Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Manifest antyOFFowy - Filmowa Góra 2006

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Igor Skrzyczewski

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 1:32 am    Temat postu: Manifest antyOFFowy - Filmowa Góra 2006 Odpowiedz z cytatem

Ulegając prośbom widzów, którzy drogą elektroniczną, telefoniczna i słowem mówionym zalali nas prośbami o projekcję filmu „Spierdalaj spierdalaj” informujemy iż film ten będzie emitowany w czwartek 31 sierpnia o godz.20.30. Projekcja tego specyficznego manifestu antyoffowego połączona będzie z rozdaniem nagród Letniego Festiwalu Kina Niezależnego Filmowa Góra 2006. Filmowe Pagórki otrzymają filmy, które zostały nominowane do nagrody w swoich kategoriach przez widzów i jury. Zmęczeni protestami, jakie dochodzą do nas od niewidzących jeszcze filmu, postanowiliśmy przedstawić im go i raz na zawsze położyć kres kłótniom, które towarzyszą tej produkcji. Film jest prowokacją i wyrazem ignorancji wobec marazmu i niechlujstwa w jakim według twórców obrazu, zamknęło się zjawisko polskiego kina offowego. Zapraszamy na projekcję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie odbędzie się projekcja?
stanek

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak zrobienie projekcji filmu stritce natyOFFowego podczas rozdawaniu nagrod dla filmow OFFowych! Rewelacyjne wyczucie czasu! wy robicie festiwal filmow niezaleznych! Promujecie je! Zeby pozniej jednym filmem powiedziec, ze te filmy sa do dupy! Czego sie nie robi dla popularnosci! Moze zyskaliscie teraz mase widzow, ale jednego stracilscie. Pozdrawiam! Mam nadzieje ze o Wiju szybko zapomnimy! P.S. Niedawno w mailu pan Igor zarzekal sie mi, ze nie puszcza tego filmu, jako, ze oni promuja OFF! Coraz bardziej mysle, ze opinie pani Więcek na temat pana Igora jak i festiwalu filmowa góra nie są bezpodstawne.
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekaw jestem tego filmu
Powrót do góry
Bruno Aleksander

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Stanek. Jako organizato II LF Kino Niezależna FILMOWA GóRA 2006 z przykrością stwierdzam że zachowuje się Pan jak mieszkaniec Ciemnogrodu. Krytykuje Pan film którego nie miał Pan szansy obejrzeć. Właśnie takie opinie jak Pańskie wraz obok próśb innych fanów kina niezależnego pozwoliły nam podjąć decyzją o emisji tego filmu. A może Pan po prostu utożsamia się z ironią zawartą w tym filmie. Bruno Aleksander Kieć PS. A może na nowo stworzymy instytut cenzury...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy miejsce projekcji tego filmu jest tajemnicą?
stanek

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe... dzieki ze sie dowiedzialem gdzie mieszkam Smile Bo od dawna nie dawalo mi to spokoju! Ach Panie Bruno i Panie Aleksandrze jaki jestem wdzieczny! Jezeli niniejsza wiadomosc narusza prywatnosc korespondencji. Prosze to wykasowac. "Panie Marcinie. Film "Spierdalaj Spierdalaj" nie zakwalifikował się do II Letniego Festiwalu Kino Niezależne Filmowa Góra 2006, nie zostanie także wyemitowany poza konkursem. Organizatorami Filmowej Góry są ludzie którzy mają wspierać kierunki różnych działań animacyjnych - w tym filmowych ( między innymi Grzegorz Lipiec , Piotr Materna czy Artur Beling ) Ze swojej strony lubię dobrą artystyczną prowokację, nieraz byłem czynnikiem który ją tworzył. Jestem przeciwnikiem Nikodemów Dyzm którzy próbują się wybijać ponad przciętność plucien na innych , wyśmiewaniem ich dokonań czy przypisywaniem sobie cudzych pomysłów. Cieszy mnie Pana reakcja. Z poważaniem. Bruno Aleksander Kieć" I co zostalo z tego Bruna Aleksndra Kiecia?
Powrót do góry
mathias mezler

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co w ogole ta dyskusja? niech kazdy robi swoje...
Powrót do góry
Bruno Aleksander

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Asiu Pokaz odbędzie się w tym samym miejscu gdzie drugi rok z rzędu odbywa się Filmowa Góra czyli pod Ratuszem na zielonogórskiej starówce. Panie Stanek W pierwszym momencie ze względu na "sposób promocji" jako organizatorzy nie zamierzaliśmy emitować "Spierdalaj spierdalaj" jednakże tak jak już Państwa informowałem, w związku z z całą "zadymą", wypisywanymi bzdurami na temat tego filmu, wieloma prośbami o jego emisję gremialnie zdecydowaliśmy się na jego pokaz. Szanowny Panie Stanek czy Pan oglądał ten film? Na jakiej podstawie Panu ta produkcja nie odpowiada? A może to Pan sztucznie tworzy aure skandalu ponieważ to Pan kryje się za nazwiskiem Wij? To jest moja ostatnia wypowiedĽ dotycząca decyzji wyemitowania Spierdalaj spierdalaj. Jest ona niepodważalna z powazaniem B.A.K.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Igor Skrzyczewski

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 2:58 am    Temat postu: OdpowiedĽ dla Pana/Pani Stanek Odpowiedz z cytatem

Drodzy kinomaniacy... Wieczór czwartkowy będzie przepełniony projekcjami różnorakich filmów w tym niewdzięcznego "Spierdalaj spierdalaj". Będą także wyświetlone filmy nagrodzone podczas festiwalu "Filmowa Góra 2006" oraz filmy "Komercyjne Sky Piastowskie" (które jeszcze szerszemu gronu nie były prezentowane). Poza tym planujemy wyświetlenie kilku niespodzianek a w tym bardzo udanych teledysków. Więc nie rozumiem Panią albo Pana Stanek! Nagrody zostaną przyznane, program wysmienity, wieczór mam nadzieję udany a tylko Pan albo Pani Stanek narzeka "przed zachodem słońca"... Gdyby Pan Stanek lub Pani Stanek choć przez jeden dzień uczestniczyła w projekcjach konkursowych "Filmowej Góry 2006" wiedziała by Pani/Pan że żaden film nie pozostał bez echa i żadnego filmu publiczność nie pozostawiła obojętnym. A to, że Pan/Pani Stanek jest negatywnie nastawiona do projekcji owego manifestu antyOFFowego świadczy o Jej/Jego zbyt płytkim rozumieniem OFFu. Poza tym chciałbym zaznaczyć, iż mamy zbyt dużo nadesłanych dobrych filmów by móc rezygnować z ich projekcji. Z całym szacunkiem kłaniam się i zapraszam na film "Sp..... sp..." (bo tak chyba powinienem pisać w nowej RP Smile
Powrót do góry
Asia KinOFFteka

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informację o miejscu projekcji. Moje pytanie miało charakter czysto porządkowy.
ewa

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:48 pm    Temat postu: DO ORGANIZATORóW!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na 3 pokazach, to znaczy dwóch, bo jeden się nie odbył co ogłoszono w ostatniej chwili. Do końca na żadnym, bo leciały głupoty raczej a nie filmy. Sky spoko- ale ile można oglądać to samo??? Poza tym- spacerując deptakiem widać ponaklejane wszędzie gdzie się da kserowki- to nie wygląda na kulturę, tylko na chamstwo. Skrzynki energetyczne, mury domów, wszędzie. Myślę, ze autorom filmów byłoby raczej niesmacznie, gdyby wiedzieli jak ich traktujecie. Miasto przy tym wygląda jak syf. W taki sposób zaprasza do swego kina i na imprezy muzyczne i klub 4 róże... A to, ze puszczacie taki film „Spier... świadczy właśnie o tym, ze nie macie co puszczać. W kółko wasze projekty które nazywacie diamentami- tylko sky i Katos robią „diamenty”? Większość z pokazów, to były produkcje sky piastowskie – współorganizatora festiwalu. Gdzie skromność filmowych zapaleńców? Siebie samego diamentem nazywać, raczej tak trochę dziwnie.. Skoro tyle filmów wam przyszło, to czemu puszczacie w kółko tylko swoich? I na koniec komercha, ble. Na festiwalu kina niezależnego!! Co będzie? Reklama pasty do zębów czy wesele? To już w ogóle żenada jakaś. Zielonogórzanka, studentka UW we Wro
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino OFFowe – Forum KinOFFteki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: