Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Archiwalny program tv.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wit69

PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 10:54 pm    Temat postu: Archiwalny program tv. Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi zależy na odnalezieniu jakichś informacji o programie tv."Opowiadania Dziada Niewiada"emitowanym gdzieś w latach 60-tych. Jezeli ktos cos pamięta,ma jakieś linki lub cokolwiek kojarzy,to proszę o informacje.Wiem,że taki program kiedyś był,prowadził go Rafał Urban/poeta,gawędziarz/,ale nigdzie nic nie mogę znalezć.Nie wiem też,czy zachowały się jakieś odcinki w archiwum tv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Archeo Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: