Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

BRUNET WIECZOROWˇ PORˇ
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldemar

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:06 pm    Temat postu: BRUNET WIECZOROWˇ PORˇ Odpowiedz z cytatem

świetny film i świetna obsada! Mogę go oglądać na okrągło. I mimo, że fabuła jest żadna i momentami nawet nudna i mało zrozumiała, to jednak ogląda się to rewelacyjnie. No i same perły rodzimego aktorstwa - Wiesław Gołas, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora, Bożena Dykiel...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wacuś

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy super! Tylko tacy trochę podsztarzali Wink (np. Gołas, Maklakiewicz) to znaczy tylko tak wyglądają Very Happy ale świetni, świetni... Fajny film. Nie zachwycałem się nigdy filmami Barei ale ten bardzo udany chociaż wolę jego wczesne filmy takie jak np. "żona dla Australijczyka". Według mnie najlepszym jego filmem pozostaje kryminał "Dotknięcie nocy" - to jest to! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karel

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wacuś napisał:
Według mnie najlepszym jego filmem pozostaje kryminał "Dotknięcie nocy" - to jest to! Very Happy
Ale herezja! Very Happy

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
karel

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Brunet wieczorową porą" to rzeczywiście dziwaczny film. Fabuła bełkotliwa i niespójna, ale wiele scen przednich. Zawsze traktowałem ten film jako zaczyn "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" i "Misia".

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Wacuś

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może... Very Happy
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wacuś, oni tam wcale nie są starzy, a już na pewno nie Gołas!
Powrót do góry
Wacuś

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak... nie są starzy. Masz rację. Ale wogóle jakoś w tym filmie nieciekawie wyglądają.
Powrót do góry
potworek

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dotknięcie nocy" widziałem ten fil kilka razy i wciąż nie mam dobrze wyrobionej o nim opini. Raz mi się podobał i uważałem go za bardzo oryginalny inny od reszty kryminałów jakie u nas powstały. Innym zaś razem za nie udany, wymęczony. "Brunet wieczorową porą" Rzeczywiście jak ktoś powiedział zaczyn (fajne określenie) , trochę jak film przełomu między różnymi okresami twórczości Bareji. Wcześniejsze filmy np "żona dla Australijczyka", albo "Przygoda z piosenką" nie podobały mi się dzisiaj są jakieś martwe. Może to była próba zaadoptowania światowych kierunków komercyjnego kina , ale nie udana. Nasze filmy muzyczne jakoś nie wychodziły, przynajmniej po wojnie.
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Brunet..." ma nie spójną fabułę?? trochę dziwny jest ten film to fakt...ale tam dla mnie wszystko jest jasne, gość wrabia faceta w zbrodnie żeby samemu się wzbogacić...i wszystko wokół tego się kręci!!. Nie jest to oczywiście jakiś mega-scenariusz ale większość scen, dialogów to pełna rewelacja! Napewno ten film by NIE istniał gdyby nie Gołas, Kowalewski, Pokora, Kobuszewski (oklaski!!), Nalberczak...no i Krępak (Pietruski)...że tak powiem Very Happy Film "żona dla australijczyka" to najsłabszy film Bareji...filmy muzyczne to ogólnie dla mnie porażka...w sprawie "Dotknięcie nocy" już się wypowiedziałem w innym temacie. Wink
Student

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brunet...........to rewelacja a tekst Kobuszewskiego bije wszelkie rekordy. Bareja tak naprawdę zaczął się od filmu "Poszukiwana Poszukiwany"
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Co Pani idiotę ze mnie robi?! Sama sobie Pani krany, naprawiaj..." No, Kobuszewski to bomba!
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma pan przypadkiem linki od sprzęgła, do Syrenki?...
Powrót do góry
majkel

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Też mam wrażenie, że ten film jest jakoś dziwnie niedorobiony, nie klei się w całość. Ale być może to efekt drastycznego poszadkowania filmu przez cenzurę?
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenzura chyba nie cięła tego filmu...
Powrót do góry
majkel

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldemar napisał:
Cenzura chyba nie cięła tego filmu...
Cięła, cięła. Sam Bareja o tym mówił. Aż dziw, że nie wycięli też motywu z czerwonym kolorem.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: