Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Hyde Park
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebastian999

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 3:01 pm    Temat postu: Hyde Park Odpowiedz z cytatem

10 : 0 dla Gwardii...
a na poważnie, chyba dobrze że admin zadziałał w temacie H , bo to już zaczynało być chore..
e_kran

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian999 napisał:
a na poważnie, chyba dobrze że admin zadziałał w temacie H , bo to już zaczynało być chore..

Może dobrze, a może nie dobrze, to zależy ... Smile. Widać @Sebastian999, że Ty też nie jesteś do końca przekonany. Zapewne stąd to asekuracyjne "chyba".

A swoją drogą teraz przydałaby się ankieta, czy @chojrak, donosząc adminowi na @weterana_pl, stał się bohaterem czy zdrajcą? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chojrak

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:

A swoją drogą teraz przydałaby się ankieta, czy @chojrak, donosząc adminowi na @weterana_pl, stał się bohaterem czy zdrajcą? Wink

Zrobiłem to dla takich nowych forumowiczów/ek, jak e-kran. Żeby nie musieli stykać się ze słownictwem tego "niegrzecznego chłopca", ps. "Czarny Sen".
Oraz dla niego samego, bo najwyraźniej zaczął zmierzać po równi pochyłej.
Pomimo ostrzeżeń, perswazji oraz namów innych użytkowników - czekałem. Nie jestem z cukru i nieraz była tu nawalanka i obraźliwe wrzutki, ale czegoś takiego JEDNAK nie było. W końcu nie miałem wyjścia. Możemy się brać za łby ale w merytorycznej dyskusji. Boks w kisielu to nie dla mnie.
Kogo niby tu zdradziłem? Proszę jaśniej...
Cały czas działam przy otwartej kurtynie i nie robię nic pokątnie. Próba skierowania tego forum w stronę rynsztoku się nie powiodła. Mam przepraszać za to? Normalnie to takie wpisy wyleciałyby z automatu, tutaj byłem zmuszony wziąć sprawy w swoje ręce. Po dosyć długim czasie... To było żenujące dla mnie, ale konieczne. Żadna to chwała, ale i wyrzutów sumienia proszę ode mnie nie oczekiwać.

Fantastyczne jest, że ktoś może mieć jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie... Proszę zatem przeczytać jeszcze raz regulamin.

Ankietę robi się bardzo łatwo. Zapraszam!
Powrót do góry
Sebastian999

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:
Sebastian999 napisał:

Może dobrze, a może nie dobrze, to zależy ... :). Widać @Sebastian999, że Ty też nie jesteś do końca przekonany. Zapewne stąd to asekuracyjne "chyba".

:wink:

Wymiana pogladów, dyskusja ( nawet odbiegajaca od tematu ), jak najbardziej,..w końcu mamy wolność słowa, szkoda że niektórzy interpretują to jako możliwość wyzywania, obrażania czy nawet grożenia innym, i nieusprawiedliwia tego NIC, choćby i ktoś nie miał zupełnie racji, czy nawet przeinaczał czyjeś wypowiedzi...

Ostatnio zmieniony przez Sebastian999 dnia Wto Lut 11, 2014 5:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
weteran_pl
Banned

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holt_ napisał:
weteran_pl napisał:
A będąc przy tym samym okresie historycznym: czy @chojrak słyszał coś o Józefie Piłsudskim, który ma w Polsce kilka tysięcy pomników i popiersi, a który to dla odzyskania przez Polskę niepodległości gotów był kumać się nawet z niemieckim, austriackim czy japońskim diabłem i wchodził w bardzo bliskie relacje z tajnymi służbami tych państw - spiskując przeciwko carskiej Rosji, którego to państwa był poddanym a którego jako patriota nienawidził i z którym podjął walkę podczas okupacji Ojczyzny w czasie rozbiorów?

Przykład kompletnie bez sensu.

PRL nie była państwem suwerennym, ale była państwem uznawanym przez cały świat, członkiem międzynarodowych organizacji.
Piłsudski de facto nie walczył więc o odzyskanie przez Polskę niepodległości tylko o powrót Polski na mapę, bo jej wtedy nie było pod żadnąpostacią.

Zastanów się coś napisał , bo Piłsudski przez pokolenia Polaków był i jest uważany za działacza niepodległościowego a nie za projektanta atlasu geograficznego, zaś pojęcia "niepodległość" i "suwerenność" są synonimami.
http://synonim.net/synonim/niepodleg%C5%82o%C5%9B%C4%87

Ostatnio zmieniony przez weteran_pl dnia Wto Lut 11, 2014 5:38 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Holt_

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w Krakowie jest dość płytko.

A jeśli postawiłeś sobie za cel pozamykanie przez admina wszystkich wątków wskutek swojego chamstwa i wyzwisk zamiast spokojnej wymiany argumentów.....no, to nieźle Ci idzie.

Kukliński (zakładając pozytywną dla niego wersję operacyjną) walczył o suwerenność Polski, a nie o jej obecność na mapach.
Piłsudski walczył o to, żeby jakaś Polska w ogóle była.

Dlatego przykład jest zły, bo niedopasowany "wagowo".
e_kran

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:

Zrobiłem to dla takich nowych forumowiczów/ek, jak e-kran.

A miałam odrobinę nadziei, że to jednak nie Ty interweniowałeś u admina. Żeby się przekonać uderzyłam w stół, no i proszę ...

chojrak napisał:

W końcu nie miałem wyjścia.

... tutaj byłem zmuszony wziąć sprawy w swoje ręce.

No ale inni forumowicze nie skarżyli.
Poświęciłeś się dla innych? To chwalebne.

chojrak napisał:

Żadna to chwała, ale i wyrzutów sumienia proszę ode mnie nie oczekiwać.

Fantastyczne jest, że ktoś może mieć jakiekolwiek wątpliwości w tej sprawie...

No to zdecyduj się w końcu.
Nikt nie powinien mieć jakichkolwiek wątpliwości, poza Tobą, który przyznaje, że żadna to chwała?
Powrót do góry
statysci

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bravo Chojrak [...]
Edycja. Powód: naruszenie regulaminu forum. Proszę powstrzymać się od niczego nie wnoszących ataków na innych Użytkowników.
Administrator

Zapraszam w Karkonosze:

http://www.szklarskaporeba.pl/o-szklarskiej-porebie/atrakcje-i-zabytki/194-karkonosze.html
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_kran napisał:
chojrak napisał:

Zrobiłem to dla takich nowych forumowiczów/ek, jak e-kran.

A miałam odrobinę nadziei, że to jednak nie Ty interweniowałeś u admina. Żeby się przekonać uderzyłam w stół, no i proszę ...

Odrobinę nadziei? Nie rozumiem... Na co?
Na dalszy ciąg koprolalii? No to serdecznie przepraszam za zawód. To nie to forum.
Uderzanie w stół było zbędne. Przecież uprzedziłem wyraźnie, na forum, że będę musiał postawić go do kąta. Wink
Ponawiam prośbę: proszę najpierw czytać co inni piszą, a dopiero potem komentować i "mieć nadzieję.

e_kran napisał:

No ale inni forumowicze nie skarżyli.
Poświęciłeś się dla innych? To chwalebne.

Skąd ta wiedza, że się nie skarżyli? Czyżby e_kran miała także wszechwiedzącego sąsiada?
Bo mnie się skarżyli na priva. Zresztą także i na forum. Znowu nie uważaliśmy na lekcji?
Oczekiwanie , że zrobi to ktoś za mnie byłoby niegodne gentlemana... Wink
Sam załatwiam swoje sprawy.
O poświęcaniu się przy wyrzucaniu śmieci nie może być mowy. To przykry obowiązek jeno...

e_kran napisał:

No to zdecyduj się w końcu.
Nikt nie powinien mieć jakichkolwiek wątpliwości, poza Tobą, który przyznaje, że żadna to chwała?
Proszę nie mieszać pojęć i nie imputować mi czegoś, czego nie powiedziałem.
Rzyg jest rzygiem, a uprzątnięcie go jest mało romantyczne. Skoro to mnie obrzygał, to ja musiałem wyprać swój garnitur osobiście... Choć z obrzydzeniem, bo wydzieliny te były wyjątkowo ohydne. (A nie wątpliwości.)
Nikt przecież nie zamknął ust weteranowi, to była jedynie przyjacielska pomoc, by nie uderzył w dno. Choć wielu osobom, wydaje się, że już je dawno przebił. Być może za długo czekałem... ?
Poprawię się. Obiecuję.

Ostatnio zmieniony przez chojrak dnia Wto Lut 11, 2014 6:20 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Jaro

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, przynajmniej dowiedzieliśmy się, że jakiś admin rządzi tym forum. Panie adminie, mam nadzieję, że więcej nie będzie Pan musiał interweniować w tak żenujące kłótnie. I że na temat emisji filmów w Kino Polska też będzie można z Panem porozmawiać (jak z panem Przemkiem - pamięta go ktoś jeszcze?).
chojrak

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro napisał:
Panie adminie, mam nadzieję, że więcej nie będzie Pan musiał interweniować w tak żenujące kłótnie.

Gwoli ścisłości.
Admin nie interweniował w "żenujące kłótnie", a w żenujące objawy chamstwa - a co za tym idzie naruszenie regulaminu przez jednego z interlokutorów. Wszyscy wiemy o kogo chodzi.
Sam temat dyskusji był moim zdaniem bardzo ciekawy i wiele wyjaśniający.
Powrót do góry
admin
Site Admin

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, interwencję wymusił sposób prowadzenia dyskusji, a co za tym idzie rażące naruszenia regulaminu, nie sama różnica zdań.

Jeżeli chodzi o repertuar, to możemy spróbować, proszę pytać.

PS A kolegę Przemka znajdą Państwo tu:
http://mowazgrochowa.blogspot.com/
Powrót do góry
statysci

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie nazwane -wycieczki personalne.Proszę o sprawdzenie ,ilu osobom zrobił przykrość (Chojrak sobie nie dał Very Happy ,lecz inni pospuszczali nosy) wzywany do tablicy weteran.
Jestem (i nie tylko ja )przekonany,że to ,co się stało-DOBRZE ,że się stało.
Jeżeli komuś w czymś uchybiłem ,przepraszam.
Powtarzam,to są wielkie gratulacje dla Chojraka,tylko i li.

Zapraszam w Karkonosze:

http://www.szklarskaporeba.pl/o-szklarskiej-porebie/atrakcje-i-zabytki/194-karkonosze.html
Powrót do góry
Jaro

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
Jeżeli chodzi o repertuar, to możemy spróbować, proszę pytać.

PS A kolegę Przemka znajdą Państwo tu:
http://mowazgrochowa.blogspot.com/

No to Panie Adminie, jeśli można pytać o ramówkę, to pozwolę sobie wyręczyć Franczaka i zapytać o dwa filmy: "Prawdzie w oczy" i "Gdzie woda czysta i trawa zielona". A od siebie pozwolę sobie zapytać o film "Mam tu swój dom" i kiedyś dawno, dawno, emitowane dwa filmy "Noc poślubna" i "2x2=4". Czy jest szansa na te filmy w najbliższym czasie?
Za linka dziękuję.
weteran_pl
Banned

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

statysci napisał:
Ładnie nazwane -wycieczki personalne.Proszę o sprawdzenie ,ilu osobom zrobił przykrość (Chojrak sobie nie dał Very Happy ,lecz inni pospuszczali nosy) wzywany do tablicy weteran.

Niech @statysci wskaże mi łaskawie tych innych, którzy to "pospuszczali nosy" pomimo PONOĆ zrobionej im przeze mnie przykrości, gdyż w wątku Holocaust od kilku dni dyskusja opierała się w zasadzie na wymianie między sobą wypowiedzi przez 3 użytkowników*: poza niejakim @chojrakiem, aktywność swą przejawiał tam także @Holt , którego przecież trudno zaliczyć do tych "spuszczających nos", gdyż sam fakt usunięcia przez Admina KP aż 7 wpisów tego ostatniego (czyli @Holta) o czymś chyba dobitnie i jasno zaświadcza.

* ale pamiętam oczywiście i o użytkowniczce @e_kran, która do grona interlokutorów dołączyła tam już w końcowej fazie.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: