Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Powrót Arabeli

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jo

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 5:27 pm    Temat postu: Powrót Arabeli Odpowiedz z cytatem

Czy będą emitowane dalsze odcinki od 20-26 ,,Powrotu Arabeli '' w tygodniu po południu albo w weekendy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będą Cool
Jo

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 7:43 pm    Temat postu: Powrót Arabeli Odpowiedz z cytatem

Skąd wiesz?
Powrót do góry
jg

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby oglądalność serialu była tak niska, że został przesunięty na takie beznadziejne godziny? Zostało już niewiele odcinków. Czy faktycznie nie można było dotrzymać poprzednich czasów nadawania. Jestem bardzo rozczarowana zmianą. Oglądaliśmy serial całą rodziną. Nam miło było powspominać, a dzieciom też bardzo się podobał. Duży minus dla Kino Polska. Tak się nie robi.
Jo

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 5:22 pm    Temat postu: Powrót Arabeli Odpowiedz z cytatem

Masz rację.Może jak będzie więcej takich głosów,ktoś z tych odpowiedzialnych za program przywróci emisję tego serialu w jakichś ,,ludzkich'' porach.
Powrót do góry
Allonsanfan

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Powrót Arabeli" ... Oglądałem to ponownie z przyjemnością do bodajże 19 odcinka. Nie to co pierwsza "Arabela", brak Vladimíra Menąíka, ale też dobre. W niedzielę w święta pomyslałem sobie że właśnie ze względu na święta nie ma kolejnych odcinków. W następną niedzielę też nie ma - granda, ponyślałem sobie, co się dzieje? Póżniej spostrzegłem że pojawiają się o jakiejś wariackiej porze i mało jest powtórek(jeśli w ogóle). Uważam że "Kino Polska" powinno uprzedzić o tym że "Powrót Arabeli" nadawany jest innego dnia, o innej porze. Tak się postępuje w przyzwoitym towarzystwie. Prosty komunikat powtarzany systematycznie w dole ekranu załatwiłby sprawę. Ewentualnie plansza w czasie na reklamy. Jeśli coś takiego było - nie zauważyłem. Niestety, "KP" kolejny raz pokazała że ma swoich widzów w d...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jo

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 5:00 pm    Temat postu: Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Odpowiedz z cytatem

Allonsanfan napisał:
"Powrót Arabeli" ... Oglądałem to ponownie z przyjemnością do bodajże 19 odcinka. Nie to co pierwsza "Arabela", brak Vladimíra Menąíka, ale też dobre. W niedzielę w święta pomyslałem sobie że właśnie ze względu na święta nie ma kolejnych odcinków. W następną niedzielę też nie ma - granda, ponyślałem sobie, co się dzieje? Póżniej spostrzegłem że pojawiają się o jakiejś wariackiej porze i mało jest powtórek(jeśli w ogóle). Uważam że "Kino Polska" powinno uprzedzić o tym że "Powrót Arabeli" nadawany jest innego dnia, o innej porze. Tak się postępuje w przyzwoitym towarzystwie. Prosty komunikat powtarzany systematycznie w dole ekranu załatwiłby sprawę. Ewentualnie plansza w czasie na reklamy. Jeśli coś takiego było - nie zauważyłem. Niestety, "KP" kolejny raz pokazała że ma swoich widzów w d...
Powrót do góry
Jo

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 5:10 pm    Temat postu: Powrót Arabeli. Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości.
Powrót do góry
Kanfis

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz pierwszy wreszcie też postanowiłem obejrzeć cały drugi serial o Arabeli. Rzeczywiście zamieszali z tą emisją konkretnie. Rada na to jest chyba tylko jedna - dekoder z nagrywarką - nagrywa kolejne odcinki bez względu na porę emisji.
Jo

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 5:53 pm    Temat postu: Powrót Arabeli Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł.Też na to wpadłam,ale niestety za póĽno.Nie spodziewałam się,że taki numer wywiną.Można też wypożyczyć,tylko trzeba wiedzieć gdzie.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: