Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal1887

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 9:20 am    Temat postu: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

Dlaczego z tego serialu puszczane są tylko pierwsze 8 odcinków? Po emisji 8 jest znowu 1 Shocked Confused A kiedy bedzie reszta ? Jak w ogóle będzie. Sad Wie ktoś coś na ten temat? Może Moderator albo admin tego forum może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi pancernymi. Z góry dzięki za odpowiedĽ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karel

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 10:07 am    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

michal1887 napisał:
Może Moderator albo admin tego forum może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi pancernymi.
Moderator albo admin nie wyjaśnią Ci ani o co chodzi z pancernymi ani z lekką kawalerią Wink Wszyscy moderatorzy i admini na tym forum wyginęli dawno temu. Jak mamuty Laughing

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
michal1887

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 12:02 pm    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
Moderator albo admin nie wyjaśnią Ci ani o co chodzi z pancernymi ani z lekką kawalerią Wink Wszyscy moderatorzy i admini na tym forum wyginęli dawno temu. Jak mamuty Laughing
hahaha mamuty Laughing Laughing Laughing ale porównanie zaraz padne ze śmiechu A co do mojej sprawy to dziwne, że emitują 8 odcinków ... i koniec. To tak jakby pokazali 26 minut meczu i skończyli relację. Co się dzieje z Kino Polska Confused Confused Confused Czekam i czekami nie mogę doczekać się na dalsze odcinki a akurat ciepło się zrobiło i jest klimat do oglądania takich seriali Mr. Green
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic się nie dzieje z KP, pełnia sukcesu finansowego. I o to im tylko chodzi, a że w kółko to samo, to tylko wypełniacz do reklam i najważniejszego serialu Telezakupy Mango Laughing
Felix

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czekam i czekami nie mogę doczekać się na dalsze odcinki a akurat ciepło się zrobiło i jest klimat do oglądania takich seriali
Może czas założyć Klub Pancernych?. Wink
chojrak

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
Może czas założyć Klub Pancernych?. Wink
Voila: http://www.klubpancernych.pl/forum2/
Powrót do góry
Felix

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to jestem pod wrażeniem! Myślałem co prawda o Klubie w formie bardziej tradycyjnej ((Pancerni z podwórka...), ale czas idzie naprzód, a jakie czasy, takie realia. żegnaj "Rudy" z paki na węgiel... Crying or Very sad
Zibi1962

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 9:44 pm    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

michal1887 napisał:
Dlaczego z tego serialu puszczane są tylko pierwsze 8 odcinków? Po emisji 8 jest znowu 1 :shock: :? A kiedy bedzie reszta ? Jak w ogóle będzie. :( Wie ktoś coś na ten temat? Może Moderator albo admin tego forum może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi pancernymi. Z góry dzięki za odpowiedĽ
śpieszę wyjaśnić, jeśli chodzi o "Czterech pancernych i psa", to jest to wersja skrócona, /tzw. kinowa/, swego czasu można ją było kupić razem z jednym z kolorowych tygodników, to samo dotyczy filmu "Stawka większa niż życie"....
michal1887

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 10:33 pm    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

Zibi1962 napisał:
śpieszę wyjaśnić, jeśli chodzi o "Czterech pancernych i psa", to jest to wersja skrócona, /tzw. kinowa/, swego czasu można ją było kupić razem z jednym z kolorowych tygodników, to samo dotyczy filmu "Stawka większa niż życie"....
Dzięki to już coś wyjaśnia ... ciekawe czy dalsze części w ogóle kiedyś puszczą. Podejrzewam, że kiedyś tak będzie ale zapewne w swoim stylu KP puści je w grudniu Laughing
Powrót do góry
zeus
Gość

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 9:43 am    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

michal1887 napisał:
karel napisał:
hahaha mamuty Laughing Laughing Laughing ale porównanie zaraz padne ze śmiechu A co do mojej sprawy to dziwne, że emitują 8 odcinków ... i koniec. To tak jakby pokazali 26 minut meczu i skończyli relację. Co się dzieje z Kino Polska Confused Confused Confused Czekam i czekami nie mogę doczekać się na dalsze odcinki a akurat ciepło się zrobiło i jest klimat do oglądania takich seriali Mr. Green
generalnie ta telewizja kp ma nas głęboko w dupsku,bo już dawno o tym była mowa,i żadnej reakcji,jedno i to samo jak w katarynce,Ja KP mam z kablówki i po prostu wywaliłem ten kanał z telewizora.
Powrót do góry
Justyna

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 1:28 pm    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

zeus napisał:
michal1887 napisał:
karel napisał:
generalnie ta telewizja kp ma nas głęboko w dupsku,bo już dawno o tym była mowa,i żadnej reakcji,jedno i to samo jak w katarynce,Ja KP mam z kablówki i po prostu wywaliłem ten kanał z telewizora.
Powiedziałabym,że ryzykownie. w końcu KP jest jedną z niewielu stacji, która pokazuje polskie filmy. A przedwojenne, to tylko i wyłacznie na Kino Polska. Pomimo tych powtórek ja bym nie wywaliła z kablówki. A nuż pewnego dnia trafi się "Miłość dwudziestolatków" (?). Smile
karel

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 4:05 pm    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

Justyna napisał:
Pomimo tych powtórek ja bym nie wywaliła z kablówki. A nuż pewnego dnia trafi się "Miłość dwudziestolatków" (?). Smile
Również na to liczę. Very Happy

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Krępak Zwiedziony

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 8:57 pm    Temat postu: Re: 4 pancerni i pies... tylko 8 odcinków w kółko Odpowiedz z cytatem

Zibi1962 napisał:
michal1887 napisał:
Dlaczego z tego serialu puszczane są tylko pierwsze 8 odcinków? Po emisji 8 jest znowu 1 Shocked Confused A kiedy bedzie reszta ? Jak w ogóle będzie. Sad Wie ktoś coś na ten temat? Może Moderator albo admin tego forum może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi pancernymi. Z góry dzięki za odpowiedĽ
Niezbadane są możliwości KP. Rolling Eyes Przecież "Stawka" leciała już w całości na KP co najmniej raz, podobnie "Pancerni". Niemal każda polska telewizja serwuje nam raz w roku te seriale w całości. A tu nagle KP wyskakuje z kinowymi, okrojonymi wersjami. No, ale czego się spodziewać po ludziach takich jak pewien pan z zarządu stacji, który cieszył się jak dziecko, że udało im się załatwić kinową wersję "Janosika", którego jako serial też pokazują do wy.... Confused
Jędruś

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Pancernych, których przezcież lubię i pisałem o tym nie raz tu na forum, to faktycznie przegięcie. Mając tylko 8 odcinków 4 zestawy kinowe KP traktuje to jak serial bo nawet między odcinkami zestawu wciska reklamy.Ppowtarzanie wkólko tych 8 filmów powoduje że widz ma wrażenie że w tej telewizji wogóle nic innego nie chodzi tylko pancerni. I to ciągle ci sami. Też mam nadzieję że kiedyś doczekamy wreszcie obiecanej emisji HD a w niej wszystkich zrekonstruowanych filmów polskich , Miłości dwudziestolatków, tak wyczekiwanej od lat, Powiatowej Lady Makbet, czy premierowo Bram Raju. Ale KP póki co jedzie czołgim - Kierunek Berlin a tam nie kupi dobrych polskich filmów bo te są tu w Polsce. Trzeba zawrócić Panowie i popatrzeć jak ratować upadający a kiedyś jeden z lepszych kanałów filmowych.
Powrót do góry
michal1887

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jędruś napisał:
Trzeba zawrócić Panowie i popatrzeć jak ratować upadający a kiedyś jeden z lepszych kanałów filmowych.
O tak popieram kiedyś to każdego dnia inny film był i nie raz bywało, że oglądałem kilka godzin dziennie jedynie KP ... ale panowie ciągle coś nowego było nie to co teraz Confused
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: