Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Janusz Zakrzeński na liście ofiar katastrofy Tupolewa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kwinto

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adek18 napisał:
Krępak Zwiedziony napisał:
A dla Faktu to przede wszystkim aktor z serialu "M jak Miłość". http://www.fakt.pl/Aktor-quot-M-jak-milosc-quot-zginal-w-katastrofie,artykuly,68984,1.html Wiedziałem, że ta gazeta niezbyt wysoko ocenia swoich czytelników, ale żeby aż taki tytuł dać, to przesada. Myśleli, że większość nie będzie wiedziała o kogo chodzi?
A może "Fakt" miał trochę racji? My wszyscy na tym forum, jesteśmy w dzisiejszym świecie serialowym, po prostu dziwakami.
Dobrze to ująłeś...często się takim czuje, bo oprócz najbliższej rodzinny coraz jest mniej ludzi z którymi można porozmawiać o starszych filmach, serialach...ludzie znają "Misia", "Alternatywy" "Klossa" i to wszystko...
Krępak Zwiedziony

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwinto napisał:
Adek18 napisał:
Krępak Zwiedziony napisał:
A dla Faktu to przede wszystkim aktor z serialu "M jak Miłość". http://www.fakt.pl/Aktor-quot-M-jak-milosc-quot-zginal-w-katastrofie,artykuly,68984,1.html Wiedziałem, że ta gazeta niezbyt wysoko ocenia swoich czytelników, ale żeby aż taki tytuł dać, to przesada. Myśleli, że większość nie będzie wiedziała o kogo chodzi?
A może "Fakt" miał trochę racji? My wszyscy na tym forum, jesteśmy w dzisiejszym świecie serialowym, po prostu dziwakami.
Dobrze to ująłeś...często się takim czuje, bo oprócz najbliższej rodzinny coraz jest mniej ludzi z którymi można porozmawiać o starszych filmach, serialach...ludzie znają "Misia", "Alternatywy" "Klossa" i to wszystko...
Pójdę dalej. Niewykluczone, że za 20-30 lat ktoś z tego forum wystąpi jako żywy eksponat a'la Stanisław Janicki - spec od kina przedwojennego, tyle że będzie to spec od kina 45-90. I każdy z oglądających będzie się dziwił: "a co to za śmieszny pan, co się tak zachwyca prehistorycznym kinem" Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek b'ham

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 12:09 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
Franczak1963 napisał:
Bo nagle zwłaszcza publiczna przypomniała sobie, że istnieją filmy i seriale polskie i można żyć bez chłamu z zachodu i rodzimych jego podróbek.
Nie popadajmy w skrajności. W TVP akurat na codzień jest bardzo dużo polskich filmów. Zauważalne jest za to to, że teraz są one puszczane o normalnych porach, a nie np. o 1.30 w nocy... A co do Asnyka... Jest on patronem liceum, które kończyłem, a początkowe strofy tego pięknego wiersza są mottem szkoły. Tak więc miło mi się kojarzy, bo szkołę tę wspominam dobrze Smile
Owszem przypomniała i najgorsze, że niedługo wszystko wróci do normy. Podam jeszcze, że wczoraj przypadkiem przełączyłem na VH1 i są emitowane teledyski głównie z lat 80-tych i 90-tych, których normalnie nigdzie już się nie zobaczy. Dziwne to wszystko co się dzieje.
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas żałoby narodowej (nie tylko tej) w ogóle jest niezwykle: radio puszcza łagodną muzykę - w tym klasyczną, w telewizji i radiu w zasadzie w ogóle nie ma reklam, a wartościowe filmy pokazywane są w porze wysokiej oglądalności. Czuję się wtedy jak we śnie albo jakbym się cofnął w czasie...

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Bączyk

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
Podczas żałoby narodowej (nie tylko tej) w ogóle jest niezwykle: radio puszcza łagodną muzykę - w tym klasyczną, w telewizji i radiu w zasadzie w ogóle nie ma reklam, a wartościowe filmy pokazywane są w porze wysokiej oglądalności.
To prawda, ja także to zauważyłem. Jest to także powód, dla którego moim ulubionym ze wszystkich świąt jest 1 listopada Wink Dodam również nawiasem, że Pan Prezydent także kochał żałoby narodowe - zarządzał je często i szczodrze. Wink
karampuk

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwinto napisał:
Coraz mniej ludzi zna... Niedawno z okazji otwarcia (czy organizowania) jakiegoś prywatnego muzeum "Misia" pokazano krótki materiał - w sondzie ulicznej chłopak (tak na oko dwudziestolatek lub coś koło tego) zapytany, czy zna "Misia" odpowiedział: "Nie, nie oglądałem. Zaskoczył mnie pan, bo nigdy nie słyszałem o takim filmie". Tak to jest, dzieci nie znają "Reksia" czy "Bolka i Lolka", bo weszły inne bajki. Nie czytają "kultowych" dawniej książek - Szklarskiego, Nienackiego, Bahdaja, Verne'a, tak jak my nie czytaliśmy np. Przyborowskiego, Hoffmanowej itp. Chciałabym wierzyć, że z filmami będzie inaczej, ale...
Powrót do góry
Justyna

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, przyznam że nawet za sprawą żałoby narodowej udało mi się obejrzeć dawno oczekiwany film " Urodziny młodego Warszawiaka" na Ale Kino. A co do Pana Zakrzeńskiego , to wielka szkoda...mieszkał blok dalej od mojego, każdy na osiedlu go znał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waldemar

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam Go jako adwokata w "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz". Wsiadł do swego dużego ciemno niebieskiego Fiata 125 p.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Franczak1963

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspomnienie o Januszu Zakrzeńskim http://www.youtube.com/watch?v=Tk5gbtW-Gco
annamaria

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień przed wyjazdem do Katynia dostał wypowiedzenie z teatru.
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mi zostało z tych lat - Janusz Zakrzeński w Rozmowach niedokończonych http://www.youtube.com/watch?v=145b94BqqvU
Holt_

PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
Co mi zostało z tych lat - Janusz Zakrzeński w Rozmowach niedokończonych http://www.youtube.com/watch?v=145b94BqqvU
przerażający uśmiech ma ten prowadzący ksiądz....
Justyna

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiedzony. Wink
chojrak

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba o tego chodzi: życzliwość wypisana na twarzy. Ale jak potrzeba to i w dziub da... Zauważmy dobrą pracę nóg: Tą razą aniołek-bodygouard nie zdążył zglanować kamery... Sad Tezy o łatwym życiu księży są jak widać mocno przesadzone ... Ale Zakrzeńskiego bardzo żal... W filmie strasznie mało wykorzystany...

Ostatnio zmieniony przez chojrak dnia Nie Gru 18, 2011 1:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięć z sześciu tych zdjęć jest nie na temat, więc proszę, wywal je.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: