Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

śmiechy i uśmiechy aktorek i aktorów.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomcat

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:30 pm    Temat postu: śmiechy i uśmiechy aktorek i aktorów. Odpowiedz z cytatem

Wyszukiwarka nie "wyrzuciła" takiego wątku więc powiedzcie, kto z aktorek i aktorów jest dla Was symbolem śmiechu i uśmiechu na ekranie Smile . Chodzi mi o osoby, które swoim śmiechem czy uśmiechem wywołują u Was taką samą reakcję. Nie chodzi mi o wesołość wywołaną grą aktorską - są przykłady osób, które z marsową miną rozweselą publiczność do łez - ale właśnie zaraĽliwy śmiech i uśmiech. Dla mnie rekordzistą w tej dyscyplinie był Mieczysław Czechowicz. Jego śmiech był po prostu zabójczo śmieszny Laughing . Z tym trzeba się urodzić Smile ZaraĽliwy uśmiech rzadko znika z twarzy Jana Englerta. Nieodłączny był też uśmiech na twarzy Leona Niemczyka, choć jego odcień był nieco inny. Z pań najbardziej śmieszny śmiech miała (nie widziałem jej już dawno) Joanna Kurowska. No a piękny, udzielający się uśmiech - Jolanta Lothe. A jakie są Wasze typy? Smile Pośmiejcie się przypominając te osoby i napiszcie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAKO

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w temacie śmiechu ale Marzena Trybała – uśmiech erotyczny ,że tak to ujmę. Pozdrawiam P.
Powrót do góry
Mila

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejszy uśmiech powojennej aktorki, to dla mnie: 1) Alina Janowska 2) Gabeirla Kownacka 3) Anna Czartoryska (sic!) 4) Ewa Kasprzyk (lista niezakończona) a śmiech - Joanna Kurowska (ostatno widziana w serialach Polsatu m. in ukochanaej przez mnie i świetnie zakończonej Rodzine Zastępczej). I nie mówię (jako kobieta) o uśmiechu erotycznym, bo lista byłaby dłuższa, tylko o uśmiechu ciepłym, który wzbudza we mnie chęć do życia.
Daga

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii śmiechów muszę się zastanowić, ale jeśli chodzi o uśmiech - zdecydowanie Piotr Konieczyński Smile (Swoją drogą, pamięta-li kto Piotrusia Borutę z "Pogranicza w ogniu"?... Wink)
Powrót do góry
Mila

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daga napisał:
(Swoją drogą, pamięta-li kto Piotrusia Borutę z "Pogranicza w ogniu"?... Wink)
A pewnie! że pamięta! Własnie uświadamiam sobie, ze mam jakiś problem z facetami, bo nijak niczyjego uśmiechu sobie przypomnieć nie mogę. Za to przypomniałam sobie jeszcze jeden damski uśmiech, który mnie rozczula - Małgorzaty Pieńkowskiej (nie powiem, w czym grała, bo mnie zlinczują, ale gra i grała doskonale) http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1111596 Wink
Daga

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, mnie ta pani mierzi i to wcale nie dlatego, że gra gdzie gra, także oczywistym jest, że jej uśmiech mnie nie rozczula Wink Dorzuciłabym jeszcze do listy męskich uśmiechów Macieja Robakiewicza Smile
Powrót do góry
Bączyk

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o uśmiech prowokujący do reakcji i budzący ciepłe uczucia, to spośród pań wymienię Teresę Lipowską, Annę Milewską i Edytę Jungowską, a spośród mężczyzn Józefa Nowaka i Zygmunta Kęstowicza i młodego Henryka Gołębiewskiego.
Mila

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daga napisał:
Oj, mnie ta pani mierzi i to wcale nie dlatego, że gra gdzie gra, także oczywistym jest, że jej uśmiech mnie nie rozczula Wink Dorzuciłabym jeszcze do listy męskich uśmiechów Macieja Robakiewicza Smile
Nie kumam, czemu Cię mierzi. Pan Robakiewicz też mnie nie rozczula. Hmmmmm (zapadło kłopotliwe milczenie) .... z mężczyzn.... może ... Witold Dębowski? Grabowski (F.Kiepski)? Wardejn? A może Bukowski?
Mila

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bączyk napisał:
Jeśli chodzi o uśmiech prowokujący do reakcji i budzący ciepłe uczucia, to spośród pań wymienię Teresę Lipowską, Annę Milewską i Edytę Jungowską, a spośród mężczyzn Józefa Nowaka i Zygmunta Kęstowicza i młodego Henryka Gołębiewskiego.
Popieram Lipowską, Milewską i Gołębiewskiego.
Bączyk

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mila napisał:
... Grabowski (F.Kiepski)? Wardejn? A może Bukowski?
Ja na określenie tego typu uśmiechów używam określenia "obleśny".
Mila

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bączyk napisał:
Mila napisał:
... Grabowski (F.Kiepski)? Wardejn? A może Bukowski?
Ja na określenie tego typu uśmiechów używam określenia "obleśny".
Bukowski obleśny??? Shocked Bójta się wójta! Aaaaa, ale to TEN BUkowski: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1114411
Bączyk

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wina! Nieuważne czytanie oraz tkwienie korzeniami w sprawach poprzedniej generacji dało ten przykry skutek, że pomyliłem Bukowskiego z Buczkowskim, za co przepraszam zarówno obu panów, jak i słusznie oburzonych użytkowników forum. Embarassed Czy przywołanie uśmiechu Wacława Kowalskiego (Pawlaka z filmu z "Sami swoi") zdoła przywrócić pogodny nastrój tego wątku? Wink
karel

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mężczyzn - zawsze "rozbrajał" mnie śmiech Bogumiła Kobieli (zwłaszcza w "Przekładańcu"). ładnie uśmiechał się młody Perepeczko i Jeremi Przybora, natomiast uśmiech Englerta wydaje mi się nieco cyniczny. Jeżeli chodzi o kobiety, to w całej rozciągłości zgadzam się z Lipowską i Jungowską, a od siebie dorzucam jeszcze Danutę Stenkę[/b]

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Capitol-Dali

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
...a od siebie dorzucam jeszcze Danutę Stenkę[
...a ja bardzo ciepły uśmiech Anny Milewskiej i - figlarny - Marty żmudy-Trzebiatowskiej Wink Pozdrawiam Wink
wojtek b'ham

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 10:53 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Wacław Kowalski - jego śmiech był zaraĽliwy. Ciekawie (krzywo) uśmiechał się też Wirgiliusz Gryń. No i bardzo mi zapadł w pamięć uśmiech Kowalewskiego z Misia w scenie gdy wszedł Wesoły Romek i zaczął śpiewać.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: