Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

WIELKI SZU
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sławomir B.

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 9:47 pm    Temat postu: WIELKI SZU Odpowiedz z cytatem

Czy pamiętacie role życia Jana Nowickiego ( którego bardzo lubię) czyli film WIELKI SZU ,interesującą role Strasburgera,niezawodnego Niemczyka oraz ten klimat lat 70-tych??? To też film wart powtórzenia ,nieprawdaż panowie z KP???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gumer

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emisja już była i KP nie przewiduje powtórki, a szkoda.
adi

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gumer, ty to umiesz człowieka pocieszyć, zupełnie jak nasz Przemo KP.
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 11:47 pm    Temat postu: Re: WIELKI SZU Odpowiedz z cytatem

Sławomir B. napisał:
Czy pamiętacie role życia Jana Nowickiego ( którego bardzo lubię) czyli film WIELKI SZU
Czy ja wiem, czy to była rola życia Nowickiego? Niewątpliwie bardzo dobra, ale nie jestem pewien, czy Nowicki akurat ten film uważa za swe największe osiągnięcie.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Sławomir B.

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 11:54 pm    Temat postu: Re: WIELKI SZU Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
Sławomir B. napisał:
Czy pamiętacie role życia Jana Nowickiego ( którego bardzo lubię) czyli film WIELKI SZU
Czy ja wiem, czy to była rola życia Nowickiego? Niewątpliwie bardzo dobra, ale nie jestem pewien, czy Nowicki akurat ten film uważa za swe największe osiągnięcie.
Z tą rolą życia to taka moja skromna i subiektywna ocena ,ja ogólnie lubie "póznego" Nowickiego .........a dawno była ta emisja "Wielkiego szu" bo nie zuaważyłem..........
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 12:09 am    Temat postu: Re: WIELKI SZU Odpowiedz z cytatem

Sławomir B. napisał:
Z tą rolą życia to taka moja skromna i subiektywna ocena ,ja ogólnie lubie "póznego" Nowickiego .........a dawno była ta emisja "Wielkiego szu" bo nie zuaważyłem..........
A, rozumiem. Też lubię Nowickiego. A emisja była już dość dawno, ale kiedy to nie pamiętam. W bazie strony KP pewnie jest.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na początku jak to przeczytałem to aż zdębiałem...ale jeżeli faktycznie to subiektywna ocena to o.k. (choć sie z nią nie zgadzam Wink ) Wink film całkiem, całkiem...mi się kojarzy trochę ze "Sztosem", podobny szemrany klimat. Jedynie postać taksówkarza Jurka doprowadza mnie do szału (bardzo nie lubie Pieczyńskiego)...
adi

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jaką rolę Jan Nowicki uznałby za swoją rolę życia, jego dorobek filmowy jest bardzo okazały, jest w czym wybierać. Napewno jest aktorem, bez którego trudno wyobrazić sobie polską powojenną kinematografię.
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy wywiad z p. Nowickim mysle że można się tam doszukać poniekąd odpowiedzi na pytanie Adiego...
Jaro

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adi napisał:
Napewno jest aktorem, bez którego trudno wyobrazić sobie polską powojenną kinematografię.
Ja "Bariery" i "Sanatorium Pod Klepsydrą" bez Nowickiego sobie nie wyobrażam. Za rolę w "Wielkim Szu" też Go szanuję, ale już nie tak bardzo, jak za role w dwóch filmach wcześniej przeze mnie wymienionych.
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze Magnat i wersja serialowa Biała wizytówka. Bardzo dobry jako książę pszczyński.
waldemar

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a o dyrektorze Stokłosie to koledzy zapomnieliście?! To była rola kultowa Nowickiego!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aecjusz 44

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu oglądałem "Bazę ludzi umarłych".Jest tam taka scena podczas gry w karty:Dziewiątka(grany przez L.Niemczyka) opowiada o swoim znajomym, który gdy mu karta nie szła chwytał za spluwę.W 'Wielkim Szu" jak pamiętacie Niemczyk gra rolę takiego właśnie faceta.
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aecjusz 44 napisał:
Jakiś czas temu oglądałem "Bazę ludzi umarłych".Jest tam taka scena podczas gry w karty:Dziewiątka(grany przez L.Niemczyka) opowiada o swoim znajomym, który gdy mu karta nie szła chwytał za spluwę.W 'Wielkim Szu" jak pamiętacie Niemczyk gra rolę takiego właśnie faceta.
karta może by i mu szła ale gdy gra się z Wielkim Szu to nie ma mocnych...pamiętam że "ograł" go na jakieś straszne pieniądze.
potworek

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film ogląda się wciąż bardzo dobrze. Jest zrobiony z nerwem nie ma dłużyzn, nie jest głupio banalny i nie udaje czegoś więcej niż jest. Jak widzę Nowickiego nie tylko j nie lubię, może to winne temu jest to ze często grał postacie odrażające różnych zblazowanych facetów i robił to bardzo dobrze tak bardzo że postrzegamy go przez pryzmat jego ról. Chociaż z drugiej strony w wywiadach z nim jakie widziałem w TV prezentuje podobny irytujący styl.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: