Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Janusz Zakrzeński na liście ofiar katastrofy Tupolewa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chojrak

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holt_ napisał:
jakbyś zobaczył kogoś przewracającego się na ullicy, nie pisałbyś takich głupot.
Aż tak pije?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro aż tak, to apel może być tylko jeden Laughing http://youtu.be/g9VJ9UUrnAE?t=38s
Felix

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Holt Tu się trochę mylisz - żaden teatr, również TV nie płacił dobrze. Nie oglądałem "Wieczoru kawalerskiego", słyszę, że ma złą prasę. Ale aktor grający w czymś takim szmaci się tyle samo, co widz który to ogląda. Rozmawiałem na podobny temat ze znanymi, starymi aktorami - jak się czują, gdy film w którym grali okazuje się knotem i jest zjechany przez krytykę?. Wszyscy odpowiadali podobnie - aktor odpowiada za siebie i rolę. Jeśli uważa, że dobrze wykonał zadanie aktorskie, to opina krytyki g... go obchodzi. Za film odpowiada rezyser. Jak go spaprał - to jego ból. Aktora obchodzi jedynie to, czy dobrze zagrał. Każdy ma swoje kalkulacje. Gdyby Grabowski nie zagrał Ferdka Kiepskiego toby mało kto o nim słyszał. Nie zagrał by w "Bożej Podszewce"(zresztą kiepsko Very Happy ), ani w "Pitbullu" i jeszcze w paru filmach.

Ostatnio zmieniony przez Felix dnia Wto Gru 20, 2011 12:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
annamaria

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Holt_ napisał:
jakbyś zobaczył kogoś przewracającego się na ullicy, nie pisałbyś takich głupot.
Aż tak pije?
Przede wszytkim zostawił żonę z pięciorgiem dzieci- alimenty to stały, miesięczny koszt i to niemały. Może zrozumiecie więc, że MUSI grywać w tefałenowskich gniotach.
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
Nie oglądałem "Wieczoru kawalerskiego", słyszę, że ma złą prasę. Ale aktor grający w czymś takim szmaci się tyle samo, co widz który to ogląda.
Holt, wstydĽ się! Tylko, cholipa skąd wiedzieć co za film PRZED obejrzeniem? Recenzje bywają mylne... A właściwie to jak Frycz zagrał w tym "Wieczorze kawalerskim"?
Powrót do góry
Kazimierz Jankowski

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frycz ma ogromne problemy ze sobą , jeśli się nie weĽmie w garść lub nie znajdzie rozwiązania na swoje kłopoty to jego karierę czarno widzę . A naprawdę ma facet talent .
Powrót do góry
Holt_

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Holt_ napisał:
Aż tak pije?
raz mi się zdarzyło go takim widzieć. Parę razy na mocnym rauszu, niezwykle wesolego Smile. Co prawda to było bardzo dawno, nie wykluczam, ze pożegnał się już z takimi zachowaniami. Oby, bo to moim zdaniem naprawdę obdarzony nieprzeciętnymi mozliwościami aktor.
Holt_

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
@Holt Tu się trochę mylisz - żaden teatr, również TV nie płacił dobrze. Nie oglądałem "Wieczoru kawalerskiego", słyszę, że ma złą prasę. Ale aktor grający w czymś takim szmaci się tyle samo, co widz który to ogląda. Rozmawiałem na podobny temat ze znanymi, starymi aktorami - jak się czują, gdy film w którym grali okazuje się knotem i jest zjechany przez krytykę?. Wszyscy odpowiadali podobnie - aktor odpowiada za siebie i rolę. Jeśli uważa, że dobrze wykonał zadanie aktorskie, to opina krytyki g... go obchodzi.
glupie gadanie i szukanie taniego alibi. cóż to za argumenty? Co, aktor recytując rolę w jakiejś scenie, nie ma swiadomości, że recytuje żenujący tekst? Albo ze gra w żenującym kostiumie?
Felix

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne. żaden szanujący się aktor nie zagra błazna, ani obdartego dziada w żenującej scenie błagania o litość. A gdyby jeszcze miał pocałować w rękę młodszego kolegę-aktora?. To dopiero żenada! Dlatego zapewne tyle piją - aby zagłuszyć upokorzenie, które im niesie zawód aktorski. A taki Fijewski to już całkiem wstydu nie miał. Do niektórych ról wyjmował sztuczną szczękę, żeby bardziej żenująco wyglądać jako "gumowiec". Ale przebiła go Jadwiga Kuryluk, która w Siekierezadzie obie wyjęła! A wydawało się, że to taka nobliwa starsza pani...Jak to pozory mylą. Wstyd i żenada...
Holt_

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
Jasne. żaden szanujący się aktor nie zagra błazna, ani obdartego dziada w żenującej scenie błagania o litość.
udajesz tylko, czy naprawdę aż tak kompletnie nie rozumiesz co to znaczy "żenująca rola"?
Felix

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz konkretniej. Jak dla mnie, żadna rola nie jest żenująca - o ile jest dobrze zagrana. Jak zagrał Frycz w "Wieczorze..." nie wiem, bo nie widziałem. Ale nie zarzucałeś mu złego aktorstwa, tylko bliżej nieokreśloną "żenadę". A co znaczy "żenujący kostium"?. I od kiedy aktor za to odpowiada?
Holt_

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
Napisz konkretniej. Jak dla mnie, żadna rola nie jest żenująca - o ile jest dobrze zagrana. Jak zagrał Frycz w "Wieczorze..." nie wiem, bo nie widziałem. Ale nie zarzucałeś mu złego aktorstwa, tylko bliżej nieokreśloną "żenadę". A co znaczy "żenujący kostium"?. I od kiedy aktor za to odpowiada?
Aktor odpowiada za zgodę na odtworzenie jakiejś roli po przeczytaniu scenariusza podsuniętego mu przez reżysera/producenta. I jeśli czarno na białym widać, że rola jest fatalnie napisana, dialogi beznadziejne, a po ekranie dla rozśmieszenia dresiarstwa trzeba latać z karykaturalnym damskim makijażem i w obroży na szyi (tak dla przykładu, i nie będzie to rola mecenasa Piesiewicza) - to proszę mi nie mówić, że nawet perfekcyjne odtworzenie scenariuszowego zapisu nie będzie summa summarum żenadą do sześcianu. Zrobioną li tylko dla kasy.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: