Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Luźne Gat(d)ki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 121, 122, 123  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbo2k

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto idzie do kina na "Polskie gówno" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianPaz

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam "Polskie gówno" w lutym będzie "Disco polo". Wink
robbo2k

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarianPaz napisał:
E tam "Polskie gówno" w lutym będzie "Disco polo". Wink

Mocny.... luty Polskie G tez w lutym Smile
Powrót do góry
MarianPaz

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś przez przypadek natrafiłem na serwis Mubi.com.

Cytat:
Jeśli nie wiecie, czym MUBI właściwie jest, to wyobraźcie sobie połączenie serwisu informacyjnego o filmach z siecią społecznościową, bazą danych i oczywiście usługą filmów na żądanie. MUBI ma jednak jedną zasadniczą różnice...
Ideą usługi jest posiadanie w swoich zasobach tylko najlepszych i wielokrotnie nagrodzonych filmów. Materiały wideo są wybierane przez operatorów MUBI i udostępniane posiadaczom abonamentu na okres 30 dni. Każdego dnia zaś dostajemy nowy film, co da nam możliwość obejrzenia 365 filmów rocznie przez 30 dni każdy.
Obecna cena abonamentu kształtuje się na poziomie 3 euro za miesiąc lub 17 euro na pół roku. Posiadacze PS Plus mają do tego zniżkę 20%.

Na europejskim blogu PlayStation pojawiła się informacja o debiucie MUBI na PlayStation 4. Aplikacja na PlayStation 3 również przejdzie odpowiednią metamorfozę, aby zapewnić pasjonatom kina jak najlepsze doświadczenie.

Cytat:
MUBI to aplikacja, dzięki której miłośnicy kina mogą oglądać filmy na konsolach Sony lub innych sprzętach. Eksperci wybierają największe dzieła – od kultowych do współczesnych.
W ofercie każdego dnia pojawia się nowa produkcja, którą można zobaczyć w przeciągu 30 dni. W tej sytuacji widzowie mają stały dostęp do 30 filmów.
Tak prezentuje się kilka szczegółów programu:

MUBI można wypróbować za darmo - możesz zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili.
Możesz wszędzie oglądać filmy na MUBI, niezależnie od posiadanego sprzetu
Jeśli zaczynaszna PlayStation®, swobodnie możesz przenieść się na swój komputer czy urządzenie mobilne bez żadnych przeszkód - masz nawet możliwość ściągnięcia filmu lub oglądania w podróży.
Są 3 sposoby subskrypcji do wyboru: im dłużej jesteś zarejestrowany, tym więcej zyskujesz - do 60% na rok.
Filmy pokazywane są w oryginale wraz z napisami po angielsku lub w języku, którym się posługujesz.
Jakość obrazu to SD lub HD 720p.
Nowy film każego dnia.
Każdy film można oglądać przez miesiąc.
Miesięczny abonament kosztuje 14,99 zł (informacja ze strony MUBI).

Zawartość:

Powiem szczerze że to chyba wymarzony serwis dla nieco bardziej wymagających użytkowników. Niestety filmy jak na razie są wyłącznie z angielskimi napisami ale mam nadzieję że kiedyś będą też i polskie. A może ktoś z Was już korzysta z ich usług?
e_kran

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 10:17 am    Temat postu: nadchodzą Święta Odpowiedz z cytatem

Wszystkim Użytkownikom tego forum życzę zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam Wszystkich, ale szczególne pozdrowienia kieruję do Kolegi Franczaka, od którego oczekuję obiecanej mi przesyłki z filmem.
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za pozdrowienia (jestem użytkownikiem tego forum). Również życzę wszystkim Wesołych Świąt! Szczególnie pozdrawiam Barnabę i życzę mu popełniania dalszych ekscentrycznych wierszy. Smile
Obyście w ten magiczny czas znaleźli chwilę na obejrzenie ulubionego polskiego filmu po rekonstrukcji cyfrowej. Cool Na mnie już kilka tytułów czeka...

Polecam:
http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/
Powrót do góry
Valdi

PostWysłany: Pią Gru 26, 2014 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ogladam na Polonii film dokumentalny "Cały Gruza". Bardzo ciekawy oczywiście ale do czego zmierzam... Rozbawiło mnie jak Gruza opowiadał, że kiedy w 1984 roku w Sopocie podczas festiwalu na scenę wyszedł Aznavour, duża część publiczności wstała i opuściła amfiteatr. Biedak myślał, że to jakaś polityczna demonstracja a powód był taki, że własnie miała odejść ostatnia kolejka. Very Happy
wit69

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy był ten program.
Seniuk opowiadała,że Gruza nie był zbyt pracowity-przychodził na plan 40-latka ok.12-tej i zdziwiony pytał się "I co,nic jeszcze nie nakręciliście"?
Albo:"jutro mnie nie będzie,to sami zróbcie te brakujące sceny" Laughing
chojrak

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę się chwalił, ale odkryłem zupełnie nieznanego aktora!

http://film.wp.pl/idGallery,14180,idPhoto,387121,title,Malgorzata-Lorentowicz-Do-konca-zycia-nie-mogla-otrzasnac-sie-z-rozpaczy,galeria.html

Tadeusz Jantar.
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Sro Gru 31, 2014 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Nie będę się chwalił, ale odkryłem zupełnie nieznanego aktora!

http://film.wp.pl/idGallery,14180,idPhoto,387121,title,Malgorzata-Lorentowicz-Do-konca-zycia-nie-mogla-otrzasnac-sie-z-rozpaczy,galeria.html

Tadeusz Jantar.

Niezłe, niezłe...
W Szczecinie jest Hotel Jantar. Może autor z WP w nim przebywał i nie jest w stanie o nim zapomnieć i stąd ta "wtopa"? Wink Hotel jest tylko jednogwiazdkowy, więc przeżycia mogły być ciekawe... Laughing

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
BartekS

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Powiem szczerze że to chyba wymarzony serwis dla nieco bardziej wymagających użytkowników. Niestety filmy jak na razie są wyłącznie z angielskimi napisami ale mam nadzieję że kiedyś będą też i polskie. A może ktoś z Was już korzysta z ich usług?

Ja korzystam na PS4. Aktualnie można obejrzeć filmy Polańskiego i Żuławskiego. Pewnie się jeszcze pojawią.
Jestem świeżo po zrekonstruowanym filmie "Masculin feminin". Jakoś nie przeszkadzają mi pasy po bokach Smile (To a propos Stawki, którą kupiłem na gwiazkę na BD).
Powrót do góry
Bareizm

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,po dość długiej przerwie.Korzystam z okazji ,skądinąd dla mnie niefajnej (musiałem wrócić dzień wcześniej z Tauplitz-skoki na Kulm odwołane)Sad.
Przejrzałem kilka tematów ,i...czemu nie jestem zdziwiony?
Nadal prym wiedzie samozwańczy guru.Nadal jeden przyświeca mu cel:zmiażdżyć każdego ,kto ma inne zdanie ,niż on.
Myślałem ,że byłem osamotniony w przeciwstawieniu się temu,aby portal ten stał się jedynie miejscem ataku na innych,a służył Użytkownikom do relaksu,zabawy i oderwaniu się od spraw codziennych.Przecież kino to rodzaj magii,a dobre kino szczególnie:)
Nie dane było,aby wielu z nas (znalazłem kilka tematów,gdzie odmienne zdanie wielu sympatycznych bywalców skończyło się na zniechęceniu i zaprzestaniu pisania na forum) pozostało tu i z sympatią korzystało z wielu ciekawych ,przytaczanych informacji na tematy nas interesujące.
Pamiętam ,jak zostałem P O U C Z O N Y ,po tym jak rozbudowałem zupełnie niewinny ,sielski temat o wioskach w kinie polskim.Następnie znów krytyka ,po tym ,jak utworzyłem nowy temat o zdobywaniu serc kobiet przez mężczyzn.
Mam wiele pomysłów na nowe tematy ,ale ...nie ma sensu.
Pozdrawiam w Nowym Roku i życzę samych miłych chwil.
Ja już pakuję się ponownie i w środę myk do Wisły.
karel

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chojrak wiedzie prym, to prawda. Ale biorąc pod uwagę, że regularnie na forum zagląda i pisze może kilkanaście osób, to nie jest to nic szczególnie niezwykłego. Poza tym, gdyby nie pisał, to zdarzyłyby się pewnie okresy, w których forum zapadałoby w stan hibernacji...
Na temat Chojraka i stylu jego wypowiedzi rozmawialiśmy już wiele, każdy miał okazję wyrazić swoje "za" bądź "przeciw", więc nie będę do tego wracał.
Nie zgodzę się jednak absolutnie z tym, że forum stało się jakimś prywatnym folwarkiem Chojraka, i że nie dzieje się tu nic poza "miażdżeniem" przez niego adwersarzy. Sądzę, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy stoczyliśmy tu kilka naprawdę ciekawych dyskusji na różne tematy ("Miasto 44", "Bogowie", rekonstrukcja cyfrowa polskich filmów, Teatr TV, wspomnienia o zmarłych niedawno ludziach naszego kina itp., itd.)) i niczyja swoboda wypowiedzi ograniczona nie była. Tak mi się przynajmniej wydaje, a jestem tu niemal codziennie.
Skoro masz pomysły na nowe wątki, to nie wahaj się wprowadzić ich w życie. Będzie żywiej i ciekawiej. I wątpię, by ktoś z góry się nastawiał, by w te wątki wejść i z miejsca zmieszać Cię z błotem.

Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
Ale uwierz mi - byli na forum użytkownicy, przy których Chojrak to prawdziwy łagodny baranek, do tego ( w przeciwieństwie do nich) posiadający wiedzę z wielu dziedzin i piszący merytoryczne komentarze.

Karel, pozwoliłem sobie na przeniesienie cytatu z innego wątku aby tamtego nie zaśmiecać. Jestem na tym forum stosunkowo nowym użytkownikiem, nie udzielam się na innych portalach. Zaciekawiła mnie pewna sprawa, o której wspomniałeś: z jakiego powodu gościły tu osoby nie będące łagodne jak Chojrak, jak baranek? Moje doświadczenie w internetowych dyskusjach jest naprawdę skromne, ale popełniając posty staram się nie robić innym przykrości.
I jeszcze coś. Uważam, że nie wszystkie wypowiedzi Chojraka są merytoryczne. Ostatni przykład - merytorycznie do mojego zapytania (w dziale o „Bogach”) odniósł się Holt, ale nie rzeczony baranek (to tak na marginesie). Wink

Polecam:
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:
Zaciekawiła mnie pewna sprawa, o której wspomniałeś: z jakiego powodu gościły tu osoby nie będące łagodne jak Chojrak, jak baranek?

Z jakiego powodu, to trudno mi powiedzieć, bo większości z nich (wszystkich?) już tu od dość dawna nie ma. Ale część była tu dla hecy, zgrywy i wyładowania własnych frustracji, albo też po prostu po jakimś czasie wychodziła z nich ich prawdziwa natura, kiedy nie mieli żadnych argumentów na obronę swojego zdania. Nie wiem, jak wspomniałem na początku - trudno mi mówić za innych,a to co napisałem wynika wyłącznie z moich wieloletnich obserwacji.

Daras napisał:
I jeszcze coś. Uważam, że nie wszystkie wypowiedzi Chojraka są merytoryczne. Ostatni przykład - merytorycznie do mojego zapytania (w dziale o „Bogach”) odniósł się Holt, ale nie rzeczony baranek (to tak na marginesie). Wink

Oczywiście. Ale chyba nie ma na forum użytkownika, który napisałby tylko i wyłącznie komentarze związane z danym tematem. Taka jest specyfika tego forum, że często pojawiają się dygresje, "skoki w bok" i tzw. offtopy. Czasem trudno się powstrzymać od skomentowania wypowiedzi kogoś, kto odbiegł od tematu, choć ma się świadomość tego, że tak nie powinno to wyglądać. I tak lawina rusza...
Myślę jednak, że gdyby zrobić procentowe porównanie merytorycznych i niemerytorycznych komentarzy Chojraka, to wypadłby nie gorzej niz większość z nas. A może i lepiej.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 121, 122, 123  Następny
Strona 54 z 123

Skocz do: