Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Bogusław Linda, od obiecującej gwiazdy do aktora serialów...
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kwinto

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 3:09 pm    Temat postu: Bogusław Linda, od obiecującej gwiazdy do aktora serialów... Odpowiedz z cytatem

Temat „podsunął mi” Waldemar w temacie o „Wściekłym”. Dlaczego tak świetnie zapowiadający się aktor (np. epizod we wspomnianym „Wściekłym”) grający póĽniej dobre a nawet bardzo dobre role („Człowiek z żelaza”, „Matka Królów”, czy choćby „Biała wizytówka”, „Magnat”,"Kobieta samotna", „Zabij mnie glino”, no może jeszcze „Kroll”), nagle po głównej roli (w poniekąd dobrych „Psach”) obniża poziom i zaczyna robić z siebie drewnianego aktora, łapiącego się za coraz liche produkcje...czym p. Bogusław się kierował? Jest to dla mnie o tyle dziwne że w okresie kiedy mógł wybierać i przebierać w rolach, cały czas lawirował w stronę koszmarnej komercji. Czy jego postępowanie było odpowiedzią na stan polskiego kina?. Brał role jak leci, może postawił tylko na zysk? może chciał być aktorem spełnionym? a może próbował zmyć „łatkę” twardziela z „Psów”?. Ostatnio przypadkowo trafiłem na serial z jego udziałem i się przeraziłem. To co teraz „wygrywa” nam na ekranie p. Linda, nijak ma się do jego wcześniejszych dokonań, całkowicie pogrążył się w niskiej jakości serialach...a wielka szkoda, bardzo go lubię za wcześniejsze jego role, teraz jego aktorstwo odbieram z dużym niesmakiem... Jaki macie pogląd na ten temat?
gumer

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktorstwo ma trochę z prostytucji - idzie się tam, gdzie więcej płacą. Może w przypadku Bogo Lindy jest tak, że idzie tam, gdzie w ogóle płacą? To jest pewne prawidło, że aktorzy / aktorki starej daty kończą w serialach a młodzi zaczynają od seriali. Dla aktora brak rozgłosu jest gorszy niż śmierć, dlatego imają się wszelkich ról, byleby o nich było głośno i nie ważne, czy mówi się o nich dobrze czy Ľle, ważne, że się mówi. Osobiście lubię grę aktorską Lindy, do momentu filmu "Słodko gorzki", czyli jakieś 10 lat temu.
karel

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już dawałem w innym miejscu odnośnik do swojego starego komentarza na ten temat, więc tutaj tylko go wkleję: "Z Lindą to nieco inna sprawa. Zanim przylgnęłą do niego - zresztą nie bez jego zgody, niestety - etykietka i szufladka "twardziele i macho", zagrał wiele znakomitych ról w świetnych filmach najwybitniejszych polskich reżyserów. Swego czasu uważany był za jeden z największych talentów w polskim kinie. Obecnie rozmienił się na drobne i - z wyjątkiem postaci księdza Robaka w "Panu Tadeuszu" - gra wciąż kolejną, skarykaturyzowaną wersję swojego bohatera z "Psów". Szkoda, ale widocznie uznał, że kasa jest ważniejsza niż sztuka. Ale, jak podkreśliłem, za jego role z młodości bardzo go cenię." [/i]

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldemar

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moimi tu przedmówcami! Linda ma gdzieś jakość i karierę aktorską! Biega za forsą, po prostu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kwinto

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak widzę wszyscy mają podobną opinię do mojej...w sumię szkoda takiego aktora...naprawdę rozmienił się na drobne...przykre to...
Figga

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze słyszałam o nim dobre rzeczy, że jest świetnym aktorem, super gra. I, że w ogóle jest najlepszy. A teraz jakoś tak wszystko ucichło. Sama się dziwię czemu ... przecież to był taki świetny aktor. Teraz gra tylko w marnych "produkcyjkach" a szkoda ...
On tak ładnie kradnie co się da. Te Brylanty, fanty, futra dwa. Gdy ktoś coś przeciwko niemu ma - to nie ja. On tak ładnie kradnie, że miło przy nim i na dnie. Moje serce także w końcu skradł - no i wpadł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waldemar

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No! Figga! To BYł świetny aktor, ten Linda...
Powrót do góry
nalogowiec

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze sie "roztyl". Gdzies od dziesieciu lat raz tyje, raz chudnie. Najpierw wystrzelil w kosmos w Zlocie Dezerterow, potem z rozkazu generala Pasikowskiego zameldowal sie w bojowej formie do Reichu, a potem byly same pyzie...i ksiazka kucharska. Tusza, rzecz indywidualna. Jednym sprzyja innym nie. Kondratowi nie przeszkadza w ogole. Kiedy strzela fumfy, nawet wychodzi ciekawiej, i komiczniej. Linda jest w troche innej sytuacji, bo reprezentuje cos w stylu playboy'a, macho amanta. Dzisiaj, on poprostu nie gwarantuje frekfencji takiej jaka kiedys (swoim wizerunkiem), dodatkowo zniecheca gaza, i aktorstwo ktore od Psow niczym nie zaskakuje. Wiecznie te same minki, przeciaganie glosu, wlepianie slipek, takie granie modela do kamery, ktore bardziej rozprasza niz uwiarygadnia postac. Ja nie mowie, ze jest jakims otylym czlowiekiem; mowie tylko, ze w ramach showbusinessu kadencja Lindy wyglada badziej "za" niz "w". Troche smiesznie jest mi mowic o swietnym przeciez talencie, ktorego popularnosc i sukces dyktuje wyglad; ale taki zawod. Co do jego wyborow rol ostatnich 15 lat to zdecydowanie chcial pracowac duzo, za jak najwiecej. Czesto tez nie mozna bylo odmowic, bo ucichlby telefon. Aktor jest na lasce filmowcow. Linda doskonale pamieta czasy kiedy nie bylo w ogole propozycji, a te wykorzystane byly czysto artystyczne, bo o zadnej kasie i tak nie bylo mowy. Potem wszedl na fale i wykorzystal swoj czas finansowo, doskonale zdajac sprawe, ze nie potrwa to wiecznie. Ale, pozostawil za soba kilka swietnych filmow, nie ma co.

Ostatnio zmieniony przez nalogowiec dnia Sro Gru 16, 2009 12:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem gruby, mam pond 100 kg i wcale nie czuję się gorszy z tym faktem...
Powrót do góry
fan-a-tyk

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 11:33 pm    Temat postu: ALE ty nie jesteś aktorem Odpowiedz z cytatem

wiec sprobuj moze zastąpić Boczka w Kiepskich jak umiesz grać Waldemarze. Laughing
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętniej bym zagrał mości pana Zagłobę albo Kwiczoła...
Powrót do góry
Kwinto

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldemar napisał:
obu, oprócz tuszy, łączyło zamiłowanie do gorzałki Laughing Wink Waldemar gorzałke zastąpisz whiskaczem i możesz grać śmiało! Wink
karel

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwinto napisał:
waldemar napisał:
obu, oprócz tuszy, łączyło zamiłowanie do gorzałki Laughing Wink
Kwiczoł, czyli prywatnie Bilewski, to swoje zamiłowanie przepłacił utratą zdrowia, a w konsekwencji - życia... Chociaż, "Kamę jadł i serce miał jak dzwon!" Rolling Eyes

http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/

http://forum.polskiekino.com.pl/
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Kwinto, no gorzałkę też mogę pić na planie filmowym...
Powrót do góry
fan-a-tyk

PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 7:53 pm    Temat postu: psy 3 czyli grubasy policyjne Odpowiedz z cytatem

Powinno się zrobić parodię Psów i aby bohaterowie byli grani przez tych samych aktorów ale by byli grubi pijani w sztok i kleli jeszcze bardziej. Pazura ma urode chudeusza ale ciagle gra swymi grymasami tylko zadnych postepow a linda jako kucharka w tym zalosnym serialu to juz szczyt zenady. Powinni najechac jakiegos promientnego polityka i mu zrobiz zime sredniowiecza przy whiskaczu popijanym wodka i ogorasem. powinni klepac sie po brzuchach gołych i rozmaiwac o polityce i swych brzydkich zonach. potem strzelaliby w pysk dziwkom rumunskim ze zle robia loda bo im nie staje. na koncu gruby stary machulski powinnien ze starym lubaszenko wpuscic ich do pierdla zeby wytrzezwieli a potem pownni isc tropem pedofili-ksiezy i na koncu obciagnac im jaja akumulatorem przy spiewach wyszydzajacych np. na melodie 'pan jezus juz sie zbliza' bohaterowie tez powinni byc pokazani ze sami maja chcetke na malolatow ale w ime zasad odrzucaja te pokuse!
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do: