Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Allonsanfan

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem to już przy jakiejś okazji ale powtarzam jeszcze raz. KP uda się to czego nie osiągnęły wrzaski oszołomów przez ponad 20 lat oraz decyzje debila Wildsteina - kompletnie zohydzą wszystkim "Stawkę" i "Pancernych". Przez ciągłe, bezmyślne powtórki. Przynajmniej jeśli idzie o mnie są tego bardzo blisko. Blisko, coraz bliżej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michal1887

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allonsanfan napisał:
Napisałem to już przy jakiejś okazji ale powtarzam jeszcze raz. KP uda się to czego nie osiągnęły wrzaski oszołomów przez ponad 20 lat oraz decyzje debila Wildsteina - kompletnie zohydzą wszystkim "Stawkę" i "Pancernych". Przez ciągłe, bezmyślne powtórki. Przynajmniej jeśli idzie o mnie są tego bardzo blisko. Blisko, coraz bliżej ...
Mam podobne uczucia co to świetnych filmów (ale ile razy można je oglądać) :Zamknąć za sobą drzwi, Pajęczarki, Zwycięstwo, Kierunek Berlin itp itd ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wit69

PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyłączając się do krytyki kanału Kino Polska chciałbym dodać,że w świetle tych niekończących się powtórek Pancernych i Stawki,coraz bardziej po macoszemu traktują przedwojenne kino,bo np.niedzielny film w cyklu"W Iluzjonie",już nie powtarzają ANI RAZU!/kiedyś powtórki były w soboty/ bo przecież MUSZˇ po raz setny dać Pancernych Evil or Very Mad
Film_Polski

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 1:50 pm    Temat postu: x8 Odpowiedz z cytatem

że tylko osiem odcinków "Pancernych"?

Nazwa Kino Polska wszak zobowiązuje. Bo w polskich kinach wyświetlano onegdaj tylko te pierwsze osiem odcinków - pogrupowanych po dwa i sprzedawanych jako "Zestaw I" (=odcinek 1 + odcinek 2), "Zestaw II" (odcinek 3 + odcinek 4)... i tak dalej.
PS Choć serial miał już wtedy emisję telewizyjną świeżo za sobą, to frekwencja kinowa okazała się naprawdę niezła!
Powrót do góry
moviemaker

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna sytuacja z "wersją kinową" ma miejsce w "Stawce większej niż życie". Można było to zauważyć m.in. przy kilku "wydaniach gazetowych".
Powrót do góry
rafal dajbor

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadło mi dziś w ręce "To&Owo" nr 14/2016. A tam artykulik - "Huczne półwiecze pancernych", zdjęcia wszystkich aktorów grających role główne, w tym jedno podpisane dumnie: Grzegorz Press. Smile

Niniejszym sięgnąłem po teczkę i założyłem nową kolekcję - "Pajacyki filmowe". Nazwę "pajacyki" zaczerpnąłem z programu "MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna". Panowie pod tym tytułem mieli rubryczkę z błędami z gazet. Jako, że nazwę tę wymyślił redaktor programu, Michał Rymarek, syn mojej nauczycielki polskiego z podstawówki - jest mi tym bardziej bliska. Od tej pory wycinam i odkładam tego rodzaju tekściki. Oj, szkoda, że nie założyłem tego wcześniej! Smile Tyle kwiatków umknęło. Np. tekst o Wilhelmim, że karierę w latach 80 pomogła mu od nowa rozpędzić rola w "Locie nad kukułczym gniazdem" (a zagrał ją w latach 70), albo że Ada Rusowicz nie zginęła razem z Jantar, bo zabrakło dla niej miejsca na pokładzie (w rzeczywistości "Kopernik" miał w momencie katastrofy zajęte nieco ponad połowę miejsc) itp. Smile Będzie ładny zbiorek. Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebastian999

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal dajbor napisał:
Wpadło mi dziś w ręce "To&Owo" nr 14/2016. A tam artykulik - "Huczne półwiecze pancernych", zdjęcia wszystkich aktorów grających role główne, w tym jedno podpisane dumnie: Grzegorz Press. Smile

)

Ten Grzegorz wyniknął zapewne piszącemu z Grigorija... Smile
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: