Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Archiwa TVP

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elephant1pl
Gość

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 8:39 pm    Temat postu: Archiwa TVP Odpowiedz z cytatem

Gdzie i jak mozna się dowiedzieć jakimi zasobami dysponuja archiwa TVP ? Konkretnie chodzi mi o programy publicystyczne i informacyjne z lat 70-tych A swoją drogą taki cykl w KP wykorzystujący archiwa TVP byłby interesujący
Powrót do góry
versus
Gość

PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 5:49 am    Temat postu: Tajemnice archiwów polskiej kinematografii Odpowiedz z cytatem

Poprzedni wpis w tym wątku od miesiąca nie doczekał się odpowiedzi (troszkę to nieładnie) - a jakaś chyba jest możliwa? - czy wiadomo czy, jakie i gdzie dostepne są katalogi zasobów archiwalnych polskiej kinematografii? - kto tym zarządza? Te same pytania dotyczą archiwów TvP - pewnie jednak trzeba je wyartykułować na innej stronie - choć problem ten sam....
Powrót do góry
artur

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 11:39 pm    Temat postu: Re: Archiwa TVP Odpowiedz z cytatem

elephant1pl napisał:
Gdzie i jak mozna się dowiedzieć jakimi zasobami dysponuja archiwa TVP ? Konkretnie chodzi mi o programy publicystyczne i informacyjne z lat 70-tych A swoją drogą taki cykl w KP wykorzystujący archiwa TVP byłby interesujący
Ten pomysl tez bylby fajny kiedys tu pisalem ze z checia bym poogladal relacje z sejmu z czasow prl.I ogolnie calej publicystyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luj
Gość

PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 2:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, ze nie ma u nas, wzorem np. z niemieckich telewizji regionalnych, pokazywanych wiadomości sprzed równo 10, 15 czy 20 lat. Dla mnie mogłoby to być nawet o 3 w nocy -- od czego są urządzenia nagrywające. Tylko kto mógłby to pokazać? Najgorsze pewnie jest to, ze cześć "odcinków" już nie istnieje -- słyszałem pogłoske, jakoby TVP nagrywala dziennik na niektórych starych epizodach w ramach "oszczędności"...[/img]
Powrót do góry
JacekN

PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli ktos zna odpowiedz na to pytanie, to bardzo prosze podac. Interesuja mnie mecze polskiej reprezentacji w hokeja na lodzie. Np. mecz z Katowic'76, kiedy Jobczyk rozwalil Sowietow.
Jef Costello

PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy zadzwonić do TVP. jest dział, w którym życzliwe osoby sprawdzają, czy interesujący materiał jest w archiwum. tylko chyba trzeba dokładniej jakoś określić czego się szuka. ja podawąłem tytuły filmów dokumentalnych i fabularnych i nigdy nie było klopotu z ich znalezieniem (bądĽ przekonaniem się, że czegoś TVP nie ma). tylko oczywiście ceny jakieś horrendalne. kilkaset złotych za godzinę materiału. dlatego nigdy nie skorzystałem.
Przemek Kino Polska

PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 10:11 am    Temat postu: archiwa Odpowiedz z cytatem

Witam Przepraszam za tak długi brak odpowiedzi. Telewizja Kino Polska chce pokazać cały dorobek polskiego kina, również filmy, którymi zarządza TVP. Dostęp do tych dzieł jest niestety utrudniony z powodu braku precyzyjnych reguł udostępniania ich innym telewizjom przez TVP. Ta sytuacja powoli zmienia się na korzyść, prosimy o cierpliwość. Chcemy zaprezentować wszystkie polskie filmy i zrobimy to. kłaniam się Przemek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: