Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Film o katastrofie w Smoleńsku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlekOrpel
Gość

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm jeszcze tego brakowało Rolling Eyes
Powrót do góry
SORGE

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allonsanfan napisał:
Scenariusz Marcina Wolskiego. Ustalenia eksperta Macierewicza. Wyobrażam sobie co to będzie ...
Macierewicz się nadaje ... podobno biorą go do następnej zagranicznej produkcji! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chojrak

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prace nad filmem się posuwają. http://www.fronda.pl/a/antoni-krauze-wystarczy-pomyslec,23371.html
Cytat:
Czy w pana filmie będzie już odpowiedĽ jak to było w Smoleńsku? Absolutnie tak. Cały czas opieram się na badaniach i śledztwie prowadzonym przez zespół parlamentarny pod kierunkiem posła Antoniego Macierewicza. Mam do nich zaufanie. Zespół uzyskuje swoją wiedzę w oparciu o znakomitej klasy fachowców. Nie tylko naukowców ale i praktyków.
Cytat:
Ale mleko się już rozlało. I to co zrobił Cezary Gmyz przybliża nas do prawdy. Za dużo wiemy, aby nie wierzyć faktom.
Nareszcie kroi się nowy film S-F polskiej produkcji! Najwyższy czas...
Powrót do góry
Student

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiście powstawanie tego filmu obecnie to jedna wielka bzdura. Przede wszystkim nie będzie zachowanego dystansu do całej sprawie. Cała sprawa katastrofy smoleńskiej i szopki robionej przez polityków PiS-u czy PO wychodzi mi całkowicie bokiem ,a tym bardziej teraz co się dzieje w /s dziennika Rzeczpospolita. Zawsze uważałem ten dziennik za naprawdę dobry a obecnie zniża się do poziomu zwykłego brukowca. Przy obecnym "klimacie" w tej sprawie taki film jest obecnie po prostu niepotrzebny. tak na marginesie jest taka zasada w nauce jak Brzytwa Ockhama "Zgodnie z tym ujęciem, nie należy wprowadzać nowych pojęć i założeń, jeśli nie ma się ku temu mocnych podstaw, a najprostsze rozwiązania teoretyczne, przyjmujące najmniejszą liczbę założeń, uważane są za najlepsze."
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Student napisał:
Dla mnie osobiście powstawanie tego filmu obecnie to jedna wielka bzdura. Przede wszystkim nie będzie zachowanego dystansu do całej sprawie.
A ja czekam z niecierpliwością. Dystans? Wreszcie będą jakieś emocje w filmie! To nie kino Bergmana przecież ma być. To będzie kino akcji, może nawet w stylu Peckinpaha? Oczami wyobraĽni już widzę te zwolnione zdjęcia, jak Tusk odpala ładunki, dzielnie wniesione przez wytypowanych PO-wców, "żywe torpedy". Dobrze, że zdecydowano się jednak na bomby, bo hel słabo widać... Znać wprawną rękę Wolskiego i Macierewicza - głównych scenarzystów. Zapowiada się arcydzieło.
Powrót do góry
Student

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Student napisał:
Dla mnie osobiście powstawanie tego filmu obecnie to jedna wielka bzdura. Przede wszystkim nie będzie zachowanego dystansu do całej sprawie.
A ja czekam z niecierpliwością. Dystans? Wreszcie będą jakieś emocje w filmie! To nie kino Bergmana przecież ma być. To będzie kino akcji, może nawet w stylu Peckinpaha? Oczami wyobraĽni już widzę te zwolnione zdjęcia, jak Tusk odpala ładunki, dzielnie wniesione przez wytypowanych PO-wców, "żywe torpedy". Dobrze, że zdecydowano się jednak na bomby, bo hel słabo widać... Znać wprawną rękę Wolskiego i Macierewicza - głównych scenarzystów. Zapowiada się arcydzieło.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing w tym sensie to też czekam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
mateo

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mi się nasunęlo, znajdĽ 5 różnic:
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno będzie z tymi różnicami. Laughing

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
To będzie kino akcji, może nawet w stylu Peckinpaha? Oczami wyobraĽni już widzę te zwolnione zdjęcia, jak Tusk odpala ładunki,
Ja jednak zostanę przy samym Peckinpahu. ewentualnie jego parodii w wykonaniu Monty Pythona. Wink

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Krisso
Gość

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuska może zagrać Czarek Pazura - coraz bardziej go przypomina:) Może wytypujecie jakieś inne role? Smile Kto by pasował na Kaczyńskiego, Komorowskiego czy Putina?
Powrót do góry
Brunner

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W roli Kaczyńskiego oczywiście Janusz Rewiński Myślę, że drugi wzmiankowany nie przeżyłby gdyby nie zagrał Wink
Holt_

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swoimi gabarytami Rewiński może zagrać tupolewa.....
chojrak

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam jednego faceta łudząco podobnego do ś.P. prezydenta i mającego do tego pewne doświadczenie z filmem...
Powrót do góry
mateo

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Znam jednego faceta łudząco podobnego do ś.P. prezydenta i mającego do tego pewne doświadczenie z filmem...
Jesteś Geniuszem, to najlepszy tekst jaki kiedykolwiek przeczytalem na tym forum.
Powrót do góry
Brunner

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mateo napisał:
chojrak napisał:
Jesteś Geniuszem, to najlepszy tekst jaki kiedykolwiek przeczytalem na tym forum.
Ale myślę, że postać tego pana też znajdzie się w tym filmie, a do niego to nie wiem czy znajdziesz kogoś łudząco podobnego Wink
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny
Strona 2 z 43

Skocz do: