Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Najpiękniejsze aktorki, najprzystojniejsi aktorzy :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Capitol-Dali

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 11:34 pm    Temat postu: Najpiękniejsze aktorki, najprzystojniejsi aktorzy :) Odpowiedz z cytatem

Na naszym forum mamy już tematy o najlepszych, najgorszych, najstarszych, najmłodszych. przereklamowanych i niedocenionych aktorach i aktorkach kina polskiego... czas na temat luĽniejszy, w którym nie będziemy absolutnie brali pod uwagę talentu czy zdolności aktorskich Smile Temat/ankieta na najprzystojniejszego aktora ("ciasteczko" polskiego filmu Razz ) - dla użytkowniczek i najładniejszą aktorkę zdaniem użytkowników naszego forum. Przy okazji poznamy swoje gusta... Laughing Zapraszam do wypowiedzi a poniżej moja wstępna lista (z czasem pewnie jeszcze ją uzupełnię): Agnieszka Wagner Magdalena Wójcik Małgorzata Braunek Pozdrawiam Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alex0

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem Smile mój typ-Anna Przybylska
Jędruś

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny temat Aktorki 1. Barbara Brylska (Pan Wołodyjowski) (Anatomia miłości)(Romans Teresy Hennert) 2. Marta żmuda Trzebiatowska - ogólnie 3. Halina Golanko (Brylanty Pani Zuzy) 4. Gabriela Kownacka (Szarada) 5. Pola Raksa ( Czterej Pancerni) 6. Grażyna Szapołowska Inne Spojrzenie 7. Beata Tyszkiewicz Popioły to oczywiście w różnych okresach naszego kina Aktorzy 1. Jan Wieczorkowski (Pokój 107) 2. Paweł Deląg (Quo Vadis) 3. Jan Englert (Poślizg)

Ostatnio zmieniony przez Jędruś dnia Sro Sty 13, 2010 10:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Capitol-Dali

PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda - tego nie dodałem... może faktycznie warto dopisać w nawiasie film, "kiedy to mocniej zapukało nam serduszko" Razz Laughing Agnieszka Wagner (Pierścionek z orłem w koronie) Magdalena Wójcik (Rozmowy kontrolowane) Małgorzata Braunek (Potop) Uzupełniam oczywiście o Polę Raksę (rola wiadoma Laughing ) PS. o "ciasteczkach" nie pisałem, bo nie wiem czy wypada Laughing Pozdrawiam Wink
Daga

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łojezu. To tego dużo będzie, muszę sobie spisać Laughing
Powrót do góry
piotrekpg

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 3:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat.Ale mam nadzieję,że chodzi tu także o piękno wewnętrzne - wespół z zewnętrznym,oczywiście... - Kalina Jędrusik , bo ją znałem. - Pola Raksa , bo ją znam . - Agata Buzek , bo ją poznałem. I piękna Ina Benita,której niestety nie poznałem i nie poznam.Ale zauroczyła mnie m.in. w filmach "Ludzie Wisły" , "Ja tu rządzę" i "Czarne diamenty". ( Mogę więcej.Ale nie wiem,czy są jakieś "limity ilościowe",więc na razie skromnie...)
Powrót do góry
wojtek b'ham

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 10:30 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Buzek to dla mnie fenomen. Bardzo przecietna uroda, a wykreowano ją na piękność. Wracajac do głównego tematu: - Urszula Modrzyńska (lata 50-te) - Brylska (okres Faraona i Stawki) - Ewa Wiśniewska (lata 60-te, ale fajnie wyglądała też u Barei) - Elżbieta Starostecka (z początku lat 70-tych) - Anna Dymna (z okresu "Pawlaków i Karguli") - Szapołowska (najlepiej wyglądała chyba w Hienach 07) Obecnie cieniutko jeśli chodzi o urodę. Nataszę Urbanską wymienia się jako "aktorkę" Smile więc niech będzie ona. No i powiedzmy Foremniak w tej chwili wygląda lepiej niż kiedyś.
Powrót do góry
Krępak Zwiedziony

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje typy będą raczej pozamainstreamowe. A więc: Teresa Iżewska (za to jak wyglądała w Bazie ludzi umarłych) lata 60. i przełom 60/70 - na pewno Aleksandra Zawieruszanka, Teresa Tuszyńska, Barbara Bargiełowska i Jolanta Zykun. 70 i 80. Starostecka, Hanna Balińska (za scenę z Bruneta wieczorową porą i za Dom Sary). 70/80 - Dorota Pomykała. Od lat 50. aż po 80. i "Królową Bonę"! - Aleksandra śląska. Z bardziej współczesnych: Anna Mamczur (rewelacyjnie wyglądała w Pokoju 107), Monika Stefaniak i już całkiem współcześnie - Karolina Gorczyca. Uff, sporo nazwisk, ale na pewno nie wszystkie wymieniłem. Facetów niezręcznie typować, ale jeśli już to: Jerzy Pichelski, Edmund Fetting, Wieńczysław Gliński, Tadeusz Schmidt, Andrzej łapicki. Ze współczesnych: Michał żebrowski, Paweł Deląg, Marcin Dorociński. Więcej pomysłów brak Smile.
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyzn sobie odpuszczę, nie czuję się kompetentny Wink Barbara Brylska (chyba nie musze uzasadniać...) Magdalena Zawadzka (śliczny hajduczek Wink ) Irena Karel (coś w niej jest...) Pola Raksa (Marusia, Beata - to przede wszystkim, no bo "za jej Poli Raksy twarz każdy by sie zabic dał) Halina Golanko (jak nikt inny umiała wygladać w filmie) Joanna Jedlewska (oryginalna uroda, szkoda że tak szybko zgaszona śmiercią) Ewa Krzyżewska (głównie za "Popiół i diament" i "Zbrodniarza i pannę") Ewa Wiśniewska (wczesne filmy) Bożena Kurowska ( podobnie jak z Jedlewską) Agnieszka Grochowska Agnieszka Krukówna - obie nie są może boginiami piękności, ale mnie się podobają. Krukówna głównie w "Fuksie" i "Farbie", bo potem troche się...hmmm.. posypała. Marta żmuda-Trzebiatowska (uważam, że aktorka z niej koszmarna, ale urode ma - to fakt)

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
wojtek b'ham

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 6:53 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Iżewska i Zykun -jak najbardziej, powinny byc u mnie na czele listy. Zapomniało mi się. Co do Mamczur też się zgadzam w 100%.
Powrót do góry
annamaria

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 7:00 pm    Temat postu: Re: re Odpowiedz z cytatem

wojtek b'ham napisał:
- Szapołowska (najlepiej wyglądała chyba w Hienach 07)
zgadzam sie w 100%. gdybysmy wprowadzili 'najlepsze ciało' to Szapołowska nie miala i do dzis nie ma sobie równych. Moim zdaniem piękną kobietą jest Anna Korcz . Podobała mi sie również Barbara Kwiatkowska W kategorii męskiej myślę - patrząc na obecną mizerię typu Adamczyk,Karolak Laughing - że długo niepokonanym ciachem będzie Jerzy Zelnik Mix interpersonalny w "Medium" (Szapołowska plus Zelnik ) to w topie megagorących momentów polskiego kina numer 1.
Powrót do góry
annamaria

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrekpg napisał:
Ciekawy temat.Ale mam nadzieję,że chodzi tu także o piękno wewnętrzne - wespół z zewnętrznym,oczywiście... - Kalina Jędrusik , bo ją znałem. - Pola Raksa , bo ją znam .r - Agata Buzek , bo ją poznałem. I piękna Ina Benita,której niestety nie poznałem i nie poznam.Ale zauroczyła mnie m.in. w filmach "Ludzie Wisły" , "Ja tu rządzę" i "Czarne diamenty". ( Mogę więcej.Ale nie wiem,czy są jakieś "limity ilościowe",więc na razie skromnie...)
A za Franciszka Józefa to która ci się podobala?
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 7:25 pm    Temat postu: Re: re Odpowiedz z cytatem

annamaria napisał:
Moim zdaniem piękną kobietą jest Anna Korcz . Podobała mi sie również Barbara Kwiatkowska
A rzeczywiście. Dodaję je i do swojej listy.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Jędruś

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Barbara Kwiatkowska i Jerzy Zelnik on w Faraonie ona w Jowicie Bardzo piękni oboje. Dodaję ich do swojej listy.
Powrót do góry
Krępak Zwiedziony

PostWysłany: Nie Sty 10, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, zapomniało mi się i o Korcz, i o Jedlewskiej i o żmudzie-Trzebiatowskiej (panie), a także o Zelniku (panowie). Dorzucę jeszcze kilka nazwisk. Z okresu "Nad rzeką której nie ma" i "Sztuki kochania" podobała mi się Trzepiecińska. A z młodszego pokolenia dodam jeszcze Annę Prus. A co panie tego forum sądzą o Strasburgerze?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do: