Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Problemy techniczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
Site Admin

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:
Przepraszam za namolność. Czy Admin mógłby jakoś ustosunkować się do mojego wpisu z dnia 27 września?

Daras napisał:
Mam pytanie do Admina.
Przez pewien czas nie wyświetlała mi się strona forum (awaria?). Próbowałem ją otworzyć poprzez http://kinopolska.pl/. Po kliknięciu stosownej zakładki pojawiło się okienko z zapytaniami o pewne dane, między innymi hasło (to był warunek dostępu do strony). Po wpisaniu danych oraz ich wysłaniu zobaczyłem ostrzeżenie, którego treści dobrze nie pamiętam. Pospiesznie wycofałem się z dalszych działań. Strona forum nadal się nie pokazywała.
Teraz, gdy forum jest aktywne, zmieniłem swoje hasło dostępu. Mam nadzieję, że nikt się pode mnie nie podszyje (?).
Proszę o wyjaśnienie powyższej sprawy.

Sprawa mnie bardzo ciekawi, bo zastanawiam się czy jest możliwe przechwycenie hasła przez osoby trzecie w trakcie opisanej wcześniej „awarii”. Miałem obawy, że ktoś dla hecy będzie próbował podszyć się pod moją osobę, ewentualnie uzyska dostęp do prywatnej korespondencji.
Po incydencie zmieniłem hasło.

Sprawdziliśmy. Z naszej strony nic podobnego nie miało miejsca: nie było przerw w działaniu forum i strony głównej, a samo forum nie generuje podobnych komunikatów. Proszę przeskanować komputer programem antywirusowym.

Pozdrawiam
Administrator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daras

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z użytkowników w temacie „Miasto 44” zaproponował sposób na ukrycie spojlerów. Pozwalam sobie na wklejenie jego wypowiedzi, bo może ta metoda się tu upowszechni.

Gieferg napisał:
MarianPaz napisał:
Jest bardzo prosty patent na to by napisać spoileratak by nikt niechcący go nie przeczytał. Wystarczy napisać tekst w kolorze tła czyli w tagu [.color=#CCCCCC] tekst [./color] - bez kropek po znaku [

Teksty ukryty (zaznacz aby przeczytać).

Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test Test

Oznaczyłem wszystkie swoje spoilerowe posty w ten sposób.

P.S.
Wracając do próby przejęcia mojego hasła to najprawdopodobniej wszystko jest OK. Chyba, że to nie ja napisałem tego posta. Wink

Polecam:
http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest problem – uważam, że poważny.
Dziś ustaliłem, iż na forum może ginąć prywatna korespondencja. Właśnie jestem po testach z pewnym użytkownikiem forum, który nie otrzymał moich maili na priva.
Niekiedy po wysłaniu komuś wiadomości od razu kasowałem kopię z pamięci skrzynki, aby jej nie zaśmiecać. Te maile nie docierały do adresata, a wiem o tym fakcie dopiero od kilku minut.
Czy koledzy mieli podobne kłopoty?
Bardzo proszę Admina z pilne zabranie głosu.

Polecam:
Powrót do góry
admin
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Dziękuję za zgłoszenie problemu, przepraszam za niedogodności. Zbadamy sprawę.

Pozdrawiam
Administrator
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za zainteresowanie się sprawą.
Dodam jeszcze, że adresat otrzymywał powiadomienia o nowej korespondencji, lecz w skrzynce jej nie znajdował. Przypomnę, iż wspomniany kłopot dotyczył wyłącznie maili, które kasowałem zaraz po wysłaniu.

Pozdrawiam.

Polecam:
Powrót do góry
Ludor

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów to samo. Udało się za którymś z kolei razem wysłać.

Cytat:
Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : -1 FATAL: terminating connection due to administrator command FATAL: terminating connection due to administrator command

SELECT m.word_id FROM kpbb_search_wordmatch m, kpbb_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('bd', 'czekałem', 'długo', 'film', 'jednak', 'super', 'szkoda', 'wyjdzie', 'że') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 24053

Line : 309
File : functions_search.php
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Adminie. Nie to abym słyszał jakieś plotki, ale mam pytanie: Czy telewizja Kino Polska ma zamiar zakończyć swoją działalność?
Proszę o szczerą odpowiedź, ewentualnie o taką, która jest zgodna z oficjalnym stanowiskiem Admina.

Polecam:
Powrót do góry
admin
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:
Szanowny Adminie. Nie to abym słyszał jakieś plotki, ale mam pytanie: Czy telewizja Kino Polska ma zamiar zakończyć swoją działalność?
Proszę o szczerą odpowiedź, ewentualnie o taką, która jest zgodna z oficjalnym stanowiskiem Admina.

Szanowny Panie, nic mi o tym nie wiadomo. Stacja działa i nic nie wskazuje na to, żeby miała kończyć działalność. Nie jest to oczywiście oficjalne stanowisko, jako że nie jestem osobą uprawnioną do wydawania tego rodzaju komunikatów.

Pozdrawiam
Administrator
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
Daras napisał:

Szanowny Panie, nic mi o tym nie wiadomo. Stacja działa i nic nie wskazuje na to, żeby miała kończyć działalność...

Dziękuję za odpowiedź.
Czuję się zobowiązany do szczerości. Zatem krótko poruszę dwie sprawy.

1. Faktycznie przez moment miałem obawy o losy stacji. Pomyślałem, że firma która upada raczej przestaje dbać o klienta i coraz mniej się nim interesuje. Brak interwencji w dziale poświęcony „Idzie” był przyczynkiem do takich a nie innych przemyśleń.

2. Moje pytanie z poprzedniego posta było też swoistym testem, który miał na celu ustalenie czy i kto z administracji czyta wypowiedzi na forum. Teraz jestem spokojniejszy.
W wątku poświęconym „Idzie” doszło do jaskrawego naruszenia zasad dobrego wychowania. Admin wielokrotnie proszony był tam o interwencję.
Staram się redagować posty w ten sposób aby nikogo nie obrażać. Nie wiem jakbym się zachował gdyby ktoś bez wyraźnego powodu obrzucił mnie inwektywami.
Miałem obawy, że forum zostało pozostawione samo sobie, a „dzieci z braku nauczyciela mogą się tłuc tornistrami ile wlezie”.

Oczywiście życzę naszej stacji Kino Polska wszystkiego najlepszego. Jest to jeden z moich ulubionych kanałów, mojej żony również (jakiś czas temu nie mogła oderwać się od TV bo oglądała po kolei wszystkie odcinki „Stawki większej niż życie”). Smile

Pozdrawiam,
Dariusz / Daras.

Polecam:
Powrót do góry
admin
Site Admin

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:
admin napisał:
Daras napisał:

Szanowny Panie, nic mi o tym nie wiadomo. Stacja działa i nic nie wskazuje na to, żeby miała kończyć działalność...

Dziękuję za odpowiedź.
Czuję się zobowiązany do szczerości. Zatem krótko poruszę dwie sprawy.

1. Faktycznie przez moment miałem obawy o losy stacji. Pomyślałem, że firma która upada raczej przestaje dbać o klienta i coraz mniej się nim interesuje. Brak interwencji w dziale poświęcony „Idzie” był przyczynkiem do takich a nie innych przemyśleń.

2. Moje pytanie z poprzedniego posta było też swoistym testem, który miał na celu ustalenie czy i kto z administracji czyta wypowiedzi na forum. Teraz jestem spokojniejszy.
W wątku poświęconym „Idzie” doszło do jaskrawego naruszenia zasad dobrego wychowania. Admin wielokrotnie proszony był tam o interwencję.
Staram się redagować posty w ten sposób aby nikogo nie obrażać. Nie wiem jakbym się zachował gdyby ktoś bez wyraźnego powodu obrzucił mnie inwektywami.
Miałem obawy, że forum zostało pozostawione samo sobie, a „dzieci z braku nauczyciela mogą się tłuc tornistrami ile wlezie”.

Oczywiście życzę naszej stacji Kino Polska wszystkiego najlepszego. Jest to jeden z moich ulubionych kanałów, mojej żony również (jakiś czas temu nie mogła oderwać się od TV bo oglądała po kolei wszystkie odcinki „Stawki większej niż życie”). Smile

Pozdrawiam,
Dariusz / Daras.

Temat poświęcony "Idzie" jest właśnie porządkowany. Przepraszam w imieniu Administracji za nie dość szybką reakcję, niestety trwa tu w najlepsze "sezon chorobowy".
Dziękuję za życzenia i pozdrawiam

Administrator
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:
Admin wielokrotnie proszony był tam o interwencję.

O! Nie wiesz może kto zgłaszał?

Daras napisał:
W wątku poświęconym „Idzie” doszło do jaskrawego naruszenia zasad dobrego wychowania.

Żeby tylko w tym...
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chojrak napisał:
Daras napisał:
Admin wielokrotnie proszony był tam o interwencję.

O! Nie wiesz może kto zgłaszał?

Wiem, a raczej wiedziałem. „Zawołania” pojawiły się w wątku o „Idzie”. Temat został wyczyszczony. Obecnie trudno jest sprawdzić kto co i kiedy.
Ale komu to potrzebne???

Polecam:
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:

Wiem, a raczej wiedziałem. „Zawołania” pojawiły się w wątku o „Idzie”.

Nie chodzi mi o żadne "zawołania", tylko konkretne zgłoszenie do admina. Myślałem, że wiesz.
Admin sam z siebie to dosyć rzadko tu zagląda...
A sam byłem już tego bardzo bliski, bo pewien odważniak chciał koniecznie się przekonać, gdzie można pana majstra pocałować... Przekonał się dosyć szybko! Smile
Powrót do góry
Daras

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pisałem do Admina. Natomiast wymyśliłem – powiedzmy – fortel i zapytałem o przyszłość Telewizji Kino Polska (patrz wyżej). Wiedziałem, że Admin się odezwie, a ja go nakieruję na „Idę”.
Chojrak, tam zostało naruszone prawo. I nie chodzi mi tylko o paragrafy KC czy KK. Regulamin także stanowi prawo – nasze wewnętrzne (tak jak np. statut w spółdzielni mieszkaniowej).

P.S.
Zastanawiam się jak przewidziałeś, że członek kabaretu „Dudek”, np. moja skromna osoba, będzie miała chęć podjąć działania zmierzające do powstrzymania „eskalacji zła”? Wink

Polecam:
Powrót do góry
chojrak

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daras napisał:

Zastanawiam się jak przewidziałeś, że członek kabaretu „Dudek”, np. moja skromna osoba, będzie miała chęć podjąć działania zmierzające do powstrzymania „eskalacji zła”? Wink

Tego, przyznam nie domyśliłem się...
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: