Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

"Szpiedzy w Warszawie"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karel

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 6:56 pm    Temat postu: "Szpiedzy w Warszawie" Odpowiedz z cytatem

Nie mam cierpliwości i przekonania do współczesnych seriali i raczej ich nie oglądam, ale tym razem zaryzykowałem, bo to miniserial, zaledwie czteroodcinkowy. W sumie nie żałuję i chyba zobaczę całość. Nie jest to nic wielkiego, ale obejrzałem bez bólu i nawet z pewnym zainteresowaniem. Brytyjski wkład finansowy jest widoczny, bo przedwojenna Warszawa prezentuje się na ekranie ładnie i nawet całkiem autentycznie. Przyznam, że chętniej obejrzałbym "Szpiegów..." w wersji oryginalnej z napisami (aktorzy - polscy i angielscy - grali po angielsku) niż z lekka drażniącym, choć dobrze zgranym z ruchem warg dubbingiem. Dosyć zabawne jest oglądać Dorocińskiego czy Zbrojewicza, jak podkładają głos samym sobie, bo przecież grali po angielsku. Dobrze chociaż, że Niemcy mówią w swoim języku, bo w przeciwnym razie mielibyśmy jakąś powtórkę ze "Stawki większej niż życie", gdzie wszyscy - ze względów praktycznych - nawijali po polsku, niezależnie jakiej narodowości byli. Smile

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek b'ham

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 9:30 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Ja nie przebrnąłem przez pierwszy odcinek właśnie przez ten dubbing. Mam tę przewagę jednak, że mogę obejrzeć na BBC po angielsku. Jutro pierwszy odcinek wieczorem. Z tym, że tutaj podzielono ten serial na 2 części po 90min. To chyba lepsze rozwiązanie. Co do scenografii to jednak od razu widoczna różnica porównując choćby z Czasem honoru. Choć tak często krytykowane Pogranicze w ogniu specjalnie scenograficznie od Szpiegów... nie odbiega moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krępak Zwiedziony

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piątek wieczór jest dość kiepskim terminem jak na takie premiery. Z reguły gdzieś się wychodzi - przynajmniej ja - i teraz zapomniałem tego nagrać, a bardzo chciałem obejrzeć. Zauważyłem też, że w przeciwieństwie do "Czasu honoru", "Alexa" i "Paradoksu" nie ma powtórek "Szpiegów" w innym terminie. Szkoda. Poczekam na ponowną emisję na TV Polonia.
Franczak1963

PostWysłany: Nie Sty 13, 2013 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przegapiłem z podobnego powodu, a poza tym kto się mógłby spodziewać czegoś dobrego na Jedynce? Laughing
Krisso
Gość

PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj było na TVP HD o 21:00 i nagrałem sobie. Ponoć od odcinka nr 2, mają dać do wyboru oryginalną ścieżkę dĽwiękowa - angielską!
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 odcinki 14/15 marca o 0.35 na TVP Seriale
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: