Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Hyde Park
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weteran_pl
Banned

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpis usunięty. Powód: naruszenie regulaminu forum.

Proszę się powstrzymać od prowokacji i oszczerczych sugestii i skupić na merytorycznej dyskusji. To ostatnie ostrzeżenie.

Administrator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chojrak

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja mam małe deja vu?
Klasyk polskiego kina antycypował naszą sytuację!

http://www.youtube.com/watch?v=E9JoOh9fBR0

Cytat:

-Klimat był zawsze przeciwko nam, ale to nie powód , żeby mówić brzydkie wyrazy, prawda?
-Właśnie!

Co teraz zrobi Tomek Mazur?
Czy Wujek Dobra Rada dawał istotnie dobre rady?
Czy istotnie będzie "Pysznie"?

Wszystko to do obejrzenia w następnym odcinku...
Powrót do góry
e_kran

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Kolega @chojrak nie odpuszcza. Działań zaczepnych i prowokacji mamy ciąg dalszy. Czy za mało jeszcze było niecenzuralnych słów na tym forum? Po co prowokować kolejne? Chyba pora już zakopać topór wojenny i wrócić do normalnych dyskusji. A Kolega najwyraźniej - dążąc do eskalacji złości i konfliktów - prowokuje, prowokuje … . A potem będzie krzyk: aj waj, bluzgi lecą i donosy do administratora.
Mam nadzieję, że tym razem Kolega @weteran_pl nie da się sprowokować.
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:
Widzę, że Kolega @chojrak nie odpuszcza. Działań zaczepnych i prowokacji mamy ciąg dalszy. Czy za mało jeszcze było niecenzuralnych słów na tym forum?

Przepraszam, to do mnie? Chyba nie ten adres.

e_kran napisał:
Chyba pora już zakopać topór wojenny i wrócić do normalnych dyskusji.

Koleżanka nieco opacznie zrozumiała co się tu stało. Zresztą nie po raz pierwszy...
Jaki topór wojenny? Toż jest tu forum wymiany poglądów i opinii. Wojen nikt tu nie toczy chyba, że na argumenty. Różnica zdań to norma. Czasem się i poprztykaliśmy, jak to w rodzinie.
Ale jeżeli chodzi o chamskie zachowanie, pogróżki i pobudzenie skatologiczne jednego z forumowiczów, to trudno chyba przejść nad tym do porządku dziennego i udawać, że nic się nie stało. Admin wykasował i myk!, przeszło w niebyt... Otóż stało się i jest tylko jeden sposób, w jaki cywilizowani ludzie się zachowują po zwymiotowaniu na czyjeś ubranie. To, że przyszła sprzątaczka (pardons mr. admin Wink) i posprzątała jeszcze nie znaczy, że sytuacja jest zamknięta i mamy się rzucać w objęcia.
Sprawa jest dość prosta i oczywista.
Proszę nie mylić mojego legendarnego (Wink) spokoju i opanowania z przyzwoleniem na takie wyskoki. Przecież nie tylko ja czuję duży niesmak. Proszę poczytać opinie innych.

e_kran napisał:
A Kolega najwyraźniej - dążąc do eskalacji złości i konfliktów - prowokuje, prowokuje … . A potem będzie krzyk: aj waj, bluzgi lecą i donosy do administratora.

Po raz kolejny (który to już?) koleżanka rozmija się z prawdą. Jakież to bluzgi z mojej strony "leciały"? Poproszę o cytaty.
Jaki to krzyk wydobywał się z moich ust ostatnio? Wszak upiekłem dwie blachy ciasta na zapowiadany przyjazd gości...

Jeżeli ktoś z oszczerstw robi sposób na egzystencję na forum, to my się raczej nie zaprzyjaźnimy...

Trudno też nazwać moją interwencję donosem, skoro najpierw grzecznie czekałem na opamiętanie, potem dyskretnie przypomniałem, że to nieładnie, a wręcz ociera się o kodeks karny, a w końcu gdy eskalacja postępowała nadal i obrażani zostali inni uczestnicy dyskusji - zapowiedziałem na forum swoje posunięcie. Ani to było tajne, ani nagłe, ani niespodziewane.
Zgłoszenia naruszenia regulaminu dokonałem pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, więc co to za donos? O dziwo, administrator nie był tak wyrozumiały jak koleżanka i był wręcz wstrząśnięty tym co zobaczył. Widocznie mamy inne wrażliwości... W kręgach wokół mnie TAKICH słów się nie używa.
Przepraszał za zbyt słaby nadzór. Czy ja napisałem przepraszał? Admin mnie przepraszał, zaś Czarny Sen i e-kran uważają, że nic się nie stało. No i oczywiście winien wszystkiemu jest ten szubrawiec, prowokator i donosiciel - chojrak.
Proszę się nie ekscytować za bardzo tym smutnym epizodem i nie wmawiać sobie i innym, że zawiadomienie policji o kradzieży to donos wobec złodzieja. Z nieco innej perspektywy patrzymy na sprawę.
Powrót do góry
weteran_pl
Banned

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
No i oczywiście winien wszystkiemu jest ten szubrawiec, prowokator i donosiciel - chojrak.

Przyjmuję tę samokrytykę, gdyż to są pierwsze uczciwie samoocennie wypowiedziane słowa, jakie tu zza zagrody zębów ich autora z Gdańska padły.
Proste - bo na swoją miarę skreślone - ale przecież jakże szczere...
..........

Gdańszczaninowi dedykuję fragment z Biblii Gdańskiej:
Bo iż wiatr siali, wicher też żąć będą...

Lub oddane językiem współczesnym:
Jest czas siania i czas zbierania, ale ten kto sieje wiatr, zbiera burzę!
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz e-kran, jak skutkuje upomnienie? Żadnych bluzgów, słowa na wodzy, a nawet na koniec ładną poezje dedykuje! I jak akuratną. Sam bym lepszej nie wybrał. Siewca burzę zbiera ? Jakie to celne! Szkoda, że poniewczasie ta refleksja...

Na pewno dojdzie do tego, że i oduczy się obłudnie cytować i mataczyć. To kwestia czasu. Obiecuję.
Powrót do góry
weteran_pl
Banned

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Na pewno dojdzie do tego, że i oduczę się obłudnie cytować i mataczyć. To kwestia czasu. Obiecuję.

Oby!
P.s: a dostrzeżony oczywisty błąd w tym cytowanym samokrytycznym acz przecież szczerym ustępie z @chojraka pochodzącym - już skorygowałem...
Powrót do góry
e_kran

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego @chojrak, ja wytknęłam Koledze kontynuowanie prowokacji wobec @weterana_pl i prosiłam o zaniechanie tych praktyk. A Kolega, starym zwyczajem, w ogóle nie odniósł się do postawionego zarzutu. Ale za to w obszernym wpisie odpowiedział mi "elokwentnie" na zarzuty w ogóle przeze mnie wobec niego nie stawiane.
Powrót do góry
weteran_pl
Banned

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weteran_pl napisał:

Gdańszczaninowi dedykuję fragment z Biblii Gdańskiej:
Bo iż wiatr siali, wicher też żąć będą...

Lub oddane językiem współczesnym:
Jest czas siania i czas zbierania, ale ten kto sieje wiatr, zbiera burzę!

chojrak napisał:
nawet na koniec ładną poezje dedykuje!

Dedykowany przeze mnie cytat - tak jak podałem - pochodzi z Biblii Gdańskiej i nie jest poezją, gdyż Biblia wcale nie została napisana mową wiązaną, czyli wierszem.
Wystarczy choć raz przeczytać, aby to wiedzieć.

e_kran napisał:
Kolego @chojrak, ja wytknęłam Koledze kontynuowanie prowokacji wobec @weterana_pl i prosiłam o zaniechanie tych praktyk. A Kolega, starym zwyczajem, w ogóle nie odniósł się do postawionego zarzutu. Ale za to w obszernym wpisie odpowiedział mi "elokwentnie" na zarzuty w ogóle przeze mnie wobec niego nie stawiane.

"Koń jaki jest, każdy widzi [...]"
źródło: Encyklopedia ks. Chmielowskiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nowe_Ateny

Edycja. Powód: naruszenie regulaminu forum
30-dniowy ban dla Użytkownika.

Administrator
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:

Dostała koleżanka dokładnie to, o co prosiła.
Dodatkowe wyjaśnienia z mojej strony są gratisowe. Bez obaw.

Co do prowokowania, to koleżanka przecież ma także znakomite "osiągnięcia":
Cytat:
teraz przydałaby się ankieta, czy @chojrak, donosząc adminowi na @weterana_pl, stał się bohaterem czy zdrajcą?

Cytat:
No ale inni forumowicze nie skarżyli.
Poświęciłeś się dla innych? To chwalebne.

Przyganiał zatem kocioł garnkowi... Smile
Proponuję zakończyć na tym te personalne dyskusje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Proszę pozwolić, że nie będę okraszał tej notki poezją biblijną, choć takowa o dziwo, istnieje:
W Starym Testamencie mamy bowiem aż trzy księgi poetyckie: Psalmy, Pieśń nad pieśniami, Lamentacje.

Dla ciekawych braku tam rymów:
http://epatmos.pl/na-zachod/item/poezja-hebrajska
Powrót do góry
e_kran

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
e_kran napisał:

Dostała koleżanka dokładnie to, o co prosiła.
Dodatkowe wyjaśnienia z mojej strony są gratisowe. Bez obaw.

Tzw. dodatkowe wyjaśnienia Kolegi były niczym innym jak dalszym ciągiem mataczenia i manipulacji. Bowiem nie zarzucałam nigdzie, że to @chojrak bluzga, tylko że prowokuje do takich zachowań. Zresztą, koń jaki jest, każdy widzi.
Zatem tzw. wyjaśnień - będących efektem mataczenia i manipulacji - Kolega mi nie wciśnie, nawet gratisowo.

chojrak napisał:

Co do prowokowania, to koleżanka przecież ma także znakomite "osiągnięcia":
Cytat:
teraz przydałaby się ankieta, czy @chojrak, donosząc adminowi na @weterana_pl, stał się bohaterem czy zdrajcą?

Cytat:
No ale inni forumowicze nie skarżyli.
Poświęciłeś się dla innych? To chwalebne.

Czyżby zabolało? Nie sądziłam. Myślałam, że Kolegi idolem jest Pawlik Morozow.

chojrak napisał:

Proponuję zakończyć na tym te personalne dyskusje.

Deklaruję, że od tej pory ewentualne kolejne Kolegi wpisy personalne pod moim adresem pominę milczeniem. Jednakże mego milczenia proszę nie traktować jako przyznania Mu racji zgodnie z uznawaną przez niektórych zasadą, że brak zaprzeczenia oznacza potwierdzenie.

Czy mogę natomiast oczekiwać, że Kolega zaprzestanie również obecnie polemizować z @weteranem_pl, który - jako że przy Kolegi znaczącym udziale został czasowo wyeliminowany z dyskusji – nie ma możliwości polemiki tej podjąć. Jakkolwiek taka „jednostronna dyskusja” z „zakneblowanym” przeciwnikiem może przysparzać Koledze wiele satysfakcji, to jednak mimo wszystko proszę wstrzymać się z nią do czasu powrotu tego Użytkownika na forum. Może wtedy porozmawiacie sobie Panowie o rymach, bądź ich braku, w Biblii.

Ostatnio zmieniony przez e_kran dnia Sob Lut 15, 2014 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy juz 3 złote medale na IO w Soczi. I może jeszcze dzisiaj Stoch coś zdobędzie?
Jak Hyde park to Hyde Park... Wink

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Holt_

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:
[
Tzw. dodatkowe wyjaśnienia Kolegi były niczym innym jak dalszym ciągiem mataczenia i manipulacji. Bowiem nie zarzucałam nigdzie, że to @chojrak bluzga, tylko że prowokuje do takich zachowań.

Nie istnieje coś takiego jak prowokowanie do bluzgów. Albo ktoś chce reagować bluzgiem, albo ktoś nie chce. Takie mówienie przypomina mi opowieści stadionowych bandytow o tym, jak to straszliwie prowokowała ich policja. Obecnością.

e_kran napisał:
[
Czyżby zabolało? Nie sądziłam. Myślałam, że Kolegi idolem jest Pawlik Morozow.

Niestety, ale przez takie BEZDENNIE GŁUPIE poglądy tak wiele czynów niegodnych u przestępczych uchodzi w tym kraju płazem.

e_kran napisał:

Jakkolwiek taka „jednostronna dyskusja” z „zakneblowanym” przeciwnikiem

Koń by się uśmiał.
O ile się nie mylę, Czasrny Sen został zakneblowany nie za dyskusję tylko za skrajnie ordynarne bluzganie. Jakaż to była dyskusja?
e_kran

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holt_ napisał:

Nie istnieje coś takiego jak prowokowanie do bluzgów. Albo ktoś chce reagować bluzgiem, albo ktoś nie chce.

Rozumiem Kolego @Holt_, że Kolega chciał i dlatego tak reagował. Wszak Kolegi wpisy też zostały wykasowane przez admina.

Holt_ napisał:
e_kran napisał:

Jakkolwiek taka „jednostronna dyskusja” z „zakneblowanym” przeciwnikiem

Koń by się uśmiał.
O ile się nie mylę, Czasrny Sen został zakneblowany nie za dyskusję tylko za skrajnie ordynarne bluzganie. Jakaż to była dyskusja?

Przecież wyraźnie piszę o dyskusji, którą @chojrak kontynuuje z @weteranem_pl po "zakneblowaniu" @weterana_pl - dyskusji o poezji i rymach w Biblii.
Napisałam:
Cyt.: "Czy mogę natomiast oczekiwać, że Kolega zaprzestanie również obecnie polemizować z @weteranem_pl, który - jako że przy Kolegi znaczącym udziale został czasowo wyeliminowany z dyskusji – nie ma możliwości polemiki tej podjąć."

Proszę uważniej czytać.

Ostatnio zmieniony przez e_kran dnia Sob Lut 15, 2014 9:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Holt_

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:
Holt_ napisał:

Nie istnieje coś takiego jak prowokowanie do bluzgów. Albo ktoś chce reagować bluzgiem, albo ktoś nie chce.

Rozumiem Kolego @Holt_, że Kolega chciał i dlatego tak reagował. Wszak Kolegi wpisy też zostały wykasowane przez admina.

O ile się orientuję, nie za wulgaryzmy. Tylko m in za okreslenie kolegi weterana minami [...].

Edycja. Powód: naruszenie regulaminu forum.
Proszę nie wystawiać na próbę mojej cierpliwości i nie przywoływać ponownie wypowiedzi usuniętych z powodu naruszenia regulaminu.

Administrator

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Skocz do: