Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Serial + program telewizyjny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinoman1989

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2012 3:48 pm    Temat postu: Serial + program telewizyjny Odpowiedz z cytatem

1) Kojarzy ktoś może film/serial z Piotrem Machalicą? Wiem, że grał tam ojca rodziny, który słuchał jakiejś opery w radiomagnetofonie. Nie rozumiał słów, więc miał napisaną dokładną treść, libretto do tej opery. Wiem, że była tam też jego żona. Jego dziećmi była córka, która zaczęła umawiać się na randki. Starszym dzieckiem był syn. Być może było też trzecie dziecko. I nie jest to "Rodzina zastępcza". Obstawiałbym serial "Rodzinka" z 2003 r., ale nie wiem gdzie można by to obejrzeć albo zakupić. 2) Pamiętam program z Polsatu 2 (prawdopodobnie), ale nie mogę znaleĽć, bo nie pamiętam tytułu. Działy się tam różne głupie rzeczy. Co ważne: głosy były w całości polskie, więc program był na pewno polski. Pamiętam takie odcinki: 1) Dzieci-wynalazcy opowiadają o swoich wynalazkach. Dziennikarz pyta się "Co byś chciał wynaleĽć?", na co dzieciak "Ja chciałbym coś takiego wynaleĽć, co jak się pływa pod wodą, to się tym oddycha", na co tamten: "Ależ Jacusiu, takie coś już zostało wynalezione". Na co dzieciak "A właśnie, że nie!" 2) Inny odcinek: chodzi facet z lupą i ogląda różne drzewa. Potem pojawia się na dole ekranu podpis: "Szuka drzewa genealogicznego". 3) Jeszcze inny: facet myje nogi w miednicy, a żona mówi, żeby przestał. Na co on: "Nic z tego. ślubowałem czystość do końca życia". 4) Kolejny: przychodzi ktoś (chyba kobieta) do lekarza i widać, że ma odciśnięte dłonie na brzuchu. "Co pani dolega?" - pyta się doktor, a ona odpowiada: "Głód mnie ścisnął". Strasznie głupie to było, ale momentami śmieszne. Nie jest to "Beczka śmiechu", "śmiechu warte" ani "Skibomagiel". Na 90% z Polsatu 2 w latach 1999-2003 mogło lecieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2012 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to jest "Rodzinka". Pojedyncze odcinki znajdziesz na YouTube, a całość na Chomikach i darmowych pobieraczkach. Nie ma ten serial nic wspólnego z Polską Sztuką Filmową - to produkt licencyjny tak jak "Niania" czy "Ojciec Mateusz". Tyle w nich wartości co złota w złotówce. TV to produkuje dla swego pupila - wychowanka. Widza niewymagającego...
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: