Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Do miłośników starego polskiego kina
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 1:32 pm    Temat postu: Do miłośników starego polskiego kina Odpowiedz z cytatem

Mam pewien egoistyczny pomysł i chciałam się nim z Wami podzielić. Kocham polskie kino dzwiękowe okresu międzywojennego. Posiadam kolekcje vhs zawierającą ponad 80 pozycji, ale są filmy, których jeszcze nie mam i pewnie takie o których istnieniu nie mam pojęcia. Pomysłam, że może wspólnymi siłami stworzyli listę. Jestem tu od niedawna i w kilku wątkach widziałam pojedyńcze informacje. Czy nie dałoby się tego potraktować jakoś kompleksowo np. w postaci tabelki??? Co o tym sądzicie??? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacuś

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł... jestem za!
Powrót do góry
Figga

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też. od razu będę wiedziała, czego szukać i wszystkie tytuły będę w jednym miejscu ;D Wszystkim to chyba będzie pasowało Wink
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
julita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam żeby w takiej tabelce byl tytuł, info czy film się zachował? Jak myślicie co jeszcze???? A potem jakoś technicznie trzeba to rozwiązać technicznie Very Happy
Powrót do góry
julita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Technicznie trzeba to jakoś rozweiązać Embarassed Embarassed Embarassed sorry, zakręcona dziś jestem
Powrót do góry
jaśko

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KEEP SMILING Very Happy Prosta tabelka w htmlu to nie najlepszy pomysł. No bo ja potem wyszukiwać dane (np. wg. roku produkcji), grupować, etc.? Trza by zrobić bazę danych
Figga

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś mi świta, że chyba już tu padł kiedyś taki podobny pomysł i skończyło się na niczym Embarassed chyba, że mnie pamięć myli ...
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
julita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A JAKBY TAK POPROSIć O WSPARCIE ZARZˇDZAJˇCYCH FORUM????
Powrót do góry
jaśko

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wymaga to masę roboty - kto to zrobi za darmo? przecież jest FILMPOLSKI.pl w którym można wyszukiwać filmy np wg. lat, są biogramy osób. nie wiem czy jest sens to powielać... Question
julita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaśko, mi chodzi bardziej o prostą listę frilmów, które można zgromadzić, bo fizycznie istnieją. Na filmie polskim nie widziałam takich informacji. Myślałam o prostej tabelce(liście) dzięki której wiedziałabym na co polować. Niestety nie jestem informatykiem, a moje pojęcie o stronach internetowych mam znikome. Są tu osoby, które mają naprawdę rozległa wiedzę i chciałam z niej skorzystać. a tabelka.... cóż żeby co najwyżej można było alfabetycznie segregować. Reasumując: np. tytuł, rok produkcji i czy film jest dostępny. A potem zawsze można szukać dalej na necie, prawda???
Powrót do góry
rogas86

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak się składa, że zrobiłem dawno taką listę z wielką pomocą Wacusia. Oto ona w wersji do ściągnięcia. Zawiera podstawowe informacje o czasie trwania filmu, dacie jego premiery, czy film się zachował czy nie, czy zachował sie zwiastun, oraz małe uwagi. http://rapidshare.com/files/92122239/polskie_filmy_przedwojenne_kompletna_lista.xls.html
Figga

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u ściągam nie ma co ;D dziękuję ;D ;* Laughing
Powrót do góry
julita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figga, jak to ściągnąć, bo ja być tempa w sprawach technicznych
Powrót do góry
Figga

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klikasz na ten link co rogas86 podał i na free tam w tej tabelce i potem jak ci przeskoczy na następną stronę to musisz poczekać aż zacznie ci ściągać. I powinno się ściągnąć ;P
Powrót do góry
julita

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam dalej mam wybrać tą linijkę podświetloną na niebiesko???? a potem wybrać gdzie ma się skopiować???
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Skocz do: