Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Jeszcze raz o filmach niemych

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wik

PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 4:12 pm    Temat postu: Jeszcze raz o filmach niemych Odpowiedz z cytatem

Jako że na mój post nie odpowiedziano (ten o filmach niemych i zaginionych) to jeszcze raz pytam: Czy w kino polska w cyklu "iluzjon" będą pokazywane polskie filmy nieme? Jest ich dużo-proporcjonalnie tyle co dĽwiękowych! W poprawce z historii pokazywaliście "Cud nad Wisłą" ,to może tu też pokażecie te filmy. Proszę o odpowiedĽ. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów przy okazjii..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemek Kino Polska

PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 4:33 pm    Temat postu: Kino nieme Odpowiedz z cytatem

Witam Przepraszam za brak odpowiedzi. Dziękujemy za interesującą propozycję, szerzej odpowiem, gdy będę miał konkretne informacje. kłaniam się Przemek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wacuś

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy jest ich tyle co dĽwiękowych... Rolling Eyes Ja wiem, że niewiele ocalało. Z kilkuset niemych filmów zachowało się może 40... Sad Ale pomysł świetny. Popieram! Very Happy Poadrawiam!

Ostatnio zmieniony przez Wacuś dnia Pią Sty 12, 2007 12:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jarorzep

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 9:12 pm    Temat postu: Re: Kino nieme Odpowiedz z cytatem

Przemek Kino Polska napisał:
Witam Przepraszam za brak odpowiedzi. Dziękujemy za interesującą propozycję, szerzej odpowiem, gdy będę miał konkretne informacje. kłaniam się Przemek
Witam! Również jestem zainteresowany okresem polskiego kina niemego. Czy od kwietnia udało się określić perspektywę emisji tych filmów na programie Kinopolska. Pozdrawiam Jarek
Powrót do góry
irek

PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 6:02 pm    Temat postu: Re: Kino nieme Odpowiedz z cytatem

jarorzep napisał:
Przemek Kino Polska napisał:
Witam! Również jestem zainteresowany okresem polskiego kina niemego. Czy od kwietnia udało się określić perspektywę emisji tych filmów na programie Kinopolska. Pozdrawiam Jarek
Ja mam pytanie,czy Kino Polska ma jakiś "szlaban" na emisje konkretnych filmów-dokumentów? Bo ogólnodostępne telewizornie ino "zabili go i uciekł" albo Kewin sam w domu.Wiadomo komercha!!A coś innego to nie za bardzo!!
Powrót do góry
wiwa

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 12:23 am    Temat postu: Co z filmami niemymi???? Odpowiedz z cytatem

Czy wiadomo już coś na temat emisji filmów przedwojennych "W iluzjonie"? Czekamy na jakąś odpowiedĽ.....
Powrót do góry
Wacuś

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż.... Ja również czekam na odpowiedĽ. Czy udało się już Kino Polska coś ustalić w tej sprawie?
Powrót do góry
jarorzep

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ale od grudnia 2006 roku nadal nie ma odpowiedzi na temat emisji niemych filmów przedwojennych. Czy to aż tak wielki problem? Przecież nie są puszczane nawet w telewizji publicznej, więc nie są traktowane przez wszystki stacje telewizyjne za filmy komercyjne. Może KP w końcu uda sie ustalić czy mozemy liczyć na cokolwiek Pozdrawiam Jarek
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: