Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Edward żentara nie żyje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karel

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 3:10 pm    Temat postu: Edward żentara nie żyje Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem właśnie, że popełnił samobójstwo... Straszne... "Siekierezada" i "Karate po polsku" to jego dwie najważniejsze dla mnie role filmowe.

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Student

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubiłem tego aktora w szczególności za "Karate po Polsku" . Wielka szkoda Crying or Very sad
Powrót do góry
SORGE

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech... szkoda człowieka. NieĽle zagrał jako Ernest Sumar w Ekstradycji 3. Zawsze sprawiał na mnie wrażenie człowieka nadwrażliwego. Może za bardzo utożsamiałem go z rolą w "Siekierezadzie", a może tak naprawdę było... Sad
Powrót do góry
Krępak Zwiedziony

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorge, mam podobne odczucia. Teraz, po tym co się stało, jeszcze mocniej będzie krążyć wokół niego cała ta otoczka Stachura - Janek Pradera - żentara.
Powrót do góry
karampuk

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba kwestia ról, oprócz "Siekierezady" zagrał takiego nadwrażliwca w "M jak miłość", choć tam bodajże jego postać zmienia się w jakiś szwarzcharakter. Pamiętam go jeszcze z "Opowieści Harleya". Szkoda...
Powrót do góry
dunczyk

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej głowie utkwiła mi rola w "Ekstradycji 3" - Ernest Sumar. Szkoda człowieka dobry aktor.
Justyna

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam film "Siekierezada", w tym rolę żentary. Smutne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waldemar

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fatalna wiadomość. Ciekawe co GO skłoniło do takiego czynu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dariussh

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna smutna wiadomość...
Powrót do góry
azaflora

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mi przykro to jeden z moich ulubionych aktorów...
Powrót do góry
ukasik

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przykra wiadomość... Sad Dobry aktor. Lubiłem go. Gdyby jeszcze z przyczyn naturalnych ale samobójstwo? Co go do tego skłoniło...? Cholera... Starszne!
Powrót do góry
Brunner

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi odwrotnie. Kojarzył się z tak zwanym twardym facetem nawet wyrachowanym. Wspominam go najlepiej z roli w Ekstradycji a także Zdaniem obrony i małej rólce w Złocie dezerterów. Szkoda. Dobry aktor. Karel, on chyba x lat temu grał u nas w Teatrze Polskim, nie?
Bączyk

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubiłem tego aktora. Zniechęciła mnie do niego rola w "Siekieredzadzie" - nie znoszę takiej twórczości i takich typów. W póĽniejszych rolach w zasadzie go nie rozpoznawałem. Jeśli chodzi o samobójstwo, to cóż! Sądzę, że wybrał najlepiej jak potrafił. W dzisiejszych czasach strach żyć!
Brunner

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bączyk, zgadzam się! Też nie lubię takich klimatów jak Siekierezada. Długo mi potem zajęło zanim się do niego przekonałem. Przypomniała mi się jeszcze jego rola w Fali zbrodni
nałka

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdecydowanie najważniejsza jego rola to "Karate po polsku". Zresztą cała trójka głównych bohaterów była tam aktorsko bardzo dobra. Pamiętam go też z "Austerii", no i filmów zagranicznych, bo był czas kiedy próbował swych sił na europejskim rynku, nawet z sukcesami, bo zagrał w "Pułkowniku Redlu" Istvana Szabo i "Aj Carmela" Carlosa Saury. W latach 90. wrócił do polskiego kina dwoma głównymi rola w nieudanych: "Enaku" i "Przeklętej Ameryce". Faktycznie wstrząsające, że popełnił samobójstwo będąc w końcu dość młodym facetem. Nie wiem co mogło być powodem, ale niewątpliwie od dłuższego czasu miał problemy, jakiś czas temu był bohaterem skandalu, bo wyszedł na scenę pijany. W każdym razie wielka szkoda.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: