Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Propozycja - prośba do telewizji Kino Polska

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiewiórka

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 2:34 pm    Temat postu: Propozycja - prośba do telewizji Kino Polska Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam propozycję - czy Kino Polska w swoim programie telewizyjnym mogłoby zaznaczać ostatni seans danego filmu? Nie wiem, czy to byłoby użyteczne dla większości widzów, ale dla mnie na pewno!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nałka

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram! inne stacje stosuja ten manewr i moze byc przydatny.
Powrót do góry
ewa_emmerich

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za! Zauważyłam, że niektóre filmy powtarzane są parokrotnie, podczas gdy inne mają co najwyżej dwa pokazy i bardzo trudno się zorientować, czy aby obejrzeć dany film muszę go oglądać od razu, czy mogę to zrobić póĽniej (pracuję o różnych godzinach)... Zdarza się też, że niektóre filmy, które oglądałam w KP po raz pierwszy podobają mi się na tyle, że chciałabym je nagrać na video lub obejrzeć jeszcze raz i nie wiem, czy będzie na to szansa...
Kwinto

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram pomysł, faktycznie jest tak że niektóre filmy pokazuja po raz enty (jak na złość najczęściej te które nie są dla mnie najciekawsze Confused ) a niektóre ukazują się raz lub dwa i koniec. Wiewiórka jestem za!!! P.s. czy tylko ktoś z K.P. czyta nasze propozycje. Question .. Wink Pozdrawiam "Pan muzyk" Laughing
wiewiórka

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za poparcie!!! Jeszcze niedawno można było się zorientować samemu, kiedy jest ten ostatni seans, ale teraz jest to trudne. Ja też pracuję i też nieraz nie zdążę obejrzeć jakiegoś filmu. Albo go nagrać, bo film polski jest moim hobby! Pozdrawiam wszystkich fanów i twórców kanału Kino Polska!
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: