Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Hyde Park
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chojrak

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadziwia mnie to licytowanie i wytykanie belki w oku bliźniego swego, mając na własnym koncie 19(!) rażących naruszeń regulaminu w jednym tylko wątku...

Holt nie ma szans przy takim przeciwniku. Nikt raczej nie ma.
Mistrza już znamy.

Poszkodowani są wszyscy, którzy musieli to wszystko czytać. I nie ważne, czy było ich dwóch, czy dwustu. Poszkodowane bowiem zostało całe Forum KP.
Więc trochę pokory zalecam. I zastanowienia nad sobą.
I wydaje mi się, że poza tą refleksją, winny jeszcze tu publicznie paść jakieś wiadome i oczywiste w tej sytuacji słowa. Mylę się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Valdi

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się odezwę... Wątek o Holokauście oczywiście ciekawy (nie udzielałem się ale czytałem z zainteresowaniem) tylko, że od pewnego czasu strach było tam zaglądać. Takich wyzwisk chyba nigdy w historii tego forum nie było.
Polemizować warto, powymieniać poglądy... Ale żeby tak bluzgać jak jeden z kolegów to robił...? Confused
Dobrze, że Admin zrobił z tym porządek.
Przydałoby się jeszcze zrobić porządek z wątkami. (Np: tematów - Szukam tytułu filmu itp, jest chyba ze dwadzieścia)
Ale to tak na marginesie.

Ostatnio zmieniony przez Valdi dnia Sro Lut 12, 2014 1:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam tytułu jest 65 około. Przy okazji jeszcze raz się zgłaszam do pomocy skoro w końcu ktoś raczył się naszym forum zainteresować.

Dbajcie o to forum, bo to jedno z najstarszych. Tylko nic nie zmieniać w formie "phpBB 2001, 2002" jest najlepsze jakie może być.
chojrak

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:

Dbajcie o to forum, bo to jedno z najstarszych. Tylko nic nie zmieniać w formie "phpBB 2001, 2002" jest najlepsze jakie może być.

No przecież DBAMY... Wink
(Szkoda, że jak coś się dzieje to kolega nic nie widzi...)

A czemu niby w formie nie grzebać? Dla mnie jest np. za wąsko. Strasznie długaśne wpisy wychodzą... I nie można zagnieźdźać filmów. Na filmowym forum!

Valdi napisał:

Dobrze, że Admin zrobił z tym porządek.
Przydałoby się jeszcze zrobić porządek z wątkami. (Np: tematów - Szukam tytułu filmu itp, jest chyba ze dwadzieścia)
Ale to tak na marginesie.

Fakt. Skoro zatem spadł nam jak z nieba administrator, kujmy żelazo póki gorące.
To może zrobimy wątas życzeniowy pt. "co chcemy zmienić/usprawnić" ? Może admin tam rzuci łaskawym okiem czasami.
Ale na mnie nie liczcie, muszę nieco ochłonąć po przeżyciach dnia dzisiejszego...

Franczak zawsze miał parcie na "technicznego" może on się tym zajmie? Co Ty na to, Franczak?
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od lat o tym piszę i to grubo zanim tu przybyłeś Smile

Może w końcu...
admin
Site Admin

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro napisał:

No to Panie Adminie, jeśli można pytać o ramówkę, to pozwolę sobie wyręczyć Franczaka i zapytać o dwa filmy: "Prawdzie w oczy" i "Gdzie woda czysta i trawa zielona". A od siebie pozwolę sobie zapytać o film "Mam tu swój dom" i kiedyś dawno, dawno, emitowane dwa filmy "Noc poślubna" i "2x2=4". Czy jest szansa na te filmy w najbliższym czasie?

Przykro mi, żadnego z powyższych filmów nie będziemy emitowali w najbliższej przyszłości.

Tytuły, które pojawią się w marcu pierwszy raz na naszej antenie, bądź wrócą na nią po dłuższej nieobecności: "Trzy kolory: Biały", "Łagodna", "Przemytnicy", "Tulipany", "Sauna", "Zawrócony", "Szczur", "Wiedźmin", "Zamrożone błyskawice".
Poza tym seriale: "Bao-bab, czyli zielono mi", "Białe tango", "Tajemnica Enigmy".
I pełnometrażowe animacje dla dzieci (w weekendy): "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie", "Wielka podróż Bolka i Lolka", "Bajki Bolka i Lolka", "Sposób na wakacje Bolka i Lolka", "Tajemnice wiklinowej zatoki", "Tajemnica szyfru Marabuta".

Polecam również nowe wydania "Programu Obowiązkowego", premiera w każdą środę o 20.15. W marcu rozmówcami Magdaleny Juszczyk będą: Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Zygmunt Malanowicz i Rafał Królikowski. Po programie emisja filmu z gościem w głównej roli.

Z kolei we wtorkowe wieczory będzie można obejrzeć najpopularniejsze wydania programu pana Stanisława Janickiego i filmy przedwojenne.

Administrator
Powrót do góry
admin
Site Admin

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:

To może zrobimy wątas życzeniowy pt. "co chcemy zmienić/usprawnić" ? Może admin tam rzuci łaskawym okiem czasami.

Można stworzyć taki wątek, ale uprzedzam, że nasze możliwości są w tej chwili mocno ograniczone i ewentualne zmiany techniczne to raczej pieśń przyszłości.

Administrator
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przykro mi, żadnego z powyższych filmów nie będziemy emitowali w najbliższej przyszłości.

Ten wpis równie dobrze mógłby się ukazać 4,5 lat temu. Laughing

Mnie również bardzo przykro ale nadal u Was nie ma czego oglądać. Czy naprawdę musicie się obracać w kręgu wiecznie tych samych filmów, tak do upadłego?
e_kran

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:

Fakt, nie odpowiadanie na prośby nie należy do dobrego tonu. Ale jeszcze gorzej byłoby, gdyby coś obiecali, a słowa nie dotrzymali.
Powrót do góry
Kazimierz Jankowski

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:
Franczak1963 napisał:

Fakt, nie odpowiadanie na prośby nie należy do dobrego tonu. Ale jeszcze gorzej byłoby, gdyby coś obiecali, a słowa nie dotrzymali.

Otóż to . Bo mowa jest srebrem a milczenie złotem .
A kiedy będzie " Pomysłowy Dobromir " po rekonstrukcji ?
karel

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od paru dni jestem na zwolnieniu i tu nie zaglądałem. Widzę, że działo się tu sporo ciekawych rzeczy... Shocked Do tego stopnia, że pojawił się administrator kasujący komentarze i zamykający tematy. Chyba muszę częściej iść na chorobowe... Wink

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karel napisał:
Od paru dni jestem na zwolnieniu i tu nie zaglądałem. Widzę, że działo się tu sporo ciekawych rzeczy... Shocked Wink

Zmiany, zmiany, zmiany...

Niektórzy szczęściarze sobie wypoczywają, a inni harują...

Powrót do góry
Kazimierz Jankowski

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze pracować to nie chorować .
Wszędzie zmiany. Wink
weteran_pl
Banned

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Zadziwia mnie to licytowanie i wytykanie belki w oku bliźniego swego, mając na własnym koncie 19(!) rażących naruszeń regulaminu w jednym tylko wątku...
Więc trochę pokory zalecam. I zastanowienia nad sobą.

Swoim tradycyjnie głęboko przegiętym i nie na temat komentarzem w którym zaprezentowałeś umiejętności karbowego, obdarzasz jak zwykle to, czego nie rozumiesz - odnosząc się do mojej odpowiedzi skierowanej do niejakiego @statyści , który napisał o licznych PONOĆ użytkownikach, którzy "pospuszczali nos na kwintę" - podając mu, iż @Holta trudno do tego grona "pospuszczanych nosów" zaliczyć, skoro Admin usunął aż 7 jego wpisów.
Zatem to Ty ode mnie przyjmij zalecenie, co do powstrzymania się od nałogowego pisania komentarzy do tego, czego się nawet na jotę nie rozumie.
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 3:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazimierz Jankowski napisał:

Wszędzie zmiany. Wink

Jak jednak widać powyżej, pewne rzeczy są NIEZMIENNE... Smile
Przypomina to mi nieco szekspirowskie"Poskromienie złośnicy".
Nie dam jednak głowy, czy ta adaptacja skończy się również happy endem, jak oryginał...
Z powodu nieistnienia tutaj instytucji plonka (a szkoda), zostaje nam chyba jedynie edukacja. Jak u Szekspira. Kroi się Dłuuugi Marsz.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Skocz do: