Telewizja Kino Polska

Z dniem 06.06.2016r. zakończyło funkcjonowanie Oficjalne Forum Kino Polska, w związku z tym, z uwagi na chęć zintensyfikowania komunikacji Redakcji kanału Kino Polska ze swoimi widzami - zapraszamy uczestników Forum na fanpage Kino Polska na facebooku oraz na nowo powstałe Forum ‘Przyjaciół Kino Polska’: www.polskiekino.com.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja  ProfilProfil IkonkaZaloguj się, by sprawdzić wiadomości ZalogujZaloguj 

Co teraz oglądasz forumowiczu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daras

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film_Polski napisał:
"Teraz" - nie znaczy koniecznie w tej chwili, prawda? Otóż gdzieś tak od marca/kwietnia 2013 ja w moi kinie domowym (telewizorów używam niemal wyłącznie do oglądania newsów, wybranych pozycji popularnonaukowych i sitcomu o Kiepskich) oglądam wyłącznie:
(...)

Ciekawy post, Filmie Polski.
W sprawie kina domowego mam zdanie identyczne. Telewizor służy mi do oglądania bieżących audycji / seriali, zaś dobre filmy oglądam na dobrym ekranie projekcyjnym.

Słowo o 3D. Wielokrotnie już pisałem, że kupuję filmy wyłącznie w OAR (ewentualnie Open Matte). Również radykalnie podchodzę do kina trójwymiarowego, które za wyjątkiem kilku obrazów dokumentalnych jednak słabo mnie kręci. Jeśli kusi mnie płyta 3D, to wyłącznie nagrana kamerą stereoskopową! Żadne konwersje nie wchodzą w grę, bo takie rzeczy mogę robić z dobrym skutkiem sam. Z podanych przez Ciebie tytułów „Marsjanin” i „W głowie się nie mieści” to prawdziwe 3D.

Polecam:
http://rekonstrukcjablog.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franczak1963

PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle włączam sobie coś jako podkład pod pracę i zwykle są to audycje Bogusława Wołoszańskiego, 07 zgłoś się, Bednarski (ale wszystkie z nich ostatnio zaciekle powycinano...) albo Parada oszustów.
Valdi

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Matkę Joannę od aniołów" piłuję. A na YT taki fajny podkład "gotyckiej klimatyczno rockowej muzy", pod ten właśnie wspaniały film wykukałem. Świetnie to wyszło.

https://www.youtube.com/watch?v=vG3KKLmF4QI
Capitol-Dali

PostWysłany: Sob Maj 28, 2016 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mijającym tygodniu: "Excentrycy", "Zabić Bobra" (czwarty chyba raz), "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny", "Rezerwat", "Klub Włóczykijów" - a z zagranicznych z doskoku serial "Pan wzywał milordzie?" I zmęczyłem najnowsze "Gwiezdne wojny"
Pozdrawiam Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Telewizja Kino Polska Strona Główna -> Kino Polska Kino, telewizja, film... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: