Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Film o katastrofie w Smoleńsku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chojrak

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opania tłumaczy swoją decyzję: http://film.dziennik.pl/news/artykuly/411380,marian-opania-nie-zamierza-grac-lecha-kaczynskiego-w-filmie-smolensk.html
Cytat:
Nie mam zamiaru im pomagać w nakreślaniu ich bzdurnych przekonań. To, co oni uznają, czyli że w Smoleńsku doszło do zamachu, jest bzdurą. Nie będę brał udziału w rzeczy, która przypuszczalnie będzie szła w tym kierunku - dodaje Opania.
Cytat:
- Mam określony, mocno krytyczny, stosunek o osoby Jarosława Kaczyńskiego. Uważam, że jest to polityk do cna cyniczny i wykorzystujący niedobre odczucia społeczne. Nie czuję do niego sympatii - mówi Opania
Musiałby grać wbrew sobie... Ale są juz pierwsze nazwiska:Marta Honzatko i Maciej Półtorak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo jest przecież w linku poprzednim
Holt_

PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
karel napisał:
Był sequel? Przegapiłem, cholera... Cool
Nic nie przegapiłeś. Nie udawaj, że nie wiesz o czym mówię Smile Wiem że Filipski w czymś takim by nie zagrał. Ale czy Opania poznał scenariusz? Czy z góry powiedział że nie bo nie?
SmileSmileSmile:-)zabawny jesteś. Odpowiem przykładem - Filipski dostaje do ręki scenariusz filmu o Hubalu autorstwa Kutza i Wajdy. Wraz z propozycją zagrania głównej roli. I pytanko za 100 pkt - serio chcesz nam wmawiac, ze w ogóle by go otworzył? Więc zejdĽ z Opanii. Bo mechanizm dokładnie ten sam.
SORGE

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym jak twierdzi główny spec PIS-u nie miał szans.
Cytat:
Adam Hofman o Marianie Opani: słaby kabareciarz nie nadaje się na Lecha Kaczyńskiego
Ciekawe co by o nim powiedział, gdyby Opania rolę przyjął? Co za żenująca sekta... Laughing
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holt_ napisał:
Franczak1963 napisał:
karel napisał:
Był sequel? Przegapiłem, cholera... Cool
Nic nie przegapiłeś. Nie udawaj, że nie wiesz o czym mówię Smile Wiem że Filipski w czymś takim by nie zagrał. Ale czy Opania poznał scenariusz? Czy z góry powiedział że nie bo nie?
SmileSmileSmile:-)zabawny jesteś. Odpowiem przykładem - Filipski dostaje do ręki scenariusz filmu o Hubalu autorstwa Kutza i Wajdy. Wraz z propozycją zagrania głównej roli. I pytanko za 100 pkt - serio chcesz nam wmawiac, ze w ogóle by go otworzył? Więc zejdĽ z Opanii. Bo mechanizm dokładnie ten sam.
A w którym miejscu napisałem, że by nie przeczytał. Pisałem tylko o tym co napisał Karel.
Holt_

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytaj ze zrozumieniem. Krytykując Opanię, sugerujesz, że Filipski zachowalby się inaczej w stosunku do np Wajdy. A moim zdaniem to nieprawda. Aktor zeby dobrze zagrac, musi byc do filmu czy roli przekonany.
chojrak

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SORGE napisał:
Cytat:
Adam Hofman o Marianie Opani: słaby kabareciarz nie nadaje się na Lecha Kaczyńskiego
Ciekawe co by o nim powiedział, gdyby Opania rolę przyjął? Co za żenująca sekta... Laughing
Norman Davies już szmat czasu temu napisał to otwartym tekstem: http://polska.newsweek.pl/-pis-to-sekta-i-ruch-wywrotowy---norman-davies-dla-newsweeka,62831,1,1.html Teraz BrzeĽiński: http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/410060,prof-zbigniew-brzezinski-o-katastrofie-smolenskiej-podzialach-miedzy-polakami-zamachu.html Sprawy polityki nas tu nie interesują, ale skoro sekta ta zaczyna brać udział w produkcji filmowej, to lekko jestem zaniepokojony. Choć z drugiej strony strasznie jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Olbrzymi zasób intelektualny tej sekty:Hofman, Brudziński, Błaszczak, Macierewicz, Fotyga - przekonują, że z pewnością będzie to dzieło wielkie... W końcu, są to wszystko wielcy fachowcy od filmu, a nie jakiś tam Wajda, Polański , czy Opania. Nie mogę się doczekać na ten film!
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SORGE napisał:
Cytat:
Ciekawe jest też, czy Hofman widział jakikolwiek film z Opanią, albo czy jest w stanie wymienić jakąkolwiek z jego ról. Smile

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Sprawy polityki nas tu nie interesują
Jak najbardziej interesują, a ciebie niby też nie skoro takie cytaty dajesz i piszesz to co piszesz? Czym jesteś zaniepokojony, czego się boisz? Sekta? Laughing Kto ci wbił to słówko? Laughing
chojrak

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
chojrak napisał:
Sprawy polityki nas tu nie interesują
Jak najbardziej interesują, a ciebie niby też nie skoro takie cytaty dajesz i piszesz to co piszesz? Czym jesteś zaniepokojony, czego się boisz? Sekta? Laughing Kto ci wbił to słówko? Laughing
Norman Davies, Zbigniew Brzeziński, przecież napisałem. Dla mnie jest to oczywiste od dawna. Pewien reżyser jest w tej sekcie: http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/411674,grzegorz-braun-mowi-o-rozstrzeliwaniu-dziennikarzy-gw-i-tvn.html O strachu nie ma mowy, raczej o niedowierzaniu i zdumieniu.
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest? Podaj adres tej sekty, nazwę i dowód, że np. Braun jest w niej.
chojrak

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
Jest? Podaj adres tej sekty, nazwę i dowód, że np. Braun jest w niej.
Właśnie podałem powyżej ten dowód. Sekty zazwyczaj nie mają adresów, ale jestem przekonany, że jakoś trafisz...
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam widzisz jak płytkie jest to co piszesz.
Allonsanfan

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, Lecha Kaczyńskiego powinien zagrać Jarosław Kaczyński. Idealny pod względem podobieństwa fizycznego. Podobieństwa osobowości również. No i ma już doświadczenie aktorskie. Jest tylko jeden feler(dla mnie). Grając w filmie Jarosław Kaczyński będzie miał miej czasu na gadanie głupot(poza kwestiami z filmu). A jak Kaczyński nie gada głupot to PIS-owi rośnie poparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
karel

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allonsanfan napisał:
Jest tylko jeden feler(dla mnie). Grając w filmie Jarosław Kaczyński będzie miał miej czasu na gadanie głupot(poza kwestiami z filmu). A jak Kaczyński nie gada głupot to PIS-owi rośnie poparcie.
Dobre Laughing

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 4 z 43

Skocz do: