Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Joanna Szczerbic nie żyje

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Capitol-Dali

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 2:28 pm    Temat postu: Joanna Szczerbic nie żyje Odpowiedz z cytatem

Kolejna, smutna wiadomość:
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?artykul=68
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian999

PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, jak zawsze przy takich wiadomościach..
Niewiele ról w filmie pani Joanny, ale niezapomniane..Parę dni temu w telewizji oglądałem ją w ,,Stajnia na Salwatorze" ..
karel

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian999 napisał:

Niewiele ról w filmie pani Joanny, ale niezapomniane..Parę dni temu w telewizji oglądałem ją w ,,Stajnia na Salwatorze" ..

Jest właśnie tak, jak mówisz - nie zagrała wielu ról, ale te, które stworzyła trudno zapomnieć. Nie ze względu na jakąś ich wybitność, ale z powodu czegoś ulotnego, niezwykłego, co Szczerbic umiała dać im i swoim bohaterkom, miała ciekawą urodę, ładny uśmiech, dużo energii w sobie, kamera ją lubiła, jak to się czasem mówi. Nie była może wielką aktorką, ale jej role są naprawdę wyraziste i takie...fajne. Z rozmysłem używam tego potocznego określenia, bo dobrze pasuje choćby do jej występów w filmach Skolimowskiego. Ponadto "Agnieszka 46" czy "Jutro Meksyk" (niezapomniany duet z Cybulskim). No i wspomniana przez Ciebie "Stajnia na Salvatorze". Wczoraj przypomniałem sobie ten film i właśnie się zastanawiałem, co słychać u Szczerbic. Okazuje się, że już niestety nic. Szybko dostałem odpowiedź. Metafizyka...

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
mobillad

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna kobieta, wspaniała w "Jutro Meksyk". Ciekawe czy chorowała, na pewno śmierć jej syna Józefa Skolimowskiego musiała ja podłamać.
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutna wiadomość.
Pamiętam ją jeszcze z filmu "Ręce do góry".

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: