Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Czy KINO POLSKA ma jakiś problem???

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fezuj

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 9:50 pm    Temat postu: Czy KINO POLSKA ma jakiś problem??? Odpowiedz z cytatem

Kochani przypadkowo na forum satkurier trafiłem na temat kanału Kino Polska- http://skforum.nazwa.pl/viewtopic.php?t=1723&postdays=0&postorder=asc&start=0 - temat, który mnie bardzo zaniepokoił Exclamation jest tam nawet taki wpis-"Wg informacji tego pana kanał ten stracił licencje"co się dzieje Question czy ktoś mógł by się do tego ustosunkować Question z góry dziękuje Exclamation
nalogowiec

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie, i co pan Przemek na to?

Ostatnio zmieniony przez nalogowiec dnia Pią Sty 13, 2012 12:57 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemek Kino Polska

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 6:48 pm    Temat postu: licencja Odpowiedz z cytatem

Witam Jesteśmy i gramy. Od lutego dajemy CAłYCH Pancernych. Natomiast tej konkretnej sprawie przyjrzymy się bliżej. kłaniam się Przemek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nalogowiec

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja tez sie przyjrze, i to dobrze...

Ostatnio zmieniony przez nalogowiec dnia Pią Gru 09, 2011 12:21 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Wacuś

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetnie, że będą dalsze odcinki Pancernych i do tego Stawka.... Very Happy Brawo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nalogowiec

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wacus, patrz co oni zaraz zrobia z widzami w USA:

Ostatnio zmieniony przez nalogowiec dnia Czw Lis 24, 2011 2:32 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Krzysiobek

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 11:02 pm    Temat postu: Kali wiedzieć co powiedzieć... Odpowiedz z cytatem

Nie chcę SE ich nagrywać bo od tego mam serial telewizyjny, żeby go oglądać w telewizorni, a nie na wideo. A do tego, nie skończyłem edukacji na zawodówce, więc nie mam za co SE kupić DVD, panie malkontent. A ponadto myślę, że stacja, która "stosuje" takie "autorytety" jak pan (z których panów łón je?) Wiczorkiewicz i pan Ogórek (redachtór) - obaj pogromcy "komuchów": nie może stracić - w państwie obywatelskim, a do tego, żeby nie było już dosyć tego co mamy i państwie prawa - licencyji. Ona to bowiem umożliwia nam spijanie jadu produkowanego przez obu "intelektualistów" i daje szansę osiągnięcia szczegUlnej ekstazy, właśnie intelektualnej - niedostępnej już nestety za każdą z naszych granic. Bo granice, te moralne - ustalane są przeca właśnie przez naszych dwóch guru, a te dla nich są tylko pustym słowem, barierą utrudniającą karierę. Pozdrawiam miłośników Polski (wyklucza to wiec "panów" W. i P.).
Powrót do góry
nalogowiec

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojejciu, slychac cie na koncu ulicy. Obudzisz zaraz Przemka...

Ostatnio zmieniony przez nalogowiec dnia Pią Sty 13, 2012 12:55 am, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Przemek Kino Polska

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 4:28 pm    Temat postu: nerwy Odpowiedz z cytatem

Witam Bardzo proszę o spokój i o wstrzymywanie się od tego rodzaju, delikatnie mówiąc, niegrzecznych sformułowań. kłaniam się Przemek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wacuś

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 12:08 am    Temat postu: SPOKOJNIE.... Odpowiedz z cytatem

Tak tak ludzie...spokojnie........... Po pierwsze informuję, że zarówno "Czterech pancernych i psa" jak i "Stawkę większą niż życie" na DVD posiadam i wcale wiadomość o tym, że będzą te seriale emitowane w Kino Polska aż tak mnie nie "podnieca" W Kino Polska - telewizji, której celem jest zaprezentowanie wszystkich polskich filmów nie mogło uważam zabraknąć tak głośnych seriali - seriali na których wychowało się kilka pokoleń polaków... Dlaczego cieszę się, że będą emitowane? Oto kilka powodów: 1. Wiele młodych ludzi tymi serialami się nie interesuje, zna tylko tytuł... Tym bardziej nie kupi ich na DVD ani VHS więc będą mieli okazję je zobaczyć. Może akurat polubią "pancerniaków" lub Klosa.... 2. Ludzie starsi, którzy nie posiadają ani DVD ani magnetowidu będą mogli sobie usiąść przed telewizorem i trochę powspomninać. 3. Kino Polska w przeciwieństwie do TVP postara się nam przebliżyć te seriale - wypowiedzi aktorów, ciekawostki z planu, konkursy itp. Nie znajdziemy napewno takich "atrakcji" w wydaniach DVD... Shocked Ja osobiście obejżę. Głównie dla wspomnianych dodatków... mimo, że seriale znam i mam. Wink Kto nie chce nie musi. Napewno gratuluję telewizji Kino Polska dobrego pomysłu. Pomysł sam dobry prawda? Chyba się ze mną zgodzicie.... I naprawdę nie ma o co się kłócić...spokojnie panowie szkoda nerwów.... Pozdrawiam.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: