uciec stąd i poczułem się obco wśród wrażliwości pozostałych dyskutantów (Matti, Ty wiesz, że ja mam sentyment do Ciebie jednakowoż)
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 materii respekt 311.arts.pl arnold gdańsk peace out man old school forever:) newdem świadkiem, ze nie dzialam od wczoraj:) tylko tera ino sie newdem nie wypnij na mnie;P
Powrót do góry
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Pana Mathiasie! Dziękuję za info o nowej produkcji, trzymam za Was i życzę powodzenia. Fajnie, że Domink z Wami kręci.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: