Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

MARIA PROBOSZ-co się z nią teraz dzieje?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ART533

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 9:49 am    Temat postu: MARIA PROBOSZ-co się z nią teraz dzieje? Odpowiedz z cytatem

Interesują mnie losy aktorki Mari Probosz znanej choćby z serialów "07-zgłoś się "czy "Tulipan".Wiem tylko że podobno mieszka w łodzi.Może któryś z łodzianów ją widuje a może gra w jakimś łódzkim teatrze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadoki

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj w temacie zapomniani aktorzy
Powrót do góry
nałka

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 8:54 pm    Temat postu: Re: MARIA PROBOSZ-co się z nią teraz dzieje? Odpowiedz z cytatem

ART533 napisał:
Interesują mnie losy aktorki Mari Probosz znanej choćby z serialów "07-zgłoś się "czy "Tulipan".Wiem tylko że podobno mieszka w łodzi.Może któryś z łodzianów ją widuje a może gra w jakimś łódzkim teatrze?
Tez mnie zawsze interesowalo co dzieje sie z ta aktorka. z tego co pamietam nikt nic konkretnego nie wiedzial co sie z nia teraz dzieje. podobno pracowala w jakims teatrze lalkowym czy dzieciecym, cos takiego obilo mi sie kiedys o uszy. wg filmografii osatatni raz pojawila sie przed kamera w 2000 r.
Powrót do góry
annamaria

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy przestała grać w polskich filmach próbowała siłjako modelka w Japonii, a dziś.. na forum zapomniane gwiazdy w GW jeden z forumowiczów pisze, ze łazi z menelami po jednym z łódzkich osiedli. Jesli to prawda, to bardzo smutne, bo choć była największa rozbieraczką w polskim kinie, to miała taką subtelną i chyba taką..smutną urodę. http://forum.gazeta.pl/forum/w,528,99552054,,zapomniane_gwiazdy.html?v=2
Powrót do góry
Capitol-Dali

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annamaria napisał:
...bo choć była największa rozbieraczką w polskim kinie, to miała taką subtelną i chyba taką..smutną urodę...
Laughing Widzę, że nie odpuszczasz Laughing Nie wiem czy wiesz, ale jest nawet oddzielny portal poświęcony temu "zjawisku" Laughing Hasło brzmi: nudografia Wink Pozdrawiam Wink
annamaria

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w czym nie odpuszczam? Policzono wszystkie rozbierane sceny i Probosz ma pierwsze miejsce- 33 razy pokazywała się goła. Na drugim miejscu Grażyna Sz. Laughing Liczę sceny w filmach fabularnych a nie typu Emanuelle Rolling Eyes
Powrót do góry
Capitol-Dali

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annamaria napisał:
w czym nie odpuszczam? Policzono wszystkie rozbierane sceny i Probosz ma pierwsze miejsce- 33 razy pokazywała się goła. Na drugim miejscu Grażyna Sz. Laughing Liczę sceny w filmach fabularnych a nie typu Emanuelle Rolling Eyes
39 - masz nieaktualne dane Laughing A Grażyna Szapołowska "spadła" na trzecie miejsce Laughing http://nudografia.pl/Sceny_rozbierane_-_rekordzistki Pozdrawiam Wink
annamaria

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Capitol-Dali napisał:
annamaria napisał:
39 - masz nieaktualne dane Laughing A Grażyna Szapołowska "spadła" na trzecie miejsce Laughing http://nudografia.pl/Sceny_rozbierane_-_rekordzistki Pozdrawiam Wink
chyba zalezy kto liczy Laughing http://kobieta.wp.pl/gid,11523356,kat,26405,galeriazdjecie.html
Powrót do góry
nałka

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annamaria napisał:
Kiedy przestała grać w polskich filmach próbowała siłjako modelka w Japonii, a dziś.. na forum zapomniane gwiazdy w GW jeden z forumowiczów pisze, ze łazi z menelami po jednym z łódzkich osiedli. Jesli to prawda, to bardzo smutne, bo choć była największa rozbieraczką w polskim kinie, to miała taką subtelną i chyba taką..smutną urodę. http://forum.gazeta.pl/forum/w,528,99552054,,zapomniane_gwiazdy.html?v=2
cala historia rzeczywiscie smutna Sad mam nadzieje, ze moze nie jest prawdziwa modelka? to chyba malo prawdopodobne biorac pod uwage jej wzrost i wiek wtedy. piszesz też tak jakby rozbieranie sie przed kamera bylo czyms godnym nagany. czy gdyby nie miala subtelnej urody to historia nie bylaby smutna? uznalabys wtedy, ze dobrze jej tak? z tego wpisu mozna odniesc takie wrazenie.
Powrót do góry
ART533

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ,że nie jest istotne ilość "odważnych"scen jaką zagrała Maria Probosz. Mam nadzieję ,że plotki o jej problemach życiowych są nie prawdziwe. 7 lutego skończy 49lat.(dopiero). Pani Mario życzę wszystkiego najlepszego.
Powrót do góry
karampuk

PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawniej modelki nie wyglądały jak dwumetrowe wieszaki z górną granicą wiekową 25 lat (wystarczy wspomnieć K. Butowtt czy M. Niemen), więc w te próby zostania modelką skłonna jestem uwierzyć Smile. Ale chciałam o czym innym: jak podaje filmweb M. Probosz wystąpiła "po przerwie" w dwóch etiudach filmowych (filmpolski podaje jedną): "śnieżynka" i "Ja jestem Jurek" - z 1999 i 2000 roku, ale sądząc z opisu, była tam raczej statystką.
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbierała sie faktycznie nader często ale zbytnio nie miało za wiele do pokazania...Very Happy Tak na marginesie i poza tematem to podziwiam twórców nudografii...Wink
Capitol-Dali

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwinto napisał:
...Tak na marginesie i poza tematem to podziwiam twórców nudografii...Wink
Fakt - czymże są nasze "zgadywanki" (jaki napis jest na 2,3 czy 5 transparencie w "Co mi zrobisz...") w porównaniu z "wychwytywanymi", kilkusekundowymi ujęciami, o nazwijmy to, ściśle określonej tematyce Razz ... poczułem się normalnie jak "cienki" amator Laughing Cóż - trzeba przyznać, że tamten portal skupia ludzi o dość hm... specyficznych zainteresowaniach Wink nie pochwalam, nie ganię, nie rozgrzeszam - bardziej wywołuje to u mnie lekki uśmieszek Wink a ja przyznam, "wpadłem" na tą stronkę całkiem niedawno, dzięki... Anniemarii Laughing Tak długo wałkowała "rozbieranki" p. Grażyny Sz. że pokazała mi się ta strona w wyszukiwarce Wink Pozdrawiam Wink
Bączyk

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także jestem wdzięczny Anniemarii, ponieważ i ja trafiłem dzięki niej na ten portal Very Happy Z tym, że ja oceniam jego zawartość oraz zainteresowania uczestników (w tym i swoje) jako dość typowe. Powiedziałbym wręcz, że stereotypowe (wielka szkoda, że nie stereoskopowe zarazem)Laughing
karampuk

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jest taki portal bardziej dla pań, tzn. z aktorami? Byłabym bardziej zainteresowana Very Happy.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: