Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Kupię - Sprzedam - Zamienię

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bernard

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 3:13 pm    Temat postu: Kupię - Sprzedam - Zamienię Odpowiedz z cytatem

Witajcie Koleżanki i Koledzy Smile Ja już z poza d mms. W rezultacie jakiś tam rozliczeń z tą firmą jestem w posiadaniu pewnej ilości omawianych tutaj filmów. Zbywam je poniżej rynkowych cen. Oczywiście całkowicie legalnie wystawiając fakturę itd. Na razie krajowo na allegro i przez ebay na resztę świata. Podsumowując:

oferuję nowe, fabrycznie zapakowane, pełnowartościowe filmy Blu-ray i DVD z serii: REKONSTRUKCJA CYFROWA. Klasyka Polskiego Kina

- najniższa na rynku cena,
- darmowa przesyłka niezależnie od zamówionej ilości,
- faktura do każdego zakupu.

Lista tytułów i szczegóły oferty krajowej tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36922782.

oraz oferta dla Koleżanek i Kolegów z poza kraju tutaj: http://www.ebay.com/usr/czterynacztery.

Serdecznie zapraszam.

Ostatnio zmieniony przez Bernard dnia Czw Lip 03, 2014 3:39 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarianPaz

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.kolekcjonerdvd.pl/viewtopic.php?f=20&t=417&sid=65a2f6efd4aac8a4f407f4d91925effb
oraz dział Kupno / Sprzedaż

http://hdtvpolska.com/topic/27031-polskie-seriale-filmy-na-blu-ray/page-12

oraz dział Kupie/Sprzedam/Zamienie
Ludor

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bernard napisał:
Witajcie Koledzy Smile Ja już z poza d mms. W rezultacie jakiś tam rozliczeń z tą firmą jestem w posiadaniu pewnej ilości omawianych tutaj filmów. Zbywam je poniżej rynkowych cen. Oczywiście całkowicie legalnie wystawiając fakturę itd. Na razie tylko na allegro. Na tym forum nie widzę bazarku czy innego miejsca odpowiedniego do zamieszczania tego typu ofert a nie chciałbym popełnić jakiejś gafy. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie z tym można jeszcze uderzyć? Z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałość.

Jeśli można to poprosze o link na allegro. Jeśli nie tutaj to na PW.

A może obiło się koledze coś o uszy w związku z najbliższymi premierami DMMSu?
Powrót do góry
Bernard

PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję MarianPaz Smile Pierwsze dwa wątki znam lecz nie jestem zarejestrowanym użytkownikiem tych forów a nie chciałem tam zaczynać od handelku. To by było z deka nie eleganckie tym bardziej, że nie zauważyłem tam podobnych ofert. Co do działu kupię, sprzedam, zamienię to strzał w dziesiątkę tyle, że go nie widzę Sad Nie ma na nim jakiegoś ograniczenia, że np od 50 postów czy coś?

Link do allegro będę wysyłał na priv każdemu, kto będzie miał takie życzenie. Zaraz leci do Kolegi Ludora.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi.

P.S. Moja wiedza na temat planów dlmms jest mocno nieaktualna ale i nią nie wolno mi się podzielić Sad Proszę nie mieć mi tego za złe. Można pytać przez facebooka ale czy podadzą jakiś konkret to nie wiem.
gąbkowy dinozaur

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bernard napisał:
Witajcie Koledzy Smile Ja już z poza d mms. W rezultacie jakiś tam rozliczeń z tą firmą jestem w posiadaniu pewnej ilości omawianych tutaj filmów. Zbywam je poniżej rynkowych cen. Oczywiście całkowicie legalnie wystawiając fakturę itd. Na razie tylko na allegro. Na tym forum nie widzę bazarku czy innego miejsca odpowiedniego do zamieszczania tego typu ofert a nie chciałbym popełnić jakiejś gafy. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie z tym można jeszcze uderzyć? Z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałość.

Dzień dobry, ja również prosiłbym o linka do allegro Wink
Powrót do góry
MarianPaz

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym typował że chodzi o to konto link. Smile
Bernard

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za wydzielenie tematu i przyklejenie. Super! Very Happy
mikol

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupie stare płyty z muzyką polską
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gujok

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikol napisał:
Kupie stare płyty z muzyką polską

podaj jakich wykonawców szukasz to może coś znajdę u siebie w zbiorach
Powrót do góry
tramok

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę oddać Irena Santor lub Bratanki płyty
Powrót do góry
gopik

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma ktoś na sprzedaż filmy, seriale czarno-białe?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: