Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Ze zycie ma sens
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtek KinOFFteka

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, uwielbiać można tylko "wcześniejszą" twórczość Kassovitza - jego kolejne filmy - "Purpurowe rzeki" i "Gothika" są niezbyt udane. Podobnie jest z innym moim ulubieńcem - Tomem Tykwerem. Po znakomitym "Biegnij Lola, biegnij" nie nakręcił już nic ciekawego. Przyszedł mi do głowy jeszcze Christopher Nolan ("Memento")... Na naszym gruncie chyba największy zawód w ostatnich latach sprawił łukasz Barczyk - po "Patrzę na ciebie, Marysiu", nakręcił post-bergmanowskie (to komentarz amerykańskiego internauty) "Przemiany", które dla wielbicieli jego talentu były ogromnym rozczarowaniem. Mam nadzieję, że tobie nie przydarzy się podobny los a kolejne filmy będą tak samo dobre jak "Uciec stąd" Smile pozdrawiam Wojtek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mathias mezler

PostWysłany: Wto Sie 16, 2005 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o mało przydarzyłoby sie to tez Arranoskiemu bo o ile pamietam mial on robic batmana poczatek zanim nolana finalnie zatrudnili... ja nie robie po pierwsze jeszcze profesjonalnych filmow - to jest fakt:) kolejny film moj bedzie kompletnie w innym stylu - duzo spokojniejszy, bez przemocy... plynne najazdy, ladne zdjecia - wszystko w lepszym stylu:) jesli chodzi o fabule to powiem tylko tyle, ze bedzie on opowiadal o kinie niezaleznym i jak najbardziej bedzie to fabula:) zespol aktorski zostal juz wyloniony na drodze castingu i juz we wrzesniu zaczynamy ostro proby czytane -> w koncu trzeba podnosic swoj poziom;>
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 1:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiek Lipiec napisał:
Witam Serdecznie, dzieki za kolejne wpisy, troche mnie tu nie byłoSmile MATHIAS MEZLER - czekam na Twój film we wrześniu w KINO POLSKA, jestem bardzo go ciekaw i trzymam kciuki za premierke tv! Jechałeś aż do Wawy?! Ja kiedyś pojechałem do Torunia żeby zobaczyć film Piotra Krzywca OKO BOGA:) Na bank sie spotkamy na jakimś festiwalu to pogadamy przy oranżadzie;) Działaj dalej 3mam kciuki. SHARP88 - ten kawałek z końca filmu zrobiła ekipka z Zielonki (Zielona Góra) UPTOWN a nie K-44 jak powyżej pisałeś Wojtku. SHARPOWI chozzzi o inny kawałek MóJ OSTATNI DZIEń. UPTOWN już nie działa, ale BUREK, który tam rymował wciąż działa - moim zdaniem to talent i czekam aż pozna jego dokonania szersza publika. Niedługo (mam nadzieje) powstanie nasza stronka www.skypiastowskie.pl i tam, mam nadzieje, wstawimy ten kawałek. NIEWIEDZA "niewiedza jest błogosławieństwem" Wink Pozdro dla wszystkich i jeśli moge cuś sprostować co napisałem kilka tygodni wcześniej. Nie bedziemy realizować filmu 100EURO. Okazało się (o czym informował mnie jako pierwszy Dominik Matwiejczyk:) że jest taki film 20 DOLCóW, który był pierwszy z pomysłem historii o banknocie zmieniającego właściciela... W tej sytuacji wywalamy ze scenariusza przechodzący banknot, zmieniamy część historii i bohaterów i tak powstaje OSIEM W POZIOMIE - taki to tytuł naszego nowego, pełnometrażowego filmu fabularnego. To tyle jeśli idzie o promocje:) POZDROOOOOO Szacunek Grzesiek Lipiec
Powrót do góry
mathias
Gość

PostWysłany: Sro Gru 28, 2005 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prowokacja?
Powrót do góry
stanek

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CTRL + C / CTRL + V ----> CO TO ZA PROWOKACJA MEZLERKU!? Razz
Powrót do góry
gębu¶
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 6:28 pm    Temat postu: śWIETNIE Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na tym forum jestem po raz pierwszy ale postaram sie bywać częściej pan Grzegorz Lipiec to wporzo gość że życie ma sens oglądałem jak powiem że wiele razy to będzie to za mało!!!!!! film dostałem od kumpla ale była to2 płyta wersji rozszezonej a potem drugi kumpel nagrał mi wersje skrócona ale i tak była na poziomie wysokim!!!!!!!!! chciałbym sie dowiedzić gdzie moge dostać tą rozszezona wersjw w całości?????????????? pozdrawiam pana Grzegorza i mam pytanie w imieniu moim i kumpli czy te starsze filmy pana gdzięś są dostępne??????
Powrót do góry
gębu¶
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszcie na krychu_xp@wp.pl będe wdzięczny
Powrót do góry
sharp88

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiek Lipiec napisał:
Witam Serdecznie, dzieki za kolejne wpisy, troche mnie tu nie byłoSmile MATHIAS MEZLER - czekam na Twój film we wrześniu w KINO POLSKA, jestem bardzo go ciekaw i trzymam kciuki za premierke tv! Jechałeś aż do Wawy?! Ja kiedyś pojechałem do Torunia żeby zobaczyć film Piotra Krzywca OKO BOGA:) Na bank sie spotkamy na jakimś festiwalu to pogadamy przy oranżadzie;) Działaj dalej 3mam kciuki. SHARP88 - ten kawałek z końca filmu zrobiła ekipka z Zielonki (Zielona Góra) UPTOWN a nie K-44 jak powyżej pisałeś Wojtku. SHARPOWI chozzzi o inny kawałek MóJ OSTATNI DZIEń. UPTOWN już nie działa, ale BUREK, który tam rymował wciąż działa - moim zdaniem to talent i czekam aż pozna jego dokonania szersza publika. Niedługo (mam nadzieje) powstanie nasza stronka www.skypiastowskie.pl i tam, mam nadzieje, wstawimy ten kawałek. NIEWIEDZA "niewiedza jest błogosławieństwem" Wink Pozdro dla wszystkich i jeśli moge cuś sprostować co napisałem kilka tygodni wcześniej. Nie bedziemy realizować filmu 100EURO. Okazało się (o czym informował mnie jako pierwszy Dominik Matwiejczyk:) że jest taki film 20 DOLCóW, który był pierwszy z pomysłem historii o banknocie zmieniającego właściciela... W tej sytuacji wywalamy ze scenariusza przechodzący banknot, zmieniamy część historii i bohaterów i tak powstaje OSIEM W POZIOMIE - taki to tytuł naszego nowego, pełnometrażowego filmu fabularnego. To tyle jeśli idzie o promocje:) POZDROOOOOO Szacunek Grzesiek Lipiec
Mam prośbe Grześ, jak możesz to prześlij mi ten kawałek UPTOWN na poczte sharp88@wp.pl . Z góry dzięki. Pozdro
Powrót do góry
Just
Gość

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uciec stad film ok, cos nowego sie szykuje Panie M? pozdro Just
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szykuje - narazie bez szczegolow
Powrót do góry
omson

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prośbe, jak możesz to prześlij mi ten kawałek UPTOWN na poczte www.model-89@o2.pl
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: