Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Stopklatka tv mux-1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Holt_

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarianPaz napisał:
I jest już ramówka.

http://www.satkurier.pl/news/97447/stopklatka-tv-przedstawia-ramowke.html

Naiwnie liczyłem na nieco bardziej ambitny repertuar

Ja tu jakiejś skrajnie nieambitnego i komercyjnego repertuaru nie widze. Wręcz przeciwnie. Zapowiada się niezly dodatek do kablówki. Mam nadzieję, że w UPC bedzie w HD.
MarianPaz

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nic nie pisałem o "skrajnie nieambitnym i komercyjnym repertuarze".
Nie popadajmy w skrajności. Kanał wygląda całkiem dobrze ale dopiero po czasie będzie można go ocenić. Smile
Laguna

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu to "darmowy" kanał. Ramówka wygląda naprawdę dobrze. Z pewnością będzie to miła odskocznia od KP. Zwłaszcza jeśli nie będziemy musieli oglądać reklam Cool
MarianPaz

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laguna napisał:
Zwłaszcza jeśli nie będziemy musieli oglądać reklam Cool
Darmowy kanał bez reklam? Niemożliwe.
Laguna

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarianPaz napisał:
Laguna napisał:
Zwłaszcza jeśli nie będziemy musieli oglądać reklam Cool
Darmowy kanał bez reklam? Niemożliwe.

Chciałbym żeby tak było. Miałem napisać "nie musielibyśmy". Oczywiście nie wiem, jak będzie.
MarianPaz

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że filmy będą przerywane reklamami. Być może nie od samego startu ale z czasem na pewno.
Laguna

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarianPaz napisał:
Obawiam się że filmy będą przerywane reklamami. Być może nie od samego startu ale z czasem na pewno.

To prawdopodobny scenariusz. Wobec tego nagrywarka nie będzie mogła odpocząć. I tak jest to dobra odskocznia od KP, na antenie którego już nic nie jest w stanie mnie pozytywnie zaskoczyć.
MarianPaz

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie za to nieustannie pozytywnie zaskakuje TVP Kultura. Smile
karel

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarianPaz napisał:
Mnie za to nieustannie pozytywnie zaskakuje TVP Kultura. Smile

Mnie również. Natomiast program Stopklatki nieco mnie rozczarował, choć na nic wielkiego się nie nastawiałem, skoro to kanał darmowy. 99% filmów, które są w te pierwsze dni działania stacji widziałem. Liczę, że w przyszłości pojawiać się będzie tam trochę tytułów mniej wyeksploatowanych.
Tak czy inaczej fajnie, że pojawia się taki ogólnodostępny kanał filmowy - to może być dobry początek dla tych widzów, którzy na serio chcą zainteresować się kinem. Bo Kino Polska już faktycznie od dawna w piętkę goni i trudno tam znaleźć cokolwiek do obejrzenia, jeśli choć trochę się jest z naszym rodzimym kinem zaznajomionym... Powtarzam to do lat jak mantrę i wciąż jest to aktualne.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Site Admin

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 11:45 am    Temat postu: https://www.facebook.com/StopklatkaTV Odpowiedz z cytatem

Witam,

Po wszelkie informacje dotyczące nowego kanału zapraszam na https://www.facebook.com/StopklatkaTV i http://stopklatka.tv/

Pozdrawiam
Administrator

Ostatnio zmieniony przez admin dnia Pon Mar 17, 2014 11:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj startują.
Może nie będzie tak źle?
Wszak stoją za tym projektem uznane nazwiska:
Cytat:
Radę programową kanału tworzą Andrzej Wajda, Agnieszka Holland i Juliusz Machulski - co zdaniem zarządu stacji ma być gwarancją jakości. Rocznie na antenie stacji pojawi się od 400 do 500 nowości filmowych. Tygodniowo około 20 proc. stanowić będą powtórki. Wieczorami filmy emitowane będą tematycznie: w poniedziałki historyczne i wojenne (tworzone z dodatkiem "Gazety Wyborczej" - "Ale Historia"), we wtorki - kryminały, thrillery i kino akcji, w środy - komedie, w czwartki - filmy dla kobiet oraz pasmo dokumentalne "Poza fikcją" (tworzone z "Dużym Formatem", w piątki - horrory późną nocą).

Ma być nowocześnie:

Cytat:
W drugiej połowie roku Stopklatka TV planuje wprowadzenie usług telewizji hybrydowej. Kanał zostanie zintegrowany z zasobami portalu filmowego stopklatka.pl. Nadawca zastanawia się też nad połączeniem programu z funkcjami społecznościowymi, by widzowie mieli możliwość np. oceniania filmów.

I informacja, która z pewnością spodoba się kol. Franczakowi:
Cytat:
Stopklatka TV to wspólny projekt Agory (wydawca "Gazety Wyborczej" i Wyborcza.biz) i Kino Polska TV.

http://www.youtube.com/watch?v=c8A4SKxyOsk#t=27

Aż niemal żałuję, że nie mam telewizora...
Powrót do góry
kendo

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciągu najbliższych dni wyemitują takie filmy jak Akcja pod Arsenałem, Matka Joanna od aniołów, Giuseppe w Warszawie, Krzyżacy, Salto, czy Pociąg.
Ciekawe czy filmy będą po rekonstrukcji...
Powrót do góry
MarianPaz

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór tytułów wskazuje że na 99% będą to filmy po rekonstrukcji, do których zresztą prawa ma KP, współwłaściciel Stopklatki. Fajnie by było, gdyby filmy te leciały w HD, ale póki co na satelicie nadają wyłącznie w SD.

Dla mnie sporym plusem jest nadawanie zagranicznych filmów z podwójnym audio (oryginalnym i lektorem). Nie jest to nic nadzwyczajnego ale w dzisiejszych czasach powinno być standardem, a doskonale wiemy jak to z tym bywa. Smile
Film_Polski

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 10:25 am    Temat postu: Wersje Odpowiedz z cytatem

"Dla mnie sporym plusem jest nadawanie zagranicznych filmów z podwójnym audio (oryginalnym i lektorem)."

Tak i nie. Rzeczywiście: jak dotąd, wszystkie filmy niepolskie w kanale Stopklatka "biegały" - do wyboru - w wersji lektorskiej i oryginalnej. Szkoda tylko, że - jak na razie - nikt nie dosyła opcjonalnych NAPISÓW polskich.
Może nie byłby to wielki problem, gdyby Stopklatka, na podobieństwo większości kanałów, nadawała w 95% mieszankę filmów i seriali polskich oraz anglojęzycznych. Ale tutaj akurat mamy szerszą niż typowa reprezentację kina światowego (przynajmniej europejskiego). Jeśli zatem ktoś, prócz angielskiego, nie naumiał się zawczasu dobrze także: francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego - ten nadal jest skazany na polskiego szeptacza.

PS Brak HD - w dzisiejszych czasach to też minus.
Powrót do góry
MarianPaz

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzisz, nie patrzyłem czy są napisy a jedynie tylko czy dali oryginalną wersję językową, wiec jeśli jest tak jak piszesz to mam nadzieję że to tylko chwilowe kłopoty.

Wersja HD jest już ponoć w kablówkach, a to że Stopklatka nie pojawiła się na satelicie to jak zwykle wina redukcji kosztów, bo miejsce na satelicie kosztuje. Sad
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: