Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Problemy techniczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wit69

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często forum się wolno ładuje,czasami sobie mówię że zdążę obejrzeć film w tv.zanim strona wskoczy Wink
Tragedia,droga przez mękę-te słowa są jak najbardziej na miejscu,jeżeli chodzi o korzystanie z forum,dlatego jak zbiorą się posty z paru dni to wtedy się męczę,bo na co dzień to zwyczajnie szkoda czasu Crying or Very sad
Cfeter

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Debug mode mi wyskakuje (od czasu do czasu) Confused.
Paj-Chi-Wo

PostWysłany: Pon Sty 18, 2016 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cfeter napisał:
Debug mode mi wyskakuje (od czasu do czasu) Confused.

Linie są przeciążone bo na łączach pracują fizycznie telefonistki (czy też telekomunistki Very Happy ) i wysyłają one informacje drogą gończą. W dodatku prowadzone są prace wysokościowe na liniach przesyłowych z udziałem ciężkiego sprzętu budowlanego stąd opóźnienia w przesyle i dostawach. Przejściowe problemy z dostawami energii i paliw płynnych powoduja, że informacja często wraca, potem jest wysyłana od nowa ale nikt nie gwarantuje, że w ogóle dojdzie...
bo nikt za nic nie odpowiada Wink

Witaj w PRL-u internetu Very Happy Ja to polubiłem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: