Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Wszystko.net

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sla

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 8:14 am    Temat postu: Wszystko.net Odpowiedz z cytatem

Wszystko zacznie się 7 maja. Tego dnia Artur Wyrzykowski rozpoczyna zdjęcia do swojego krótkometrażowego filmu "Wszystko". Produkcja jest możliwa dzięki wsparciu setek internautów odwiedzających stronę www.wszystko.net i dzięki Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej. Ekipa dysponuje dopiero połową potrzebnych środków, ale to wystarczy aby zrobić zdjęcia. "W końcu nam się udało, wszystko dopinamy i za dwa tygodnie wchodzimy na plan. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie mnóstwo ludzi, którzy we mnie uwierzyli i zechcieli nam pomóc. Będziemy ciężko pracować, aby ich nie zawieść" - mówi scenarzysta, reżyser i producent w jednej osobie. Film będzie nieromantyczną i mocno ironiczą historią o miłości. Główne role zagrają młode gwiazdy polskiego kina: Mateusz Banasiuk, Marta żmuda-Trzebiatowska oraz Antoni Pawlicki. Marzeniem twórców jest, aby film był pokazywany na dużym ekranie. "Bardzo chcemy, aby nasz film w jakiś sposób zaistniał w dystrybucji kinowej. Na pewno dzięki olbrzymiemu wsparciu medialnemu będzie nam łatwiej, ale wciąż najwięcej zależy od tego jaki to będzie film. Ja jestem przekonany, że będzie świetny. Robimy najbardziej wypromowany film niezależny w tym kraju. Nie mamy wyjścia, musi być świetny." - dodaje młody twórca. "Wszystko" powstaje na taśmie 16mm. Produkcja jest możliwa dzięki wsparciu wielu firm branżowych, min. Laboratorium, Digital Lab, Fujifilm, Panavision, Jot Jot, Film Service. Premiera odbędzie się w czerwcu w kinie Muranów. Zdjęcia realizowane będą w Warszawie na przestrzeni tygodnia, min w klubie Hybrydy, do którego młodzi twórcy za pośrednictwem strony zapraszać będą statystów. Więcej na stronie www.wszystko.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sla

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 9:43 pm    Temat postu: uwaga uwaga uwaga Odpowiedz z cytatem

SZUKAMY STATYSTóW Już w najbliższą środę, 9 maja, w warszawskim klubie Hybrydy będziemy realizować scenę, w ktorej potrzebujemy kilkadziesiąt tańczących osób. Jeśli zechcesz poświęcić swój czas i pomóc nam zrobić film to wyślij wcześniej maila na adres statysci@wszystko.net. W tereści maila podaj swoje dane (imię, nazwisko, wiek, telefon) oraz dane swoich znajomych, których chcesz zabrać ze sobą. Napisz też czy zostajecie na cały dzień od 10 do 21 czy tylko na wieczór, od 18 do 21. Wszystkie szczegóły otrzymasz w mailu zwrotnym.
Powrót do góry
terah

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Krakowie poszukują Statystów jeżeli ktoś zainteresowany to nr tel 509089786
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redasz

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w jakim wieku i do jakiego filmu??
Powrót do góry
jonaszek23

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również chętny! kiedy jakieś zebranie?
Powrót do góry
cisos33

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie to ściema bo rozglądam się żeby dorobić i nie znalazłem nic że szukają kogoś chyba że do jakiegoś amatorskiego
Powrót do góry
rionus

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cisos33 napisał:
według mnie to ściema bo rozglądam się żeby dorobić i nie znalazłem nic że szukają kogoś chyba że do jakiegoś amatorskiego

amatorskie szukają do swoich filmów na OFF festiwale
Powrót do góry
hamek33

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak amatorskie?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: