Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

PIERWSZY POKAZ FESTIWALU FILMOWA GóRAeuropa JUż 13 LIPCA!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A.B.
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 11:49 pm    Temat postu: Kilka słów o inauguracji festiwalu Filmowa GóRAeuropa Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę , że już p.Andrzej Niezabitowski szczegółowo ustosunkował się do kłamliwych wypowiedzi p.Waldemara Nowaka.Siedzieliśmy na projekcji Innej Bajki i Stacji Mirsk obok siebie i doskonale się bawiliśmy.Spotkanie z Państwem Kalinowskich było niezapomnianym przeżyciem i szkoda , że nie mogło trwać dłużej , bo trzeba było rozpoczynać następną projekcję.W całości , w 100% identyfikuję się z faktami opisanymi przez p.Andrzeja Niezabitowskiego - nic dodać , nic ująć.Zdumiewa mnie tylko jedno : dlaczego osobom zawistnym i niespełnionym (jak np.p.Bruno Aleksandrowi Kieciowi pozwala się bezkarnie oczerniać innych !!!).Kiedy przeczytałem , co ten pan wypisuje na temat p.Marzeny Więcek , to włos mi się zjeżył. PRZECIEż ON WCIˇż KłAMIE I PRZEINACZA FAKTY !!!. Wielbiciel talentu i dokonań Marzeny Więcek - Andrzej Bierdziński (andrewb@ztpnet.pl)
Powrót do góry
Córka A.B.
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 11:57 pm    Temat postu: Kilka słów o inauguracji festiwalu Filmowa GóRAeuropa Odpowiedz z cytatem

Ja również dołączam się do słów napisanych przez mojego ojca , gdyż razem z nim byłam na inauguracji i było QL. Ps. Aby tak dalej p. Marzenko , super pracę pani wykonuje !!!
Powrót do góry
mateusz

PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Ja tylko kilka slow Nie organizowalem nigdy festiwalu filmowego, ani tego, ani w 2005roku. Ja tylko znam Marzene, staram sie jej pomagac na tyle na ile potrafie. Ten caly zament obserwuje od wakacjii 2005. I juz jakies zdanie moglem sobie wyrobic. Czytajac post pana Bruna robi sie na prawde milo. PEACE & LOVE Tylko osobiscie jak ktos mnie w zyciu zawiedzie i pokaze sie od zlej strony, ciezko mi pozniej mu ufac. Podobnie mam z panem. ale jestem naiwny i mam nadzieje, ze nie bedziecie sobie przez wakacje wchodzic w droge pozdr. mateusz p.s. juz zarejestrowany, by nie anonimowy ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malgosia Kostrzewska
Gość

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Bruno znany jest z roznych niejasnych dzialan, o ktorych wielu ludzi nie ma pojecia. Teraz zgrywa takiego biednego, a sam ma wiele za uszami.
Powrót do góry
zielonogórzanin
Gość

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Małgosiu Kostrzewska, pani póknie się w główkę tak pożądnie... Równie dobrze o pani można napisać, że ma pani wiele za uszami i jest pani znana z niejasnych działań - naprawdę polecam zimny kompres na te upalne dni... Sama dyskusja żenująca, już nie śmieszna - żenada! Obie strony powinny zacząć teraz wyciągać swoje brudy z alkowy lub info wyssane z palca, pani Małgosia dała znak sygnał... Niech Polska jeszcze się z Zielonej Góry pośmieje
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: