Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Szukam tytułu serialu/filmu polskiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akowiec

PostWysłany: Pon Maj 07, 2012 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gordon_shumway napisał:
Jako świeżakowi wypada mi się chyba najpierw przywitać a więc niniejszym witam wszystkich użytkowników forum Very Happy Trafiłem tu nieco przypadkiem i jestem naprawdę pod OGROMNYM wrażeniem Waszej wiedzy filmowej. Nie napisałem jeszcze na forum nic konstruktywnego ale jednak bezczelnie zacznę od pytania, na które nie mogę znaleĽć odpowiedzi od ładnych kilku/nastu lat. Dokładnie chodzi mi o scenę, która zapadła mi w pamięć w czasach dziecięcych (chyba okolice połowy lat 80-ych). Czy ktoś z Użytkowników byłby w stanie przypomnieć sobie w jakim młodzieżowym serialu polskim (najprawdopodobniej) lub filmie była scena w której dzieciaki łowią ryby i wyciągają z (chyba) Wisły pięknego szczupaka ? Wędka o ile pamięć mnie nie myli była zrobiona z z leszczyny, piękny nadwiślański krajobraz, serial (bądĽ film) czarno-biały. To chyba wszystkie szczegóły, które utkwiły mi w pamięci. Możliwe, że widziałem to w jakimś odcinku serii o Tolku Bananie, ale tylko moje mgliste spekulacje. Byłbym wdzięczny za pomoc Smile
Może coś z tego: http://fototeka.fn.org.pl/strona/wyszukiwarka.html?search_type=tytul&key=Z+przygod%C4%85+na+ty[/url]
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pedrossito

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix dzięki. To ten film Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gordon_shumway

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję użytkownikom Allonsanfan i Akowiec . Bardzo możliwe, że to faktycznie serialu "Z przygodą na ty" bo widzę tam sporo wątków wędkarskich. Tak czy inaczej w najbliższy weekend postaram się to sprawdzić, jeszcze raz WIELKIE DZIęKI Smile
kinoman1989

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję filmu animowanego z lat 90. Tu wstawiam cytat:
Cytat:
Był to film animowany, opowiadał o stworach, które po latach kojarzą mi się ze słowiańskimi demonami Smile i które mieszkały w chatce. Bajka ta szła dawno temu na Wieczorynkę w TVP 1. Wydaje mi się, że bajka była produkcji polskiej. Wiem, że to niezbyt dużo danych, ale może komuś się coś kojarzy?
**Edit: Już mam. To "Film pod strasznym tytułem".

Ostatnio zmieniony przez kinoman1989 dnia Pon Maj 21, 2012 5:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Pawel_Wr1

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Czy ktoś z was pamięta taki film z lat 70-tych? Było to o tym, że babka jechała gdzieś syrenką, skręciła w jakąś boczną drogę i wpadła tą syrenką do jakiegoś rowu, czy rzeki(?). Nie mogła się wydostać ze środka, krzyczała "pomocy" do jakiegoś chłopa przejeżdżającego rowerem, a ten się odwrócił i pojechał dalej. Przez cały film kombinowała, jak wyjść z tej syrenki. Na pewno był to polski film. Pamiętam, że leciał na drugim programie i trwał chyba ze dwie godziny. Nie oglądałem go wtedy do końca, bo okropnie nudne to było i głupie. A dziś, po latach chętnie bym obejrzał z ciekawości, jak to się skończyło. Jaki to mógł być tytuł??
Powrót do góry
Felix

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytuł mógł być "Wakacje z syrenką". Ale nie wierzę - aż tak głupich filmów nie robiono. Cuś Ci się pokalospintechromokrenizowało.
Pawel_Wr1

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale dzięki.
Powrót do góry
akowiec

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to 4 odcinek "Jagody w mieście" ? http://filmpolski.pl/fp/index.php/124689
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Felix

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię. Długość filmu się nie zgadza i opis trochę inny... Wink
Holt_

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie szczerze mówiąc kojarzy się to z filmem Potrzask, ale tam był Fiat 126p i facet.....
kinoman1989

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuję filmów dla znajomego:
Cytat:
1. film polski. sierociniec lub poprawczak. jeden z chłopców spuszcza powietrze z malucha nauczycielki i oddaje mocz na koła tego samochodu. pamiętna scena jak póĽniej patrzy z okna jak ona pompuje je i robi mu się żałuje. 2. film polski. Matka trzyma swojego syna w szafie i bije go. pamiętny tekst jak mówi do kogoś, że kiedyś kupiła mu loda i on patrzył na nią z taką miłością a ona woli, żeby patrzył ze strachem. 3. film polski. być może czarno- biały. chłopaki wycinają sobie nożami na swoich rękach różne np. krzyże jako znaki zainteresowania pewną dziewczyną. ten kto najgłębszy i największy ten wygrywa. pamiętam scenę jak suszą się prześcieradła i jeden chłopak zakrwawia je.
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Sob Maj 26, 2012 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien, ale ten film nr 2 to może być "Rozmowa z człowiekiem z szafy".

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Allonsanfan

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do filmu nr 1, to sprawdĽ, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, filmy o tematyce poprawczakowo-sierocińcowej takie jak "Sami dla siebie", "Chciałbym się zgubić", "Przypadki Piotra S.", "Zanim nadejdzie dzień", "Ten okrutny, nikczemny chłopak".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinoman1989

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za pomoc. Sprawdzę podane filmy.
Powrót do góry
f.sinatra

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że 3 film to jakiś przedziwny mix, w którym pierwszy jest Nie zaznasz spokoju, choć tzw.sznyty powstawały tam na rękach i tułowiu z trochę innego powodu niż dziewczyna, a drugi, aż się boję to napisać, ale jedyne suszące się prześcieradła, na których pojawia się krew, to przecież końcówka Popiołu i Diamentu Confused
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 3 z 14

Skocz do: