Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Filmy które chcę zobaczyć - lata 40-50-te
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 2:12 am    Temat postu: Filmy które chcę zobaczyć - lata 40-50-te Odpowiedz z cytatem

W tych tematach (bo będzie też o latach następnych i przedwojennych) będziemy wskazywać, które filmy byśmy chcieli zobaczyć. Dziś czas na lata 1940-59. Oczywiście liczymy także tzw. polonica. Może ktoś z KP zwróci uwagę w końcu na nasze sugestie (pogrubione, to te na których zależy mi najbardziej) 1941 - Heimkehr 1943 - Am Ende der Welt 1945 - 2x2=4 1947 - Nawrócony, ślepy tor, Zdradzieckie serce 1949 - Dom na pustkowiu 1950 - Dwie brygady 1951 - Gromada, Młodość Chopina, Pierwsze dni 1953 - Trudna miłość, Trzy opowieści 1954 - Niedaleko Warszawy, Pod gwiazdą frygijską 1956 - Trzy kobiety, Zemsta 1957 - Zagubione uczucia 1958 - Małe dramaty, Noc poślubna, Zadzwońcie do mojej żony, Cerny prapor (CZE)
wojtek b'ham

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 2:30 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

"Piosenkę Pana Korkoracza o zdrowiu bym chciała najbardziej uszłyszeć" A na powaznie to pisałem juz kiedys o Podziemnym Froncie i dr. Kniprode, ale odzewu nie było. Spamming tu kwitnie. Byleby pedofile nie dowiedzieli sie o tej stronie, bo zanim ktos zareaguje czort wie jakie tresci tu sie pojawią. Ps. Poproszę też o film Trzy kobiety i Ostatni etap.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jędruś

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 2:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tych chińsko angielskich spamach już wspominałem przy okazji jakiegoś innego tematu a jeśli chodzi o filmy z tamtych lat chętnie zobaczyłbym Trzy kobiety ( nigdy nie oglądałem) Małe dramaty jak zawsze Pociąg i 1000 Talarów Pozdrawiam
Powrót do góry
Student

PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RANCHO TEXAS z 1958 r. Dezerter z 1958 r. POżEGNANIE Z DIABłEM z 1956 r. SYGNAłY z 1959 r. Oczywiście wszystkie filmy ze Zbyszkiem Cybulskim z tego okresu Very Happy
Powrót do góry
Batiar Tońko

PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chce zobaczyć: Zdradzieckie serce, Dwie godziny, Za wami pójdą inni z lat a lat 50-tych Warszawska premiera, Pożegnanie z diabłem, Warszawska syrena, Wraki, Noc poślubna, Małe dramaty, Pigułki dla Aureli, Zadzwoncie do mojej żony, Tysiac talarów oraz Miejsce na ziemi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
potworek

PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chciał bym zobaczyć i mieć Uliecę graniczną Młodość Chopina i chyba najbardziej Wraki. Tego ostatniego filmu nigdy nie widziałem. Bardzo chciał bym go mieć na płycie ale nigdzie go nie można dostać.
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potworek, chyba próśb "ktuś" wysłuchał. Wraki na KP 16 grudnia o 20.00 Very Happy
karel

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
Potworek, chyba próśb "ktuś" wysłuchał. Wraki na KP 16 grudnia o 20.00 Very Happy
No proszę. Chętnie zobaczę, bo raczej nigdy nie widziałem tego filmu Very Happy

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
potworek

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 pewnie teraz ty albo ktoś inny oskarży mni o zbyt wielkie wymagania. Ale ja jak już mówiłem nie mam programu Kino Polska a bardzo chciał bym mieć ten film na płycie. Nikt z moich znajomych nie ma możliwości nagrania mi tego filmu. Czy ty lub ktoś wie o tym gdzie można kupić- zdobyć ten film. A chciałbym jeszcze mieć Sprawę pilota Maresza , ale i tego filmu nigdzie dostać nie można.
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego mam o coś oskarżać. Może zatem ktoś nagra dla Ciebie ten film. Ja na płytę nie mogę, bo mam tylko magnetowid Smile
kared1

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poproszę jeden film "KLUCZE"(1973)produkcji NRD,ale z całą plejadą polskich aktorów:Kęstowicz,Tuszyńska,Dymna,Zawadzka,Niemczyk,Jogałła,Chojnacka.
Powrót do góry
Franczak1963

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 12:24 pm    Temat postu: Re: Filmy które chcę zobaczyć - lata 40-50-te Odpowiedz z cytatem

Franczak1963 napisał:
W tych tematach (bo będzie też o latach następnych i przedwojennych) będziemy wskazywać, które filmy byśmy chcieli zobaczyć. Dziś czas na lata 1940-59. Oczywiście liczymy także tzw. polonica. Może ktoś z KP zwróci uwagę w końcu na nasze sugestie (pogrubione, to te na których zależy mi najbardziej) 1941 - Heimkehr 1943 - Am Ende der Welt 1945 - 2x2=4 1947 - Nawrócony, ślepy tor, Zdradzieckie serce 1949 - Dom na pustkowiu 1950 - Dwie brygady 1951 - Gromada, Młodość Chopina, Pierwsze dni 1953 - Trudna miłość, Trzy opowieści 1954 - Niedaleko Warszawy, Pod gwiazdą frygijską 1956 - Trzy kobiety, Zemsta 1958 - Małe dramaty, Noc poślubna, Zadzwońcie do mojej żony, Cerny prapor (CZE)
Lista nadal aktualna pomniejszona już o Zagubione uczucia. Jak widać lista dość krótka w porównaniu z latami 80tymi.
Franczak1963

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt ostatnio nie pokazuje kina z tego okresu. Najchętniej bym zobaczył te dwa filmy z 1954.
Franczak1963

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podtrzymuję powyższą swoją listę życzeń z tych lat (coś ostatnio mało stalinizmu). A tymczasem Kultura ponownie pokaże Wraki 21 listopada.
Franczak1963

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś dla Karela bo z Pawlikowskim Smile - Portret mężczyzny z medalem 30.11 o 9.40 na Kulturze
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: